Hakka Rimi koostööpartneriks

Täname, et tunnete huvi hakata Rimi tarnijaks ja oleme avatud potentsiaalsetele partneritele, kes suudavad pakkuda meie klientidele lisaväärtust.

Protsessi alustamiseks järgige neid samme.

1. samm: kontrollige ärikontaktide faili, et leida oma toote jaoks asjakohane kategooria ja vastutav isik (link allpool).

2. samm: täitke uute toodete ettepaneku vorm oma ettevõtte ja toodete üksikasjadega (link allpool).

3. samm: esitage oma pakkumine vastutavale isikule vähemalt 2 nädalat enne ärikontaktide failis märgitud kuupäeva.

4. samm: saatke näidised eelnevalt vastutavale isikule, tagades, et need jõuavad kohale ärikontaktide failis märgitud aja jooksul. Kategooriate puhul, mida kõigis kolmes riigis haldab sama kategooriahaldur, piisab ühest proovide komplektist. Näidiste aadress on saadaval ärikontaktide failis.

5. samm: vastav kategooriajuht võtab teiega ühendust, kui teie tooted pakuvad huvi.

Palun pange tähele järgmist:

Taotlus tuleb esitada hiljemalt 2 nädalat enne kontaktide failis märgitud kuupäeva. Kui teie pakutav sortiment huvi pakub, võtab kategooriajuht teiega ühendust. Kui te aga 3 nädala jooksul teadet ei saa, käsitlege seda tagasilükkamisena. Ootame teid järgmisel aastal uuesti kandideerima.

Kui kaalute Rimi ketti otseimpordi (Direct Import) või omamärgitoodete (Private Label) arendusprojektide jaoks, kutsume teid üles võtma ühendust meie omamärgitoodete ja impordihanke juhiga (Private Label and Import Sourcing manager), kelle kontaktandmed leiate meie ärikontaktide failist. Nemad juhendavad teid edasi protsessi järgmistes etappides.

Ärikontaktide failid >

Uute toodete ettepaneku vorm >

Read in English >

Single image Single mobile image