Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kaste Sweet and Sour ananassiga Felix 500g

    Kaste Sweet and Sour ananassiga Felix 500g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,65 €

    Hind ühiku kohta: 3,98 €/kg

  • Ketšup Salvest 1000g
    Valmistatud Eestis

    Ketšup Salvest 1000g

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,09 €/kg

  • Pastakaste köögiviljadega Salvest 460g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Pastakaste köögiviljadega Salvest 460g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,93 €/kg

  • Adžika Felix 260g

    Adžika Felix 260g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,65 €/kg

  • Mädarõigas Kodune Felix 200g
    Valmistatud Eestis

    Mädarõigas Kodune Felix 200g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,68 €/kg

  • Tillipesto Selection by Rimi 130g

    Tillipesto Selection by Rimi 130g

    1.69 € per tk
    Tavahind: 1,95 €

    Hind ühiku kohta: 13,00 €/kg

  • Barbeque-meekaste Felix 320g

    Barbeque-meekaste Felix 320g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,03 €/kg

  • Sinep Rimi 190g

    Sinep Rimi 190g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,95 €/kg

  • Worcester kaste Heinz 150ml

    Worcester kaste Heinz 150ml

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,27 €/l

  • Pastakaste arrabbiata Tartu Mill 340g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Pastakaste arrabbiata Tartu Mill 340g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,38 €/kg

  • Tomatipasta ürtidega Salvest 300g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Tomatipasta ürtidega Salvest 300g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,63 €/kg

  • Kaste hiinapärane poolmagus Felix 500g

    Kaste hiinapärane poolmagus Felix 500g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,45 €

    Hind ühiku kohta: 3,98 €/kg

  • Pastakaste originale Panzani 400g

    Pastakaste originale Panzani 400g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,22 €/kg

  • Sinep teraline Vilux 200g

    Sinep teraline Vilux 200g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,45 €/kg

  • Adžika Rimi 260g

    Adžika Rimi 260g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 7,65 €/kg

  • Pastakaste Rimi Bolognese 390g

    Pastakaste Rimi Bolognese 390g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,46 €/kg

  • Salatikaste Klassikaline Felix 375g
    Valmistatud Eestis

    Salatikaste Klassikaline Felix 375g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,17 €/kg

  • Salsa kaste texicana Maggi 500ml
    2
    99 €
    5,98 €/l

    Salsa kaste texicana Maggi 500ml

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,98 €/l

  • Kaste BBQ original Hellmann's 430ml

    Kaste BBQ original Hellmann's 430ml

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,28 €/l

  • Ketšup terav Hellmann's 470g

    Ketšup terav Hellmann's 470g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,36 €/kg

  • Pastakaste Napoletana Panzani 400g

    Pastakaste Napoletana Panzani 400g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,22 €/kg

  • Ketšup Felix öko 500g
    Mahetooted

    Ketšup Felix öko 500g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,58 €/kg

  • Sinep meega Selection by Rimi 235g

    Sinep meega Selection by Rimi 235g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,02 €/kg

  • Tomatikaste Rimi 480g

    Tomatikaste Rimi 480g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 3,73 €/kg

  • Mahe pastakaste basiilikuga Salling Eko 350g
    Mahetooted

    Mahe pastakaste basiilikuga Salling Eko 350g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,54 €/kg

  • Ketšup Salvest 360g
    Valmistatud Eestis

    Ketšup Salvest 360g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,25 €/kg

  • Salatikaste Ranch Felix 375g

    Salatikaste Ranch Felix 375g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,71 €/kg

  • Pastakaste Felix 500g

    Pastakaste Felix 500g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 3,75 €/kg

  • Kurgikaste Felix 275g

    Kurgikaste Felix 275g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,78 €/kg

  • Tomatipasta Felix 265g

    Tomatipasta Felix 265g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 1,85 €

    Hind ühiku kohta: 5,62 €/kg

  • Sidrunipesto Selection by Rimi 130g

    Sidrunipesto Selection by Rimi 130g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,15 €/kg

  • Tomatikaste pitsale TomaPizza Panzani 390g

    Tomatikaste pitsale TomaPizza Panzani 390g

    3.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,82 €/kg

  • Bruschetta Selection papr.,suitsus. 130g

    Bruschetta Selection papr.,suitsus. 130g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,62 €/kg

  • Bruschetta Selection sibula,suitsus.130g

    Bruschetta Selection sibula,suitsus.130g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,62 €/kg

  • Tomatiketšup Felix 1,25kg

    Tomatiketšup Felix 1,25kg

    4.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,91 €/kg

  • Küüslaugukaste Felix 275g

    Küüslaugukaste Felix 275g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,78 €/kg

  • Kaste BBQ Salvest 390g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Kaste BBQ Salvest 390g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,90 €/kg

  • Meesinep Põltsamaa 170g
    Valmistatud Eestis

    Meesinep Põltsamaa 170g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,76 €/kg

  • Kaste hiinapärane terav Felix 500g

    Kaste hiinapärane terav Felix 500g

    2.29 € per tk
    Tavahind: 2,75 €

    Hind ühiku kohta: 4,58 €/kg

  • Pastakaste Napoletana Barilla 400g

    Pastakaste Napoletana Barilla 400g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,47 €/kg

Filtreeri

Filtreeri