10 NIPPI: Kuidas Rimis osteldes raha säästa?

Tarbime targalt • 04 Jaanuar, 2024
Aasta vahetudes on kombeks anda endale lubadusi – Rimi uue aasta lubadus on teha kõike jätkuvalt selle nimel, et me saaksime ja jääksime su lemmikpoeks!

Üks moodus, kuidas me seda teeme, on aidates sul ja teistel Rimi sõpradel natuke säästlikumalt hakkama saada. Siin on kümme nippi ja nõuannet, kuidas uuel aastal kuludelt kokku hoida:

1. Jälgi allahindluskleebised!

Kõige lihtsam moodus säästa üheaegselt nii oma rahakotti kui ka Emakest Maad, on jälgida Rimis osteldes meie allahindluskleebiseid. Olgu see siis järgmise nädala kuupäevaga juust, õhtuks letile jäänud saiakesed või paari plekiga banaan – jälgides kleebiseid võid oma toidukorvi lausa 50% soodsamalt kätte saada. Loe rohkem siit.

2. Otsi välja parima hinnaga tooted turul!

Argielu üks suurimaid probleeme on see, et inimesel on liiga palju valikuid. Me teame, et sul pole aega päevast päeva erinevate toidupoodide piimahinda võrrelda, nii et teeme seda sinu eest – meie poodides on igapäevaselt üle 700 toote, mille kohta julgeme öelda, et saad need meilt tõenäoliselt turu parima tavahinnaga. Otsingute lihtsustamiseks oleme need tooted ka kõik selgelt ära märgistanud. Loe täpsemalt siit.

3. Liitu meie lojaalsusprogrammiga, et kõigil neil säästuvõimalustel, kõige paremini silma peal hoida.

Nii on kõik säästunipid ja soodustused sinust iga hetk vaid paari kliki või näpuliigutuse kaugusel. Liitu lojaalsusprogrammiga.

4. Osta Rimi Smart tooteid!

Tahad, et su igapäevane toidukorv oleks täis soodsaid ja kvaliteetseid toiduaineid, kuid suur valik võtab silme eest kirjuks? Siis osta Rimi Smart tooteid! Oleme selle tootesarja pannud kokku mõeldes neile, kes tahavad leida lettidelt häid asju hea hinnaga võimalikult kiiresti. Meie valikus on juba praegu suur hulk igapäevatooteid ning laiendame antud sortimenti pidevalt. Tutvu Rimi Smart toodetega.

5. Mis on parem kui endale kümne saiakese ostmine? See kui saad üheteistkümnenda tasuta!

Elu on mäng ja miks ei peaks seda olema ka säästmine! Osale Rimi väljakutsetel ja kogu oma erinevate ostude eest boonuspunkte, mida võid vahetada maitsvateks auhindadeks. Loe lähemalt.

6. Rimis on soodsad hinnad kõigile, kuid me hoolitseme selle eest, et need oleks eriti soodsad ka just sulle.

Kuidas me seda teeme? Tehes personaalseid sooduspakkumisi toodetele, mis võiksid just sulle meeldida. Personaalsete pakkumiste info leiad Rimi kaupluste terminalist, sinurimi.ee personaalselt kontolt, e-kirjast (kui oled andnud nõusoleku e-kirja saada) ning Rimi äpist. Loe lähemalt.

7. Kasuta Rimi „Tühjenda oma külmik“ rakendust!

Mida teha, kui külmkapp on täis, aga pea on tühi? Kasuta Rimi „Tühjenda oma külmik“ rakendust! Lihtsalt sisesta oma külmikus olevad tooted ja meie pakume sulle võimalikke retsepte. Rohkem infot leiad siit.

8. Kasuta Seeniori esmaspäeva pakkumisi!

Teistest enam elatud aastad pole kasulikud vaid koguneva elutarkuse pärast – Rimis saad tänu neile ka pea kümnendiku soodsamalt ostlemas käia. Kui oled vähemalt 63-aastane ja oled end registreerinud rimi.ee kasutajaks, on enamik meie kaupu sulle igal esmaspäeval 10% soodsamad. Teame-teame – see tundub liiga hea, et tõsi olla, aga kui sa meid ei usu, siis loe lähemalt siit.

9. Iganädalaseid soodustusi ei saa meilt ainult vanuse pealt – saab ka tervislike eluviiside pealt!

Rimi tervisereede projekti raames toetame mitmekülgset toitumist ning nii on igal reedel Rimi kauplustes ja e-poes tavahinnaga puu- ja köögiviljad 15% soodsamad! Loe lähemalt.

10. Kasuta sooduskoode!

Ja nagu meil juba teisi soodustusi piisavalt poleks – lisaks on meie e-poes alati saadaval ka valik sooduskoode, millega võid oma toidukorvi veelgi soodsamalt kätte saada. Mõned neist on ühekordsed, samas kui teisi saab kasutada iga nädal ning leiad nad kõik siit.


Populaarsed artiklid