Mārcis Mitrevics
Sommeljee

Selection by Rimi veinid

Joogid • 29 Detsember, 2022
,,Uus projekt - Selection by RIMI veinid. Need veinid on autentsed, oma identiteediga ja kahtlemata kõrgeima kvaliteediga oma tooterühmas.''

Selection by RIMI

Igast kaasaegsest kaupluseketist leiab laialt tuntud kaubamärkide seast ka kaupluse omamärgitooteid. Need võivad kanda kas konkreetse kaupluse nime või olla loodud konkreetselt ühe kaupluse ja ühe või mitme tooterühma jaoks. Kui jaekaubandusettevõte arendab oma nimega mitteseotud omamärgitooteid, on eesmärk pakkuda klientidele konkreetses tooterühmas tuntud kaubamärkidele parimat võimalikku alternatiivi. Kui aga kauplus annab mõnele oma tootele oma nime, tähendab see, et konkreetse toote vajadus ja missioon on täielikult kaubandusettevõtte vastutuse all. Toon näiteks RIMI väljatöötatud omamärgisüsteemi.

RIMI kauplustes on RIMI BASIC nime all saadaval tooteid pea igast tooterühmast. Need tooted on loodud selleks, et pakkuda tarbijatele tõelist tuge elukalliduse tõusu ajal ja hiljemgi, pakkudes esmatarbekaupadele stabiilset, kuid soodsamat alternatiivi. Veelgi levinumad on RIMI nime all pakutavad omamärgitooted. Neid võib leida igast toidukaupade rühmast ning see viitab stabiilsele väärtusele, eriti kontrollitud ja hoitud tootekvaliteedile ning ostja jaoks parimale võimalikule hinnale, püüdes kaitsta kliente äkilise kaubamärgi mõjusfääri ja turundusega seotud hinnakõikumiste eest. Kolmas RIMIga seotud omamärgitoodete liik on Selection by RIMI ehk RIMI välja valitud, RIMI erileid, RIMI eriliselt välja otsitud ehk RIMI kõrgeima kvaliteedi tunnus. Selection by RIMI valikusse kuuluvad tooted, millel on eriline lisaväärtus, milleks on eelkõige kvaliteet. RIMI sisekorraeeskiri on üsna lihtne:

  • RIMI BASIC – kvaliteetsed tooted
  • RIMI – tavapärasest parema kvaliteediga tooted
  • Selection by RIMI – parima võimaliku kvaliteediga tooted

Ja siit jõuame veinide juurde. Kas olete RIMI BASICu veinide või RIMI veinide ostmiseks valmis ja kas see lisab teie ostukogemusele lisaväärtust? Mina isiklikult ei arva, et see oleks veini tooterühma puhul RIMI kaubamärgile parim arengutee. Elan veendumuse järgi, et vein, mille parimad näited üliharvade eranditega valmivad viinamarjakasvatusega tegelevates riikides, on miski, millele omistatakse koha ja rahva identiteet. Seetõttu usun, et vein ei peaks vähemalt praegu olema meie riigis ei RIMI Basicu ega isegi RIMI toode. Minu veendumus põhineb eeldusel, et RIMI klient, kes siseneb RIMI veiniosakonda, otsib midagi toidu kõrvale sobivat, originaalset ja autentset. Ja seepärast on mulle antud võimalus hüpata veiniga üle RIMI omamärgitooterühma kõrgeima kvaliteedilati – ja see on kategooria Selection by RIMI!

Hetkel on RIMI supermarketi valikus Selection by RIMI nime all ligi 220 eriliselt valitud kõrgeima kvaliteedi ja peene maitsega toodet ehk RIMI meeskonna poolt eriliselt hoolikalt valitud tooted, mis lisavad RIMI tootevalikusse lisaväärtust, kuid mis kõige olulisem – annavad SULLE kui kliendile nendest toodetest kodus ise toitu valmistades võimaluse avastada maitseharmoonia võlusid. Seega, vaadates läbi iseenese prisma ja veendumuse – mis on harmooniline eine ilma sobiva veinita?? Võta näpust! Sobiv vein on ju vaieldamatult vajalik!

Just seetõttu on äsja käivitatud uus projekt – Selection by RIMI veinid

Sarnaselt pestole, prosciutto’le või pastale ei ole need valmistatud RIMI kokkade poolt välja töötatud retsepti järgi. Need tooted on autentsed, oma identiteediga ja kahtlemata kõrgeima kvaliteediga oma tooterühmas. Esimesi Selection by RIMI veine on hetkel viis. Ja need on järgmised:

  • Piiratud koguses on saadaval Põhja-Hispaanias Galiitsias Ribeira Sacra imelistel astangutel kasvanud meile tundmatu Mencia vein, mis tunnistati Suurbritannia mainekaimal veinikonkursil parimaks Hispaania punaseks veiniks.
  • Väga piiratud koguses on saadaval hinnatud Chardonnay viinamarjast valmistatud, ent väga erilisest kohast – Saksamaal Badenis asuvast Kaiserstuhlist – pärit täiuslikult valmistatud Ihringen Kaiserstuhli valge vein.
  • Ja lõpetuseks veinimeistrite loodud veinid, mida olen kaua otsinud ja mis on juba ka RIMI veiniosakonnas esindatud – Itaalia veinide püha kolmainsus – Prosecco, Primitivo ja Pinot Grigio Sensilt. Sensi – itaalia keeles oskus tunda.

Kui ma neid veine teile esitlen, tunnen tõelist rahulolu! Luban ka edaspidi jätkata tõeliste pärlite otsimist veinitootjate eripakkumiste hulgast üle maailma, et jätkata Selection by RIMI – RIMI veiniosakonna tootevaliku arendamist!

Vaata Selection by Rimi veine meie e-poest


Populaarsed artiklid