Meil on hea meel tutvustada uut Sinu Rimi programmi mängu – Rimi väljakutsed!

Olles Sinu Rimi programmi liige saad osaleda erinevates Rimi väljakutsetes.

Logides sisse Sinu Rimi kontole Rimi kodulehel või äpis ja nõustudes osalema Rimi väljakutsetes, saad hakata koguma erinevate väljakutsete punkte.

NB! Punkte saab koguda nii kauplustes kui ka e-poes​, kuid lunastada vaid füüsilistes kauplustes. 

Kuidas osaleda?

Ostes kauplustest või e-poest väljakutses olevaid tooteid, kogud punkte ja teenid välja oma auhinna. Ostul tuleb alati registreerida isiklik Rimi kliendikaart ja väljakutses oleva toote ostmise korral, kogunevad punktid automaatselt vastavalt väljakutse reeglile.​ E-poe ostude puhul kogunevad punktid peale tellimuse tarnimist. Iga väljakutse "Lisainfo" alt leiad väljakutse kirjelduse, tingimused, kehtivuse perioodid ja tooted, millega saab punkte koguda ning välja on toodud väljakutse auhind. Kui auhind on sama, millega saab punkte koguda, siis auhind ise järgmisesse punktiarvestusse ei lähe.

Auhind

Kui sul on väljakutse punktid täis kogutud, saad aktiveerida auhinna kodulehel või äpis, mille saad lunastada oma järgmisel ostul, valides auhinna toote kauplusest ja registreerides kliendikaardi kassas.​ Auhinda saab hetkel lunastada vaid füüsilises kaupluses.

P.S. Rimi väljakutsete eest teenitud auhindade aktiveerimine võib mõnel juhul olla häiritud. Tõrke esinemisel siiski kõik kogutud auhinnad salvestuvad ja neid saab pärast tehnilise vea parandamist aktiveerida kuni auhinna lunastamise perioodi lõpuni.

Kõige mugavam on Rimi väljakutsetes edenemist jälgida Rimi äpist >

Jaga ja kutsu väljakutsetes osalema ka oma sõpru!