0

KKK

Kas mul on võimalik muuta kohaletoimetamise aadressi ja tarneaega?

Kahjuks ei ole aktiivsetel tellimustel võimalik kohaletoimetamise aadressi ja tarneaega muuta. Soovi korral saad oma tellimuse tühistada, selleks palun helista meie klienditoe numbril +372 605 6333. Peale tellimuse tühistamist saad vormistada korrektsete andmetega uue tellimuse.

Kui palju maksab kohaletoimetamine?

Kohaletoimetamise maksumus sõltub tarneajast, kohaletoimetamise hinnad jäävad vahemikku 0,99-4,99 eurot. Täpset kohaletoimetamistasu saad kontrollida, kui valite kohaletoimetamise päeva ja aja.

Tellides kaupa 49,99 euro või suurema summa eest, tuuakse kaup Sinule tasuta. Tasuta transpordi saamiseks, ei võeta ostu lõppsumma arvestusse kupongi soodustusi.

Lisaks on võimalik osta kojuveoteenuse pakett, mis võimaldab sagedamini ostelda ilma, et peaksid iga kord kohaletoimetamise eest tasuma. 

Kas tellimuse aadressi on võimalik muuta, kui tellimus on juba vormistatud?

Ise saab tellimuse aadressi muuta kuni tellimuse eest tasumiseni. 

Vale aadressiga vormistatud tellimuse tühistamiseks palun helista meie klienditoe numbril +372 605 6333. Peale tellimuse tühistamist saad vormistada korrektsete andmetega uue tellimuse.

Mis on tellimuse esitamise ja kohaletoimetamise vahele jääv lühim võimalik ajavahemik?

Kui esitate tellimuse enne 10:00, saate tellitud kauba kätte juba sama päeva õhtul alates kella 16:00-st. Selliste tarneakende saadavus võib kõrge nõudluse tõttu piiratud olla, seega ära jäta oma tellimusi viimasele minutile! Täpsemaid tarneaegu näed, kui valid sobiva tarnemeetodi ja aja.

Teeninduspiirkond

Rimi e-poes tehtud tellimusi tarnime Tallinnas ja Harjumaal, Pärnu ja Tartu linnas ning nende lähiümbruses. Täpsemat tarnepiirkonda näed kaardilt. Kohaletoimetamist pakume 7 päeva nädalas kella 10:00-22:00-ni.

Kas ma saan loobuda kingitusest?

Sinu tellimusele võib olla lisatud kingitus, et tutvustada Sulle uusi tooteid. Kui Sa ei soovi kingitust saada, siis anna sellest meie kullerile tellimuse üleandmisel teada ja me võtame kingituse tellitud kauba seast välja.

Minu konto

Kohaletoomine
0