Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Kaerab. India pähkli, kookose Brynmor gv 80g
    Uudistoode

    Kaerab. India pähkli, kookose Brynmor gv 80g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,88 €/kg

  • Täistera riisivahvlid meresoolaga Rimi 100g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Suhkruvaba

    Täistera riisivahvlid meresoolaga Rimi 100g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,50 €/kg

  • Tatragaletid Dr.Nature 110g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tatragaletid Dr.Nature 110g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,36 €/kg

  • Mini läätsevahvlid Rimi 44g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Mini läätsevahvlid Rimi 44g

    0.88 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,00 €/kg

  • Mit.viljasai Schär Pan Rustico glut.vaba 250g
    2
    39 €
    9,56 €/kg
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba

    Mit.viljasai Schär Pan Rustico glut.vaba 250g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,96 €/kg

  • Maisileivakesed meresoolaga Racio 115g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Maisileivakesed meresoolaga Racio 115g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,09 €/kg

  • Riisi- ja tatravahvlid Rimi 100g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Suhkruvaba

    Riisi- ja tatravahvlid Rimi 100g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,50 €/kg

  • Riisivahvlid Rimi tom. basiilikuga 25g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisivahvlid Rimi tom. basiilikuga 25g

    0.50 € per tk
    Tavahind: 0,59 €

    Hind ühiku kohta: 20,00 €/kg

  • Glut.vabad täistera kaerahelbed Rimi 500g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Glut.vabad täistera kaerahelbed Rimi 500g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,50 €/kg

  • Sai viilutatud gluteenivaba Schär 250g
    2
    19 €
    8,76 €/kg
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba

    Sai viilutatud gluteenivaba Schär 250g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,16 €/kg

  • Võiküpsised Diablo magusainega 135g

    Võiküpsised Diablo magusainega 135g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,15 €/kg

  • Suupiste sool. kringlid gv Salinis Schar 60g
    1
    39 €
    23,17 €/kg
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba

    Suupiste sool. kringlid gv Salinis Schar 60g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,83 €/kg

  • Kreek. päev.seem.-kinoa Salling öko 190g
    Gluteenivaba Mahetooted

    Kreek. päev.seem.-kinoa Salling öko 190g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,74 €/kg

  • Riisivahvlid Rimi juustuga 25g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisivahvlid Rimi juustuga 25g

    0.50 € per tk
    Tavahind: 0,59 €

    Hind ühiku kohta: 20,00 €/kg

  • Sai seemnetega gluteenivaba Schär 250g
    2
    39 €
    9,56 €/kg
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba

    Sai seemnetega gluteenivaba Schär 250g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,96 €/kg

  • Jahusegu gluteenivaba Mix It Schar 500g
    2
    29 €
    4,58 €/kg
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba

    Jahusegu gluteenivaba Mix It Schar 500g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,78 €/kg

  • Tume šokolaad 85%, suhkruvaba Valor 100g
    Gluteenivaba Suhkruvaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Tume šokolaad 85%, suhkruvaba Valor 100g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 49,90 €/kg

  • Mitmeviljavahvlid Rimi 100g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Mitmeviljavahvlid Rimi 100g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,50 €/kg

  • Riisivahvlid tumeda šokolaadiga Rimi 100g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisivahvlid tumeda šokolaadiga Rimi 100g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,90 €/kg

  • Toorbat. mango&chia The Begin. gluteeniv. 40g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele
    Hea hind iga päev

    Toorbat. mango&chia The Begin. gluteeniv. 40g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,75 €/kg

  • Juuretisega leib Schar 240g
    3
    99 €
    16,63 €/kg
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba

    Juuretisega leib Schar 240g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,79 €/kg

  • Küps. apel.žel. ja šok. Schär glut.vabad 150g
    3
    29 €
    21,93 €/kg
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Küps. apel.žel. ja šok. Schär glut.vabad 150g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,93 €/kg

  • Granola müsli gl.vaba Salling Glutenfri 325g
    Gluteenivaba

    Granola müsli gl.vaba Salling Glutenfri 325g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,28 €/kg

  • Riisivahvlid piimašokolaadiga Rimi 100g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisivahvlid piimašokolaadiga Rimi 100g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,90 €/kg

  • Puuvilja kummikommid Virsik Rimi 35g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Puuvilja kummikommid Virsik Rimi 35g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,71 €/kg

  • Sarapuupähkli-šok.määre Diablo magusain. 350g

    Sarapuupähkli-šok.määre Diablo magusain. 350g

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,83 €/kg

  • Sai Chiabatta Rustica gluteenivaba Schar 200g
    3
    69 €
    18,45 €/kg
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba

    Sai Chiabatta Rustica gluteenivaba Schar 200g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,45 €/kg

  • Puuvilja kummikommid Kirss Rimi 35g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Puuvilja kummikommid Kirss Rimi 35g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,71 €/kg

  • Sai viilutatud Rimi Free From 250g
    Laktoosivaba Gluteenivaba Sobib veganitele

    Sai viilutatud Rimi Free From 250g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,56 €/kg

  • Riisigaletid seemneseguga Rice Up 120g
    Laktoosivaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele

    Riisigaletid seemneseguga Rice Up 120g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,42 €/kg

  • Datlibatoon vaarikatega Rimi 30g
    Laktoosivaba Piimavaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele

    Datlibatoon vaarikatega Rimi 30g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,67 €/kg

  • Puuvilja kummikommid Mango Rimi 35g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Puuvilja kummikommid Mango Rimi 35g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,71 €/kg

  • Küpsis maapähklivõiga Frank&Oli glut.vaba 50g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Küpsis maapähklivõiga Frank&Oli glut.vaba 50g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Maisivahvlid Rimi Smart 115g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele
    Hea hind iga päev

    Maisivahvlid Rimi Smart 115g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,22 €/kg

  • Pr. küps. maap.-jõhv.-van. Frank&Oil veg. 50g

    Pr. küps. maap.-jõhv.-van. Frank&Oil veg. 50g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,80 €/kg

  • Šokolaad kookose magusainega Nicks 40g
    Gluteenivaba

    Šokolaad kookose magusainega Nicks 40g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 71,25 €/kg

  • Bat. puuvilja-pähkli mustikatega Nakd 4x35g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Bat. puuvilja-pähkli mustikatega Nakd 4x35g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,64 €/kg

  • Tume leib viilutatud Rimi Free From 250g
    Laktoosivaba Gluteenivaba Sobib veganitele

    Tume leib viilutatud Rimi Free From 250g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,16 €/kg

  • Kummikommid Diablo magusainetega 75g
    Suhkruvaba

    Kummikommid Diablo magusainetega 75g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,67 €/kg

  • Šokolaad maapähkli-karam. magusain Nicks 40g
    Gluteenivaba

    Šokolaad maapähkli-karam. magusain Nicks 40g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 71,25 €/kg

Filtreeri

Filtreeri