Single image Single mobile image

Vastutustundlik valik - kuni 50% odavam toit Rimist

Rimist saab osta odavalt säilivustähtajale lähenevaid tooteid. Meie jaoks on oluline, et toit ei läheks raisku ning seetõttu kleebistame säilivustähtajale lähenevaid tooteid allahindluskleebistega.

Allahindluskleebisel on kuvatud allahindluse suurus, toote tavahind ning uus hind. Alandatud hinnaga tooteid võib leida nii saia-leiva, liha-kala kui ka piimatoodete hulgast.

Toodete valik on kaupluste lõikes erinev ning tooted on kuni 50% soodsamad. Osta säilivustähtajale lähenevaid tooteid, aita säästa keskkonda ning vähendada toiduraiskamist.

Allahindluskleebised aeguma hakkavatele toodetele leiad kõikidest Rimi kauplustest.

30-50 protsendilise allahindlusega tooteid leiad nii värskete aga ka kauasäilivate kaupade hulgast.

Kõigil toidukaupadel on peal säilivustähtaega tähistav märge “parim enne” või “kõlblik kuni”. Olgugi, et nende tähendus on kuigivõrd sarnane, on märgistustel oluline vahe. Rimi annetab Toidupangale nii „parim enne“ aga ka „kõlblik kuni“ märgistusega tooteid. Soovime anda läbi toodete ka kliendile väärtust läbi spetsiaalse allahindluse. Kui plaanid toidu kohe ära tarbida, saad teha soodsama ostu ning samal ajal panustada toidukao vähendamisse.

Rimi pagarite tooted -50%

Kõikides kauplustes on alates kella 20.00-st Rimi pagarite tooted -50%
(v.a pitsad, stritslid ja kampaaniatooted).

Saiakesed ei ole eelpakendatud ja neil ei ole kleepsusid, allahindlus rakendub automaatselt. Saiakesed on saadaval piiratud koguses.

Liiga HEA, et ära visata

Säästa kuni 50% ja enneta toiduraiskamist, valides aeguma hakkavaid tooteid.

Igal kauplusel on erinevad pakkumised. Üle 1000 pakkumise päevas leiad äpist, valides endale sobiva poe. Pakkumisi uuendatakse iga päev kell 12:00.

Väike meeldetuletus, mida tähendavad "kõlblik kuni" ja "parim enne"

Kõlblik kuni

tähistab realiseerimise ja tarvitamise lõpptähtaega. Selline märgistus on kiiresti rikneval kaubal (liha, kala- ja piimatooted, salatid), mis oma koostise tõttu on soodne keskkond riknemist põhjustavate mikroorganismide kasvuks ja paljunemiseks.

“Kõlblik kuni” tähistusega tooteid ei tohi pärast märgistusel esitatud kuupäeva müüa ega tarbida, sest need võivad ohustada inimese tervist.

Parim enne

mõiste all on mõeldud aga toidukauba minimaalset säilimistähtaega. “Parim enne” tähistus viitab eelkõige toidu kvaliteedile. Seega võib pärast “parim enne” kuupäeva möödumist toidukaup kaotada oma lõhna- ja maitseomadusi, muutuda tekstuurilt või konsistentsilt ja väheneda võib toote vitamiinide sisaldus. Siiski kõlbab toode veel mõnda aega süüa ja ei too endaga kaasa ohtu tarbija tervisele.

Samuti võib selliseid tooteid pärast pakendil märgitud aega müüa.
“Parim enne” kuupäevaga on tähistatud näiteks leib, sai, juust, küpsised, maiustused, maitseained, jahu, karastusjoogid ja konservtooted.