0

Minimalistlikud kirsstomati-fetajuustupirukad

Pirukas, kus midagi ei ole liiast! Minimalistlikud kirsstomati-fetajuustupirukad maitsevad täpselt parajalt ning neid on imelihtne valmistada. Kuna tegemist on minimalistliku maitseelamusega, ei võta need ka kaua aega.

Vaata retsepti

Koostisosad

Sibula- ja estragonitäidisega portobello läätse- ja tomatisalatiga

Täidetud portobello estragoni peene maitsega. Krõbe, toatemperatuuril salat on sellele täiuslik täiendus. Tõeliselt maitsev vegan-roog, mis sobib kogu perele, olenemata sellest, kas nad eelistavad liha või taimetoitu.

Vaata retsepti

Koostisosad

Minipirukad tomati ja juustuga

Vahel võib pirukate tegemisel ka veidikene sohki teha. Lehttaigent ei pea ilmtingimata kodus ise valmistama, vaid seda võib osta ka valmiskujul ning pakendatult. Sinihallitusjuustu valikul soovitame valida tugevamaitselist juustu, siis ei pea hiljem pirukatele soola juurde lisama.
Enne serveerimist võib pirukaid kaunistada ürtidega, mis lisavad toidule nii värvi kui ka maitset.

Vaata retsepti

Koostisosad

Röstitud tomati ja paprika supp kitsejuustuga

Kitsejuust muudab tomati ja paprika supi eriti maitsvaks! Kui soovid hästi kreemist suppi, siis võid supi ajada läbi sõela.

Vaata retsepti

Koostisosad

Leia oma lemmik tomat

Igal tomatil on iseloomulik maitse ja tekstuur, mis mõjutab kus ning kuidas võiks tomatit kasutada. Siin on Sulle väike ülevaade erinevate tomati sortide omadustest. Leia oma lemmik või proovi uusi maitseid!

Minu konto

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Avaleht Kohaletoomine
0 EUR