0

KKK

Kas mul on võimalik muuta kohaletoimetamise aadressi ja tarneaega?

Tellimuse kohaletoimetamise aadressi ja tarneaega on võimalik muuta kuni ajani, millal tellimus suunatakse komplekteerimisele. Iga tellimuse muudatuste teostamise täpne kuupäev ja kellaaeg on välja toodud tellimuse kinnituse e-mailis.

Kui palju maksab kohaletoimetamine?

Kohaletoimetamise maksumus sõltub tarneajast, kohaletoimetamise hinnad jäävad vahemikku 0,99-4,99 eurot. Täpset kohaletoimetamistasu saad kontrollida, kui valite kohaletoimetamise päeva ja aja.

Tellides kaupa 50,58 euro või suurema summa eest, tuuakse kaup Sinule tasuta. Tasuta transpordi saamiseks, ei võeta ostu lõppsumma arvestusse kupongi soodustusi.

Lisaks on võimalik osta kojuveoteenuse pakett, mis võimaldab sagedamini ostelda ilma, et peaksid iga kord kohaletoimetamise eest tasuma. 

Kas tellimuse aadressi on võimalik muuta, kui tellimus on juba vormistatud?

Tellimuse aadressi on võimalik muuta aktiivsetel tellimustel oma e-poe profiili alt va. juhul kui tellimuse vormistamisel on kasutatud tarneviisi põhist kupongi. Tellimuse aadressi muutmisel ei broneerita olemasolevat tarneaega ja tuleb valida uus tarneaeg saada olevate aegade seast.  

Mis on tellimuse esitamise ja kohaletoimetamise vahele jääv lühim võimalik ajavahemik?

Kui esitate tellimuse enne 10:00, saate tellitud kauba kätte juba sama päeva õhtul alates kella 16:00-st. Selliste tarneakende saadavus võib kõrge nõudluse tõttu piiratud olla, seega ära jäta oma tellimusi viimasele minutile! Täpsemaid tarneaegu näed, kui valid sobiva tarnemeetodi ja aja.

Teeninduspiirkond

Rimi e-poes tehtud tellimusi tarnime Tallinna, Pärnu ja Tartu linnas ning nende lähiümbruses. Kulleriga saab kaupa koju tellida ka Narvas, Narva-Jõesuus, Sillamäel, Jõhvis, Kohtla-Järvel ja nende lähistel. Raplamaal pakume kojutarnet Kohila ja Rapla ning nende lähiümbruse elanikele. 

Täpsemat tarnepiirkonda näed kaardilt. Kohaletoimetamist pakume 7 päeva nädalas kella 09:00-21:00-ni.

Kas ma saan loobuda kingitusest?

Sinu tellimusele võib olla lisatud kingitus, et tutvustada Sulle uusi tooteid. Kui Sa ei soovi kingitust saada, siis anna sellest meie kullerile tellimuse üleandmisel teada ja me võtame kingituse tellitud kauba seast välja.

Minu konto

Kohaletoomine
0 EUR