RIMI OMAMÄRGITOOTED

Pitsad Rimi pagaritelt

Rimi pitsad on kõige kuulsamad! Kas sina oled juba proovinud Rimi pitsat? Tule tutvu meie pitsade valikuga ja telli ette või tule kauplusesse.

Tutvu Rimi pitsadega

Rimi

Rimi kaubamärk pakub soodsa hinnaga hoolikalt valmistatud maitsvaid tooteid, millest saavad Sinu pere lemmikud. Rimi kaubamärgi toodetes kasutatakse ohutuid ja kvaliteetseid koostisaineid ning tootmine on usaldatud kogenud ja end tõestanud ettevõtetele.

Tootevalik on kujundatud spetsiaalselt perede vajaduste järgi. Valikus on tervislikud piimatooted, puu- ja köögiviljad, hommikusöögihelbed, kvaliteetne ja ohutu värske liha ning palju muid tooteid. Kõiki tooteid on enne müügile lubamist hoolikalt laboris uuritud. Peale selle proovib kõiki tooteid nõudlikest asjatundjatest koosnev meeskond. Rimi nimi pakendil tagab püsivalt hea kvaliteedi!

Tutvu Rimi toodetega

Rimi Smart

Rimi Smart sarja moodustavad tooted, milleta ei ole igapäevane kodune elu üldse mõeldav. Sari pakub nii põhilisi toiduaineid igapäevase söögi valmistamiseks kui ka lihtsaid olmekaupu. Rimi Smart eriline eelis on soodsam hind, kuna nende toodete pakend on lihtsam ning kogused muutuvad. Sarja valimisel võite olla kindel, et see säästate pere eelarvet.

Rimi Smart peamine eesmärk on pakkuda iga kliendi soovidele, vajadustele ja võimalustele vastavat. Sari sobib inimestele, kes soovivad osta lihtsaid tooteid väga soodsate hindadega. Rimi Smart toodete madal hind tagatakse lihtsa pakendi ning vähese reklaami- ja transpordikuluga. Juba praegu valib suur osa majapidamisi oma igapäevase söögi valmistamiseks Rimi Smart tooted ning peab neid headeks ja hinnale vastavateks.

Tutvu Rimi Smart toodetega

Rimi Planet

Rimi Planet tootesari annab eksootiliste toitude nautijatele võimaluse proovida toitusid, mis on pärit erinevatest maailmajagudest. Avasta maitseid Aasiast, Lõuna-Ameerikast, Vahemere ümbrusest või Lähis-Idast. Valmista road ise kodus või proovi juba Sinu heaks valmis tehtud roogasid.

Tutvu Rimi Planet toodetega

Rimi Greatlife

Rimi Greatlife aitab Sul toituda tervislikumalt. Rimi greatlife kategooriasse kuuluvad tooted sisaldavad rohkem kiudaineid ning täisterasi, kasulikke rasvu ja vähem suhkurt või soola. Tooted ei sisalda tööstuslikke hüdrogeenitud rasvasi, GMO-d ega sünteetilisi toidulisandeid nagu näiteks magustajad, maitse ja lõhna parendajad ja azo värvid.

Tutvu Rimi Greatlife toodetega

Rimi express

Rimi Express tooted on loodud kiire elutempoga inimesele, kes peab lugu kvaliteetsest ja maitsvast toidust. Rimi Express tootekategooriast leiad toite, mis on valmis koheselt söömiseks, tee peale kaasa võtmiseks või siis tooteid, mis valmivad kiirelt soojendades.

Tutvu Rimi express toodetega

Rimi Free From

Rimi Free From tootekategooria muudab toiduained, mis on loodud inimestele, kel on teatud toidugruppide suhtes allergiad või toitutalumatus, kättesaadavamaks. Rimi meeskond tagab selle, et iga toode Rimi FreeFrom kategoorias vastab igale temale määratud nõudele ning kvaliteedile.

Tutvu Rimi Free From toodetega

Selection by Rimi

Selection by Rimi tooted ühendavad endas kõrgeima kvaliteedi ja parimad maitseomadused. Need tooted aitavad valmistada hõrgu eine argipäevaõhtuteks ning pakub valitud delikatesse erilisteks sündmusteks. Hoolikalt valitud tooraine ja meistrite töö kindlustavad suurepärase maitseelamuse.

Mis muudab Selection by Rimi tooted nii eriliseks?

Tooraine kvaliteet

Iga koostisosa on hoolikalt valitud, et see vastaks meie kõrgetele kvaliteedistandarditele. Puuviljad, köögiviljad, teraviljad, seened jm toorained on korjatud nende looduslikest kasvukohtadest kõrghooajal, mil need on kõige värskemad, maitsvamad ja vitamiinidest tulvil.

Algupärased ja ehtsad retseptid

Tooted on valmistatud meistrite poolt välja töötatud ja põlvest põlve pärandatud retseptide järgi. Selection by Rimi tootevalik pakub ehtsaid ja autentseid Itaalia, Hispaania ning muude rahvusköökide meistriteoseid.

Armastus

Meistriteose nime väärivad tooted on tehtud armastusega oma töö ning austusega klientide ja sööjate vastu. Garanteerime, et iga söögikord on puhas nauding!

 

Tutvu Selection by Rimi toodetega

ICA

Koostöös Rimi emafirma ICAga, on kõrgkvaliteetsed Rootsi tooted saadaval ka meie kauplustes. Valikusse kuuluvad maitsvad toiduained, mille hulgas on lai valik gluteenivabu tooteid, ilutooteid, kodu ja lemmiklooma tooteid.

Tutvu ICA toodetega

I love eco

Koostöös Rimi emaettevõttega ICA pakub Rimi mahetoodete sarja ICA I love eco. Kõik selle sarja tooted on kasvanud looduskeskkonnas ja valmistatud kooskõlas loodusega. Maitsvad kirsstomatid, virgutav musta sõstra ja apelsinitee, aromaatne kakao ja teised selle sarja tooted on kasvatatud üksnes sertifitseeritud mahepõllumajandusettevõtetes. Tooteid eristab teistest ainulaadne loomulik maitse ja suur toiteväärtus. I love eco tootevalik tõestab, et tervislikud mahetooted võivad olla tõeliselt maitsvad ja inspireerivad! Tooted on mõeldud inimestele, kes soovivad nautida elu tõelisi värve ja maitseid. Kui valite I love eco, valite iseenda ja looduse kooskõla!

Tutvu I love eco toodetega

Loving touch

Parim hoolitsus Sinu lapsele

Oleme teid, vanemaid, kuulda võtnud ning täiustanud mähkmeid ja pükse Loving Touch, muutes need veelgi kvaliteetsemaks! Ja kas teate, mida?! Beebid tunnevad erinevust!

Uus Loving Touch säästab raha, kuid mitte kvaliteedi arvelt

Miks valida Loving touch tooted?

Meie uued mähkmed ja püksmähkmed Loving Touch vastavad kõrgeimatele standarditele kuivuse ja mugavuse osas ning seda tänu sellele, et oma Saksamaal asuvas tootja teadus- ja disainikeskuses mõistame täielikult tarbijate vajadusi ja oleme tootearenduse alal tipp-pädevad. Veendumaks, et uued tooted vastavad täielikult vanemate ootustele, viis meie partnertootja läbi uuringu, mille raames koguti vastuseid ligikaudu 1500 inimeselt tervest Baltikumist. Tänu sellele saime põhjalikke teadmisi tarbijate vajadustest, mis viis toote täieliku ajakohastamise ja ümberkujundamiseni. Uued mähkmed Loving Touch on valmistatud uuenduslike tootetehnoloogiate abil ning lisaks kasutatakse tootmises äärmiselt kvaliteetseid toormaterjale, mida on ka dermatoloogiliselt testitud.

Meie uued mähkmed ja püksid Loving Touch toovad Sinuni tehnilised uuendused, Saksa tehnoloogia ja dermatoloogiliselt testitud materjalid. Sinu beebi naudib neid nii päeval kui ka öösel, tundes justkui Sinu armastavat puudutust. Uuel kaubamärgi logol ongi tegelikult kujutatud armastavat puudutust, tuues teieni pildi kallistavast karuperest, kus mõmmibeebi naudib emakaru hellitavat kaisutust. Kas Sulle meeldivad meie kaubamärgi uued kangelased? :)

Tutvu Loving touch toodetega

Teised omamärgitooted

Oleme oma klientide tarbeks loonud mitu sõltumatut omamärgitooteid valmistavat kaubamärki. Tuntud Alpenrose kaubamärk pakub maitsvaid ja tervislikke piimatooteid, kaubamärk Gardner aga klientide lemmikköögiviljakonserve. Meie klientidele meeldivad ka teised kaubamärgid, näiteks Poesia maiustused, Softstari puuvillatooted jne.

Toodete kvaliteeti jälgitakse samasuguse hoole ja vastutustundlikkusega nagu Rimi logoga tooteidki. Valime omamärgitoodete tootjaid väga hoolikalt. Pealegi kontrollitakse kõiki omamärgitooteid laboris ja neid proovitakse ka degusteerimistel. Meie sõltumatu kaubamärgi tooted on suurepärane valik, kui soovite säästa raha, kuid nautida siiski kvaliteetseid tooteid!

Tutvu teiste omamärgitoodetega