0
0,00 €
Vali aeg

RIMI OMAMÄRGITOOTED

Rimi sortimendis on palju tooteid, mis on saadaval vaid Rimis ehk Rimi omamärgi tooted. Nendeks kaubamärkideks on näiteks Selection by Rimi, I love eco, Rimi Smart, Rimi, Rimi Planet, ICA ja mitmed teised. Valikust leiab taskukohase hinna ja hea kvaliteediga tooteid kogu perele. 
 

Rimi

Rimi kaubamärk pakub soodsa hinnaga hoolikalt valmistatud maitsvaid tooteid, millest saavad Sinu pere lemmikud.
Rimi kaubamärgi toodetes kasutatakse ohutuid ja kvaliteetseid koostisaineid ning tootmine on usaldatud kogenud ja end tõestanud ettevõtetele.
Tootevalik on kujundatud spetsiaalselt perede vajaduste järgi. Valikus on tervislikud piimatooted, puu- ja köögiviljad, hommikusöögihelbed, kvaliteetne ja ohutu värske liha ning palju muid tooteid. Kõiki tooteid on enne müügile lubamist hoolikalt laboris uuritud. Peale selle proovib kõiki tooteid nõudlikest asjatundjatest koosnev meeskond. Rimi nimi pakendil tagab püsivalt hea kvaliteedi!

Tutvu Rimi toodetega

Rimi Smart

Rimi Smart sarja moodustavad tooted, milleta ei ole igapäevane kodune elu üldse mõeldav. Sari pakub nii põhilisi toiduaineid igapäevase söögi valmistamiseks kui ka lihtsaid olmekaupu. Rimi Smart eriline eelis on soodsam hind, kuna nende toodete pakend on lihtsam ning kogused muutuvad. Sarja valimisel võite olla kindel, et see säästate pere eelarvet.
Rimi Smart peamine eesmärk on pakkuda iga kliendi soovidele, vajadustele ja võimalustele vastavat. Sari sobib inimestele, kes soovivad osta lihtsaid tooteid väga soodsate hindadega. Rimi Smart toodete madal hind tagatakse lihtsa pakendi ning vähese reklaami- ja transpordikuluga. Juba praegu valib suur osa majapidamisi oma igapäevase söögi valmistamiseks Rimi Smart tooted ning peab neid headeks ja hinnale vastavateks. 

Tutvu Rimi Smart toodetega

Rimi Planet

Rimi Planet tootesari annab eksootiliste toitude nautijatele võimaluse proovida toitusid, mis on pärit erinevatest maailmajagudest. Avasta maitseid Aasiast, Lõuna-Ameerikast, Vahemere ümbrusest või Lähis-Idast. Valmista road ise kodus või proovi juba Sinu heaks valmis tehtud roogasid.

Tutvu Rimi Planet toodetega

Rimi Greatlife

Rimi Greatlife aitab Sul toituda tervislikumalt. Rimi greatlife kategooriasse kuuluvad tooted sisaldavad rohkem kiudaineid ning täisterasi, kasulikke rasvu ja vähem suhkurt või soola. Tooted ei sisalda tööstuslikke hüdrogeenitud rasvasi, GMO-d ega sünteetilisi toidulisandeid nagu näiteks magustajad, maitse ja lõhna parendajad ja azo värvid.

Tutvu Rimi Greatlife toodetega

Rimi Express

Rimi Express tooted on loodud kiire elutempoga inimesele, kes peab lugu kvaliteetsest ja maitsvast toidust. Rimi Express tootekategooriast leiad toite, mis on valmis koheselt söömiseks, tee peale kaasa võtmiseks või siis tooteid, mis valmivad kiirelt soojendades.

Tutvu Rimi Express toodetega

Rimi Free From

Rimi Free From tootekategooria muudab toiduained, mis on loodud inimestele, kel on teatud toidugruppide suhtes allergiad või toitutalumatus, kättesaadavamaks. Rimi meeskond tagab selle, et iga toode Rimi FreeFrom kategoorias vastab igale temale määratud nõudele ning kvaliteedile.

Tutvu Rimi Free From toodetega

Selection by Rimi

Selection by Rimi tooted ühendavad endas kõrgeima kvaliteedi ja parimad maitseomadused. Need tooted aitavad valmistada hõrgu eine argipäevaõhtuteks ning pakub valitud delikatesse erilisteks sündmusteks. Hoolikalt valitud tooraine ja meistrite töö kindlustavad suurepärase maitseelamuse.

Tutvu Selection by Rimi toodetega

ICA

Koostöös Rimi emafirma ICAga, on kõrgkvaliteetsed Rootsi tooted saadaval ka meie kauplustes. Valikusse kuuluvad maitsvad toiduained, mille hulgas on lai valik gluteenivabu tooteid, ilutooteid, kodu ja lemmiklooma tooteid.

Tutvu ICA toodetega

I love eco

Koostöös Rimi emaettevõttega ICA pakub Rimi mahetoodete sarja ICA I love eco. Kõik selle sarja tooted on kasvanud looduskeskkonnas ja valmistatud kooskõlas loodusega. Maitsvad kirsstomatid, virgutav musta sõstra ja apelsinitee, aromaatne kakao ja teised selle sarja tooted on kasvatatud üksnes sertifitseeritud mahepõllumajandusettevõtetes. Tooteid eristab teistest ainulaadne loomulik maitse ja suur toiteväärtus. I love eco tootevalik tõestab, et tervislikud mahetooted võivad olla tõeliselt maitsvad ja inspireerivad! Tooted on mõeldud inimestele, kes soovivad nautida elu tõelisi värve ja maitseid. Kui valite I love eco, valite iseenda ja looduse kooskõla!

Tutvu I love eco toodetega

Teised omamärgitooted

Oleme oma klientide tarbeks loonud mitu sõltumatut omamärgitooteid valmistavat kaubamärki. Tuntud Alpenrose kaubamärk pakub maitsvaid ja tervislikke piimatooteid, kaubamärk Gardner aga klientide lemmikköögiviljakonserve. Meie klientidele meeldivad ka teised kaubamärgid, näiteks Poesia maiustused, Softstari puuvillatooted jne.
Toodete kvaliteeti jälgitakse samasuguse hoole ja vastutustundlikkusega nagu Rimi logoga tooteidki. Valime omamärgitoodete tootjaid väga hoolikalt. Pealegi kontrollitakse kõiki omamärgitooteid laboris ja neid proovitakse ka degusteerimistel. Meie sõltumatu kaubamärgi tooted on suurepärane valik, kui soovite säästa raha, kuid nautida siiski kvaliteetseid tooteid!

Tutvu teiste omamärgitoodetega

RIMI OMAMÄRGITOOTED 

Meie usume, et parem tulevik ei ole lihtsalt tabamatu visioon, vaid see koosneb realistlikest ja saavutatavatest tegudest, mida saame ette võtta iga päev. Vastutus homse eest lasub nii ettevõtete õlul kui ka meil igaühel üksikisikuna. Iga ostetud toode jätab oma jälje tervisele, heaolule ja keskkonnale. Rimis töötame iga päev selle nimel, et leida uusi viise, kuidas need väikesed, kuid olulised otsused Sinu jaoks lihtsamaks teha.
Oleme innovatiivsed ja seame endale alati uusi eesmärke, et muuta tervislikud, kvaliteetsed ja jätkusuutlikud tooted tarbijatele parema hinna eest kättesaadavamaks.
 

🌎 Rimi omamärgi toodete fookusvaldkonnad ja viisid, kuidas saame üheskoos maailma natuke paremaks muuta:

 

 • Usaldusväärsed partnerlussuhted: 90% GFSI (The Global Food Safety Initiative) või samaväärsed sertifitseeritud tootjad
 • Kvaliteetsed koostisosad: 100% Private Labeli tooted mitte ainult ei vasta Euroopa ja siseriiklikele õigusaktidele, vaid tõusevad neist nõuetest isegi kõrgemale
 • Tervislikumad tooted: täiustame pidevalt oma tervislike toodete sortimenti, vähendades suhkrut, soola ja küllastunud rasvu
 • Planeedile parem: eesmärk on kasutada Private Labeli toidupakendites aastaks 2022 ainult taaskasutatavat plastikut
 

Meie kui Private Labeli omanike jaoks on väga oluline olla kindlad meie partnerite poolt pakutava kvaliteedi osas. Ja sama oluline on, et Sina kui klient teaksid samuti, kuidas tuvastada ebausaldusväärseid tooteid. Seoses võltstoodete arvu kasvuga kogu maailmas (3,3% maailmakaubandusest) võivad kliendid tunda muret ostetud kaupade tegeliku päritolu pärast. Tegemist pole lihtsalt petmisega, vaid tagajärjed võivad olla palju murettekitavamad. Tooted nagu toit, mänguasjad, meditsiinitarbed ja kosmeetika võivad kaasa tuua mitmesuguseid tervise- ja ohutusriske, kui pole teada täpne päritolu ja ohutus. 
 

✔️ Lisaks tervislikke tooteid pakkuva kaubamärgi arendamisele on Rimi Private Label seadnud meie üldisele tootevalikule täiendavaid terviseeesmärke.
 

Oleme välja selgitanud ligikaudu 150 toodet, mille retseptid on või kujundatakse ümber tihedas koostöös tootjatega, et need vastaksid järgnevatele toote kriteeriumidele:

 • Vähendame suhkrut 10% järgmistes kategooriates: jogurtid, pannkoogid, valmis teraviljatooted, küpsised, vahvlid, magusad kastmed, moosid, karastusjoogid, tomatikastmed, ketšup, valmiskohv, mahlajoogid ja nektarid
 • Vähendame soolasisaldust 15% küpsistes, vahvlites, maitseainetes, konservides, kartulikrõpsudes,  valmistoitudes ja töödeldud kalas
 • Vähendame küllastunud rasvu 10% valmistoitudes 

 

🔍 Mida Sina kui klient saad teha?
 

Meie kohustus on pakkuda Sulle ohutuid, tervislikke ja kvaliteetseid tooteid:

 •  Siit leiad lisateavet jätkusuutlikkuse ja terviseohutuse lisasertifikaatide kohta, mis paljudel Rimi Private Labeli toodetel on, kuidas neid ära tunda ja millised on nende eelised 
 • Oma ostude tegemise juures võid alati jälgida, kas tootel on juures rohelist värvi logo ''Toitumisnõustaja soovitab''. Sellisel juhul saad olla kindel, et toode on kontrollitud, kvaliteetne ja tervislik. Ülejäänud Rimi tootemärgised leiad siit
 • Väga vastutustundlik harjumus, millega alustada juba täna – taaskasutamine. Rimis osteldes on Sul võimalik tarbida targalt - taaskasutades riidest ostukotte, karpe ja kuuma joogi saad kauplusest kaasa võtta hoopis oma termosega

RETSEPTID RIMI OMAMÄRGITOODETEGA

Spagetid tuunikalaga

 • Maitsev ja taskukohane õhtusöök, mis meeldib kindlasti ka pere pisematele
 • Valmib kiirelt - kõigest 20 minutiga!

Vaata retsepti

Tortilla lõhe ja avokaadoga

 • Tortilja lõhe ja avokaadoga on äärmiselt lihtne valmistada ning selle maitseelamus on ideaalne!
 • Pala sobib väga hästi nii lõuna- kui õhtusöögiks

Vaata retsepti

Quesadillad mustade ubade ja juustuga

 • Quesadilla on maitsev ja kiiresti valmiv Mehhiko roog
 • Sobib hästi kiireks kõhutäiteks või hommikusöögiks 

Vaata retsepti

Minu konto

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Avaleht Tarneviis
0 0,00 €