0

Millised võimalused on tellimuse kättesaamiseks?

Poes käimine ei pea olema raske, kui teed seda targalt! Selleks pakume Sulle tellimuse kättesaamiseks kolme suurepärast ja lihtsat võimalust: toome kaubad Sinu soovitud aadressile, Rimi Drive alas otse Sinu autosse või anname Sulle tellimuse üle kaupluse väljastuspunktis. Vali endale kõige meelepärasem viis.

Telli koju

Kuller toob tellimuse Sinu soovitud aadressile. Tellimuse tegemiseks vali enne tellimuse vormistamist või maksmist sobiv tarne kuupäev ja aeg.

Tööaeg: 10:00-22:00 iga päev.
Vaata teeninduspiirkonda siit.

Rimi Drive

Sõida mugavalt Rimi Drive alasse, kus Sind tuvastatakse auto numbrimärgi või PIN koodi järgi. Toome tellimuse Sinu autosse, ilma, et peaksid autost väljuma. Tellimuse tegemiseks vali enne tellimuse vormistamist või maksmist kauplus, mis pakub Rimi Drive teenust.

Rimi Drive väljastuspunktid:
- Laagri Rimi hyper

Telli kauplusesse

Tellimuse tegemiseks vali enne tellimuse vormistamist või maksmist kauplus, kust soovid tellimuse kätte saada. Valitud kaupluse iseteeninduskassade ala juurest leiad tellimuste väljastamispunkti ja seal asuva terminali. Sisesta tellimuse PIN kood terminali, võta järjekorranumber ning jälgi seda ekraanilt. Meie töötaja toob Sinu tellimuse Sulle mõne minutiga.

Kaupluse väljastuspunktid:
- Laagri Rimi hyper
- Haabersti Rimi hyper
- Narva Fama Rimi hyper

Minu konto

Kohaletoomine
0