Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Terav tomatiketšup Felix 1kg

    Terav tomatiketšup Felix 1kg

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,49 €/kg

  • Pastakaste Bolognese Barilla 400g

    Pastakaste Bolognese Barilla 400g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,47 €/kg

  • Pastakaste oliivi basiiliku Panzani 400g

    Pastakaste oliivi basiiliku Panzani 400g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,22 €/kg

  • Mahe tomatikaste Salling Eko 430g
    Mahetooted

    Mahe tomatikaste Salling Eko 430g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,28 €/kg

  • Salatikaste vahemere stiilis Felix 375g

    Salatikaste vahemere stiilis Felix 375g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,71 €/kg

  • Terav tomatiketšup Felix 500g

    Terav tomatiketšup Felix 500g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,78 €/kg

  • Pastakaste napoletana Tartu Mill 340g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Pastakaste napoletana Tartu Mill 340g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,68 €/kg

  • Grillkaste Felix 510g

    Grillkaste Felix 510g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,87 €/kg

  • Ketšup Salvest 270g
    Valmistatud Eestis

    Ketšup Salvest 270g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,96 €/kg

  • Küüslaugu salatikaste Hesburger 375ml

    Küüslaugu salatikaste Hesburger 375ml

    3.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,97 €/l

  • Pastakaste Extra Bolognese Panzani 425g

    Pastakaste Extra Bolognese Panzani 425g

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • Pastakaste itaalia juustuga Tartu Mill 340g

    Pastakaste itaalia juustuga Tartu Mill 340g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,32 €/kg

  • Ketšup Heinz originaal 700g

    Ketšup Heinz originaal 700g

    5.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,79 €/kg

  • Kaste Chunky Burger Hellmann's 250ml

    Kaste Chunky Burger Hellmann's 250ml

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,76 €/l

  • Paprika-karri salatikaste Hesburger 375ml

    Paprika-karri salatikaste Hesburger 375ml

    3.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,97 €/l

  • Pastakaste ürtidega Felix 360g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Pastakaste ürtidega Felix 360g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,36 €/kg

  • Pesto Calabrese Selection by Rimi 130g

    Pesto Calabrese Selection by Rimi 130g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,15 €/kg

  • Ketšup adžika Salvest 360g
    Valmistatud Eestis

    Ketšup adžika Salvest 360g

    2.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,81 €/kg

  • BBQ-kaste klassikaline Heinz 480g

    BBQ-kaste klassikaline Heinz 480g

    5.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,73 €/kg

  • Ketšup originaal Baltika 500g

    Ketšup originaal Baltika 500g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,78 €/kg

  • Pastakaste basiilikuga I Love Eco 390g
    Mahetooted

    Pastakaste basiilikuga I Love Eco 390g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,95 €/kg

  • Tomatikaste Classic Rimi 400g

    Tomatikaste Classic Rimi 400g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,62 €/kg

  • Sinep kange Kodune Baltika 120g

    Sinep kange Kodune Baltika 120g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,42 €/kg

  • Tomatikaste šašlõkile Rimi Smart 480g

    Tomatikaste šašlõkile Rimi Smart 480g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,31 €/kg

  • Sinep kollane mahedamaitseline Heinz 240g

    Sinep kollane mahedamaitseline Heinz 240g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,63 €/kg

  • Burgerikaste ameerikapärane Heinz 420g

    Burgerikaste ameerikapärane Heinz 420g

    5.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,26 €/kg

  • Ketšup Heinz Zero magusainetega 425g

    Ketšup Heinz Zero magusainetega 425g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,56 €/kg

  • Tomatiketšup Rimi 400g

    Tomatiketšup Rimi 400g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 3,97 €/kg

  • Küüslaugukaste Heinz 420g

    Küüslaugukaste Heinz 420g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,88 €/kg

  • Kaste küüslaugu-ja ürdi Hellmanns 250ml

    Kaste küüslaugu-ja ürdi Hellmanns 250ml

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,76 €/l

  • Juustukaste Rimi 320g

    Juustukaste Rimi 320g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,34 €/kg

  • Majoneesi-ketšupikaste Heinz 425g/415ml

    Majoneesi-ketšupikaste Heinz 425g/415ml

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,04 €/kg

  • Burgerikaste Rimi 320g

    Burgerikaste Rimi 320g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,34 €/kg

  • Ketšup terav Baltika 500g

    Ketšup terav Baltika 500g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,78 €/kg

  • Suitsulõhe ja tillipesto Selec. by Rimi 185g

    Suitsulõhe ja tillipesto Selec. by Rimi 185g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,86 €/kg

  • Kollane sinep mahedamaitseline Rimi 190g

    Kollane sinep mahedamaitseline Rimi 190g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,58 €/kg

  • Pistaatsiapesto Selection by Rimi 130g

    Pistaatsiapesto Selection by Rimi 130g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,38 €/kg

  • Tomati kaste Dimdini Itaalia 250g
    Valmistatud Eestis

    Tomati kaste Dimdini Itaalia 250g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,40 €/kg

  • Kaste Arrabibiata Barilla 400g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kaste Arrabibiata Barilla 400g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,97 €/kg

  • Kaste Itaaliapärane Napoletana Felix 360g

    Kaste Itaaliapärane Napoletana Felix 360g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

Filtreeri

Filtreeri