0
0,00 €
Vali aeg

KKK

Kas mul on võimalik muuta kohaletoimetamise aadressi ja tarneaega?

Tellimuse kohaletoimetamise aadressi ja tarneaega on võimalik muuta kuni ajani, millal tellimus suunatakse komplekteerimisele. Iga tellimuse muudatuste teostamise täpne kuupäev ja kellaaeg on välja toodud tellimuse kinnituse e-mailis.

Kui palju maksab kohaletoimetamine?

Kohaletoimetamise maksumus sõltub tarneajast, kohaletoimetamise hinnad jäävad vahemikku 1,99-4,99 eurot (Ekspress tarne on 6.99 EUR). Täpset kohaletoimetamistasu saad kontrollida, kui valite kohaletoimetamise päeva ja aja.

Tellides kaupa 59,99 euro või suurema summa eest, tuuakse kaup Sinule tasuta (va Ekspress kojuveo tarne). Tasuta transpordi saamiseks, ei võeta ostu lõppsumma arvestusse kupongi soodustusi ja annetusartikleid

Lisaks on võimalik osta kojuveoteenuse pakett, mis võimaldab sagedamini ostelda ilma, et peaksid iga kord kohaletoimetamise eest tasuma. 

Kas tellimuse aadressi on võimalik muuta, kui tellimus on juba vormistatud?

Tellimuse aadressi on võimalik muuta aktiivsetel tellimustel oma e-poe profiili alt va. juhul kui tellimuse vormistamisel on kasutatud tarneviisi põhist kupongi. Tellimuse aadressi muutmisel ei broneerita olemasolevat tarneaega ja tuleb valida uus tarneaeg saada olevate aegade seast.  

Mis on tellimuse esitamise ja kohaletoimetamise vahele jääv lühim võimalik ajavahemik?

Kui esitate tellimuse enne 14:00, saate tellitud kauba kätte juba sama päeva õhtul alates kella 17:00-st. Kui aga teete õhtul tellimuse enne 21:00, saate kauba kätte juba järgmisel hommikul alates kella 9:00st.

Selliste tarneakende saadavus võib kõrge nõudluse tõttu piiratud olla, seega ära jäta oma tellimusi viimasele minutile! Täpsemaid tarneaegu näed, kui valid sobiva tarnemeetodi ja aja.

Teeninduspiirkond

Rimi e-poes tehtud tellimusi tarnime Tallinna, Pärnu, Rakvere, Viljandi, Kuressaare ja Tartu linnas ning nende lähiümbruses. Kulleriga saab kaupa koju tellida ka Narvas, Narva-Jõesuus, Sillamäel, Jõhvis, Kohtla-Järvel ja nende lähistel. Raplamaal pakume kojutarnet Kohila ja Rapla ning nende lähiümbruse elanikele. 

Täpsemat tarnepiirkonda näed kaardilt. Kohaletoimetamist pakume 7 päeva nädalas kella 09:00-21:00-ni.

 

Mis on Ekspress tarne?

Ekspress tarne tähendab seda, et Wolt kuller toimetab kauba Sinuni 60 minuti jooksul (alates tellimuse kinnituse laekumisest). Kui kuller on kauba Rimi kauplusest peale võtnud, saabub Sinuni SMS koos lingiga, kust saad reaalajas tellimuse saabumist jälgida.

Sisesta enda aadress, et näha, kas jääd tarnepiirkonda (hetkel toimetab Wolt kaupa koju Laagri, Lasnamäe, Haabersti, Fama ja Lõunakeskuse Rimist). 

Ekspress tarne hind on 6.99 EUR. 

*Tasuta kojuveo võimalused (tasuta kojuveo pakett või ostud alates 59,99 eur) ei laiene Ekspress tarnele. 

Minu konto

Avaleht Tarneviis
0 0,00 €