0
0,00 €
Vali aeg

ParcelSea nutipostkast - Sinu isiklik toidukapp

Nutipostkast on Sinu isiklik toidukapp, mille abil saad tellida kulleriga toidukaupa ka siis, kui Sind kodus ei ole. Kuller paigutab Sinu tellimuse nutipostkasti ja Sina saad SMSiga teavituse, et kaubad ootavad Sind kodus.

See on peaaegu nagu isetäituv külmkapp. Kui Sul on kojuveoteenuse pakett, siis võid tellida värsket toitu ja igapäevaseid toiduaineid oma nutipostkasti kasvõi mitu korda päevas, maksmata lisatasu tarnete eest. 

Ostlemine ei ole olnud kunagi lihtsam

1. Paigalda endale nutipostkast - rendi või osta, kuidas on Sulle sobivam.

2. Tee tellimus e-poest - lisa meelepärased tooted ostukorvi, telli juba eelnevalt salvestatud ostukorv või hoopis lisa ühe klikiga lemmik retsept ostukorvi ja tasu tellimuse eest. 

3. Kuller toob tellimuse nutipostkasti - toidukaubad on hoiustatud sobivatel säilitustemperatuuridel (kuni 4 tundi) Sinu saabumiseni. Pole vahet kas paistab lõõskav päike, paugub pakane või räsib rahe, Sinu tellimus on kaitstud.

4. Saabub SMS teavitus - postkasti saad avada telefoni või sõnumis oleva PIN-koodiga. See võimaldab Sul ühekordselt anda ligipääs ka külla tulevale sõbrale või emale, kes lubas tänase õhtusöögi valmistamise enda peale võtta.

5. Too oma ostud tuppa - enam ei pea kullerit ootama ega planeerima, millal saab pakiautomaadist läbi käia. Mine täpselt siis kui Sa soovid või haara koju jõudes tuppa kaasa. 

Mis on nutipostkast?

Enam ei pea kulutama aega kulleriga suhtlusele, sest toidukaup tuuakse kontaktivabalt Sinu postkasti. Vaata täpsemalt videost 👇

Minu konto

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Avaleht Tarneviis
0 0,00 €