Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Tomatipasta Pomi 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tomatipasta Pomi 200g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,75 €/kg

  • Tomatiketšup Felix 1kg
    Hea hind iga päev

    Tomatiketšup Felix 1kg

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,79 €/kg

  • Basiilikupesto Selection By Rimi 185g

    Basiilikupesto Selection By Rimi 185g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,54 €/kg

  • Tomatipasta Salvest 300g
    Valmistatud Eestis

    Tomatipasta Salvest 300g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,30 €/kg

  • Basiilikupesto Selection by Rimi 130g

    Basiilikupesto Selection by Rimi 130g

    1.69 € per tk
    Tavahind: 2,15 €

    Hind ühiku kohta: 13,00 €/kg

  • Bolognese kaste Felix 490g

    Bolognese kaste Felix 490g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,65 €

    Hind ühiku kohta: 4,06 €/kg

  • Ketšup Heinz 460g

    Ketšup Heinz 460g

    3.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,37 €/kg

  • Tomati Passata Rimi 500g
    Laktoosivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tomati Passata Rimi 500g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,78 €/kg

  • Tomatipasta Rimi 100% 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tomatipasta Rimi 100% 500g

    1.95 € per tk
    Tavahind: 2,69 €

    Hind ühiku kohta: 3,90 €/kg

  • Sinep kange Põltsamaa 65g
    Valmistatud Eestis

    Sinep kange Põltsamaa 65g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,92 €/kg

  • Tomatipesto päikesekuivatatud tomatitest 130g

    Tomatipesto päikesekuivatatud tomatitest 130g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,62 €/kg

  • Magushapu kaste ananassiga Rimi 480g

    Magushapu kaste ananassiga Rimi 480g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,05 €

    Hind ühiku kohta: 3,31 €/kg

  • Pitsakaste Rimi 390g

    Pitsakaste Rimi 390g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,45 €

    Hind ühiku kohta: 4,59 €/kg

  • Ketšup mahedamaitseline Hellman's 477g

    Ketšup mahedamaitseline Hellman's 477g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,10 €/kg

  • Pastakaste Rimi basiilikuga 390g

    Pastakaste Rimi basiilikuga 390g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 4,59 €/kg

  • Pastakaste Pesto Genovese Barilla 190g
    Hea hind iga päev

    Pastakaste Pesto Genovese Barilla 190g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,89 €/kg

  • Pastakaste tomati ja basiili. Tartu Mill 340g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Pastakaste tomati ja basiili. Tartu Mill 340g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,38 €/kg

  • Ketšup Felix vähendatud soola-suhkruga 980g

    Ketšup Felix vähendatud soola-suhkruga 980g

    3.49 € per tk
    Tavahind: 4,79 €

    Hind ühiku kohta: 3,56 €/kg

  • Sinep mahedamaitseline Põltsamaa 170g
    Valmistatud Eestis

    Sinep mahedamaitseline Põltsamaa 170g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,18 €/kg

  • Salatikaste Caesari Felix 375g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Salatikaste Caesari Felix 375g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,80 €/kg

  • Tomatipasta Tomacouli Panzani 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tomatipasta Tomacouli Panzani 200g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,75 €/kg

  • Pastakaste mascarpone-rukolaga Selection 350g

    Pastakaste mascarpone-rukolaga Selection 350g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

  • Pastakaste Rimi küüslauguga 390g

    Pastakaste Rimi küüslauguga 390g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,87 €/kg

  • Tomatiketšup Rimi 1kg

    Tomatiketšup Rimi 1kg

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,19 €/kg

  • Pastakaste bolognese hakklihaga Salvest 460g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Pastakaste bolognese hakklihaga Salvest 460g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,76 €/kg

  • Mädarõigas Rimi Smart 165g
    Hea hind iga päev

    Mädarõigas Rimi Smart 165g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,39 €/kg

  • Pastakaste Rimi Napoletana 390g

    Pastakaste Rimi Napoletana 390g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,67 €/kg

  • Tomatiketšup Felix 500g

    Tomatiketšup Felix 500g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,78 €/kg

  • Pastakaste päikesekuivat. tom. Selection 350g

    Pastakaste päikesekuivat. tom. Selection 350g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

  • Salatikaste Tomati -Tsilli Felix 375g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Salatikaste Tomati -Tsilli Felix 375g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,71 €/kg

  • Pastakaste ürtidega Salvest 460g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Pastakaste ürtidega Salvest 460g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,50 €/kg

  • Pastakaste suvikõrvit.-paprika Selection 350g

    Pastakaste suvikõrvit.-paprika Selection 350g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

  • Pastakaste Basilico Barilla 400g

    Pastakaste Basilico Barilla 400g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,47 €/kg

  • Salatikaste küüslaugu Felix 365g
    Valmistatud Eestis

    Salatikaste küüslaugu Felix 365g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,37 €/kg

  • Kaste Thousand Island Felix 375g
    Valmistatud Eestis

    Kaste Thousand Island Felix 375g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,17 €/kg

  • Tomatikaste Rimi Smart 480g
    Hea hind iga päev

    Tomatikaste Rimi Smart 480g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,10 €/kg

  • Tomatiketšup Rimi 540g

    Tomatiketšup Rimi 540g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,98 €/kg

  • Tomatiketšup ilma lisatud suhkruta Felix 970g

    Tomatiketšup ilma lisatud suhkruta Felix 970g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,60 €/kg

  • Tomatipasta 100% Rimi 270g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tomatipasta 100% Rimi 270g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,63 €/kg

  • Ketšup Salvest 530g
    Valmistatud Eestis

    Ketšup Salvest 530g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,64 €/kg

Filtreeri

Filtreeri