Single image Single mobile image

Rimi teeb iga päev väikese sammu selle jaoks, et klientide ja meie kõigi elu oleks võimalikult hea ja lihtne, ostlemine mugav, toitumine tasakaalustatud ja ühiskond jätkusuutlik.

Tuleviku ostuelamused

Säilitame kõrged standardid kaupluste keskkonnale, kvaliteedile ja sortimendi mitmekesisusele, teenindusele ning ühiskonda ja töötajatesse suhtumisele. Me soovime jätkuvalt nendest põhimõtetest kinni pidada, isegi, kui inimeste ostuharjumused, ootused ja elustiil võivad muutuda. Sõltumata sellest, milline on tuleviku ostuelamus: e-kaubandus, mugavuskauplused, külmkapid, mis ostlevad inimeste asemel – me soovime endiselt pakkuda klientidele mugavamat ostlemist.

Tervislikud ja jätkusuutlikud valikud

Rimi ei ole ainult ettevõte, vaid oluline osa ühiskonnast. Me oleme samuti vastutavad meie ühiskonna ja inimeste eest, täna ja ka tulevikus. Meie sortimendis on alati olulisel kohal tasakaalustatud, keskkonnasõbralikud ja jätkusuutlikud valikud. Kommunikatsiooni, vastutustundlikkuse projektide ja teiste algatuste abil soovime harida ja motiveerida kõiki inimesi tegema paremaid valikuid tuleviku ühiskonna heaks.

Iga päev kohtume kauplustes paljude inimestega. See on nii kohustus kui ka unikaalne võimalus luua muutust.

Kui meist igaüks teeb iga päev väikese sammu selle jaoks, et elu oleks võimalikult hea ja lihtne, siis üheskoos suudame luua suurt muutust.

Aitame muuta iga päeva pisut lihtsamaks.

Rimi visioon

Loome tuleviku ostuelamusi.
Juhindume tervislikest ja jätkusuutlikest valikutest, panustades inimeste ellu ja ühiskonda.
Iga päev.

Rimi missioon

Rimi Eesti

Rimi Eesti on juhtiv jaekaubanduskett Eestis, mille võrgustikku kuulub 82 kauplust. Rimi Eestis töötab ligi 3000 inimest.

Rimi Baltic

Rimi Eesti on osa Rimi Baltikumist, mis kuulub Rootsi ettevõttele ICA grupp. Rimi on Baltikumis esindatud kolmes riigis: Rimi Eesti Food AS, Rimi Läti SIA ja Rimi Lietuva UAB.

Ettevõttel on rohkem kui 260 kauplust Eestis, Lätis ja Leedus, mis kannavad Rimi brändi. Ettevõttes töötab üle 12 300 inimese kolmes Balti riigis kokku.

Rimi peakontor asub Riias, A Deglava tänav 161 aadressil.

Rohkem infot veebilehelt www.rimibaltic.com.

ICA grupp

ICA grupp on Rimi Baltic Groupi 100% omanik. ICA grupp on üks juhtivatest jaekaubandus ettevõtetest põhjamaades, keskendudes oma tegevuses toidule ja tervisele. Gruppi kuuluvad ICA Rootsi ja Rimi Baltic, mis tegelevad peamiselt jaekaubandusega, Apotek Hjärtat, mis tegeleb farmaatsiavaldkonnaga, ICA Real Estate, mis omab ja koordineerib grupi kinnisvara ja ICA panka, mis pakub finantsteenuseid.