Meil on hea meel tutvustada uut Sinu Rimi programmi mängu – Rimi väljakutsed!

Olles Sinu Rimi programmi liige saad osaleda erinevates Rimi väljakutsetes.

Punktide kogumist saad jälgida ja auhindu aktiveerida äpis või kodulehel logides sisse oma profiilile. 

NB! Punkte saab koguda nii kauplustes kui ka e-poes (kui mängus endas ei ole märgitud teisiti)​, kuid lunastada vaid füüsilistes Rimi kauplustes.

Kuidas osaleda?

Ostes kauplustest või e-poest väljakutses olevaid tooteid, kogud punkte ja teenid välja oma auhinna. Ostul tuleb alati registreerida isiklik Rimi kliendikaart ja väljakutses oleva toote ostmise korral, kogunevad punktid automaatselt vastavalt väljakutse reeglile.​ E-poe ostude puhul kogunevad punktid peale tellimuse tarnimist. Iga väljakutse "Lisainfo" alt leiad väljakutse kirjelduse, tingimused, kehtivuse perioodid ja tooted, millega saab punkte koguda ning välja on toodud väljakutse auhind. Kui auhind on sama, millega saab punkte koguda, siis auhind ise järgmisesse punktiarvestusse ei lähe.

Auhind

Kui sul on väljakutse punktid täis kogutud, saad aktiveerida auhinna kodulehel või äpis, mille saad lunastada oma järgmisel ostul, valides auhinna toote kauplusest ja registreerides kliendikaardi kassas.​ Auhinda saab hetkel lunastada vaid füüsilises kaupluses.

Kõige mugavam on Rimi väljakutsetes edenemist jälgida Rimi äpist >

Jaga ja kutsu väljakutsetes osalema ka oma sõpru!