Teejoomine – igapäevane pausinupp

Joogid • 08 Märts, 2021
Keskendu hetkele, milles oled, peatu ja naudi! Tee nautimine on nagu maitseküllane meditatsioon.

Tee valmistamine ja rahulik nautimine on väga lihtne viis, kuidas korraks igapäevamuredest lahti lasta, telefon ära panna ja keskenduda hetkele, milles oled. Oleme koostanud mõned näpunäited, mis on kasulikud oma teerituaali loomisel.

  1. Usalda kasutusjuhiseid. Eri liiki teede puhul erinevad ka nõutav veetemperatuur ning tee tõmbamiseks kuluv aeg. Neid juhiseid järgides võid kätte saada eredad maitsenüansid ja aroominoodid, mis ei tuleks muudes oludes esile.
  2. Keetmiseks on kõige parem kasutada allikavett või värskelt valatud (mitte veekeetjas seisnud) jahedat kraanivett. Seda seetõttu, et vees olevad mineraalid võivad tee maitset nii esile tõsta kui ka hoopis summutada.
  3. Piima lisamise hetk on tähtis. Kui valmistad lahtist teed ja soovid lisada piima, siis vala see tassi enne teed. Kui valmistad kotiteed, siis lisa, vastupidi, piim pärast teed.
  4. Maitse ja katseta. Protsessi veelgi nauditavamaks muutmiseks kujuta ette, et oled teemaitsmisel ja võta rahulikult. Mõtle, kuidas muutub tee värv tõmbamise ajal? Kuidas see lõhnab? Kuidas maitse muutub tee jahtudes? Milliste hõrgutistega su tee võiks kokku sobida?

Oleme oma valikusse lisanud kolm uut Rimi 100% taimeteed rahulikeks teepausideks: piparmünt, kummel ja Relax, mis sisaldab kibuvitsa-, piparmündi- ja sidrunmelissilehti ning lavendliõisi.

Olgu su teejoomise hetk rahulik ja mõnus!


Populaarsed artiklid