Rimi omamärgi veepudeleid täidab kohalikku päritolu Värska Vesi

Kohalik Toit • 12 November, 2021
Rimi omamärgi vesi on kvaliteetne ja kohalik toodang ning tuleb Võrumaalt Värskast. Saame tuttavaks ettevõttega, kelle tooted on olnud saadaval Rimi lettidel juba 15 aastat ning kelle vesi täidab ka Rimi omamärgi veepudeleid.

Millega Värska Vesi igapäevaselt tegeleb?

Värska Vesi on mineraal- ja joogivee ning mineraalvee baasil segujookide villija ning turustaja. Senini oleme me rohkem olnud tuntud mineraalvee tootjatena. Viimaste aastate investeeringud on aidanud meil aga liikuda veetootjast joogitootjaks.

Aktsiaselts Värska Vesi tooteportfelli kuulub Värska Originaal, Värska allikavesi, Värska Naturaal Plus, Värska Vurtsvasser ning Värska Sport.

Ja meil on hea meel, et meie tootmisvõimekus lubab lisaks meie oma brändi toodetele toota ka Rimi omamärgitooteid - Rimi sidruni- ja pohlamaitseline vesi ning Rimi Basic sarja vesi.

Millised on veetootmise rõõmud? Miks on Värska vesi eriline?

Meile teeb rõõmu see, et meid usaldatakse. Värska Orginaali on armastatud ja usaldatud juba ligi 50 aastat. Meie tooted teeb eriliseks unikaalne maitse, koostis ja eriline pakend.

Kuidas rakendab Värska Vesi igapäevases tegevuses keskkonnasõbralikkust ja jätkusuutlikkust?

Keskkonnasäästlikkus ja jätkusuutlikkus on Värska jaoks väga olulised teemad. Värska Vesi oli esimene joogitootja Eestis, kes võttis kasutusele rPET ehk taaskasutatud plastikust pudeli.

2021. aastast võtsime kasutusele 100% roheenergia ning sama aasta alguses paigaldasime päikesepaneelid oma tootmishoone katusele.

Uudista ka teisi kvaliteetseid Rimi omamärgi tooteid >


Populaarsed artiklid