0
Kojuveo pakett 60-ks päevaks

Kojuveo pakett 60-ks päevaks

1
99 € /tk

1,99 €/tk

Ostukorvis:
1

Maksimaalne kogus saavutatud

 • Päritolumaa

  Eesti

 • Kogus

  1 tk

Toote kirjeldus

 • Kojuveo teenusepakett võimaldab Sul sagedamini ostelda Rimi e-poes ning säästa aega ja raha.

  Veeda rohkem aega oma lähedastega, tegele oma hobide ja vaba aja tegevustega - toimetame Sulle ostud meie teeninduspiirkonnas täpselt sinna, kuhu Sina soovid. Nii tihti, kui soovid!

  Kui Sul on kojuveo teenusepakett, saad Rimist tellida värsket toitu ja igapäevaseid toiduaineid iga päev, maksmata lisatasu tarnete eest, kaasa arvatud ostudele alla 49.99 EUR. Minimaalse tellimuse väärtus on 20 EUR.

Juhised

 • Registreeru või logi sisse Rimi e-poodi Minu Rimi või e-poe kasutajaga, lisa kojuveo teenusepakett omale ostukorvi ning vormista tellimus. Kojuveo pakett kehtib juba selle tellimusega, millega Sa selle ostsid. Pärast ostu kehtib tasuta kohaletoimetamine veel 60 päeva ja ka siis, kui Su ostukorv on alla 49.99 EUR. Kojuveo teenusepaketi tähtaega näed oma profiili alt. Kui Sul tekib lisaküsimusi, palun võta ühendust klienditoega telefonil +372 605 6333

Hoiatus!

 • Kojuveo teenusepaketti ei ole võimalik osta, kui see on juba profiilis aktiivne.

Tooteinfo ja -pildid on lisatud ainult teavitamise eesmärgil ning on loodud selleks, et parandada teie ostukogemust RIMI veebilehel. Toote tegelik välimus võib pildil olevast tootest natuke erineda. Üleantud kaubad võivad olla erinevates pakendites ja olla teistsugused või erineva kujuga. Kuigi oleme tooteinfo edastanud ja usume, et see on täpne, peaksite enne toote kasutamist lugema teavet pakendi ja etiketi pealt. Pange tähele, et tooted ja nende koostisosad võivad muutuda. RIMI ei vastuta veebisaidil esitatud valede andmete eest.

Kojuveo pakett 60-ks päevaks

Kojuveo pakett 60-ks päevaks

1
99 €/tk

1,99 € /tk

1

Maksimaalne kogus saavutatud

Teised kliendid on veel ostnud:

 • Bataat kg

  Bataat kg

  1
  99 €/kg

  1,99 € /kg

  1.2kg

  Maksimaalne kogus saavutatud

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR