Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Proteiinikrõpsud barbecue Popcrop 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Proteiinikrõpsud barbecue Popcrop 60g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 36,50 €/kg

  • Batoon karamelli The Beginnings FlapJack 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Batoon karamelli The Beginnings FlapJack 60g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,50 €/kg

  • Prot.bat. sool. maapähkl. magusain. Nicks 50g

    Prot.bat. sool. maapähkl. magusain. Nicks 50g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 63,80 €/kg

  • Kaeraküpsised sidruni The Beginnings 80g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Kaeraküpsised sidruni The Beginnings 80g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,38 €/kg

  • Küpsis pist. ja valg. šok. m.a. Frank&Oli 50g

    Küpsis pist. ja valg. šok. m.a. Frank&Oli 50g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,80 €/kg

  • Batoon ananassi The Beginnings FlapJack 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Batoon ananassi The Beginnings FlapJack 60g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,50 €/kg

  • Küpsised šokol.tükkidega Diablo mag.ain. 130g

    Küpsised šokol.tükkidega Diablo mag.ain. 130g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,00 €/kg

  • Prot.bat. karamelli täid. magusain. Nicks 50g

    Prot.bat. karamelli täid. magusain. Nicks 50g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 63,80 €/kg

  • Proteiinibat. mandl. magusain. Nicks 50g

    Proteiinibat. mandl. magusain. Nicks 50g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 63,80 €/kg

  • Kaerah. maasikate ja chia seemn. gv Rimi 55g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kaerah. maasikate ja chia seemn. gv Rimi 55g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,45 €/kg

  • Kaerah. maap.-karamellimaitsel. gv Rimi 55g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kaerah. maap.-karamellimaitsel. gv Rimi 55g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,45 €/kg

  • Liivataignaküpsised jõhvikatega 130g
    Gluteenivaba

    Liivataignaküpsised jõhvikatega 130g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,77 €/kg

  • Riisikrõpsud mee ja sinepi Rice Up 60g
    Gluteenivaba

    Riisikrõpsud mee ja sinepi Rice Up 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Küpsised kreemitäid. ja tum. šok. Diablo 128g

    Küpsised kreemitäid. ja tum. šok. Diablo 128g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,05 €/kg

  • Proteiinibat. maapähk.kr. mag.ain. Nicks 50g

    Proteiinibat. maapähk.kr. mag.ain. Nicks 50g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 63,80 €/kg

  • Brownie šok. ja Ind. päh. m.ai. Frank&Oli 50g

    Brownie šok. ja Ind. päh. m.ai. Frank&Oli 50g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,80 €/kg

  • Riisigaletid Himalaya soolaga Rice Up 120g
    Laktoosivaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Riisigaletid Himalaya soolaga Rice Up 120g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,42 €/kg

  • Hirss Rimi Free From 375g
    Sobib veganitele

    Hirss Rimi Free From 375g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,51 €/kg

  • Küp. maas. rab.&c.seem. Beginnings gl.v. 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Küp. maas. rab.&c.seem. Beginnings gl.v. 60g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 56,50 €/kg

  • Cheddari juustu riisi suupiste Tastees 65g

    Cheddari juustu riisi suupiste Tastees 65g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,92 €/kg

  • Kaeraküpsised Maasikamait. The Beginnings 80g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kaeraküpsised Maasikamait. The Beginnings 80g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,38 €/kg

  • Prot.bat. dulce de leche mag.ain. Nick's 50g
    Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Prot.bat. dulce de leche mag.ain. Nick's 50g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 63,80 €/kg

  • Batoon marjade ja pähkl. mag.ain. Misso 30g

    Batoon marjade ja pähkl. mag.ain. Misso 30g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Kaerabatoon pistaatsia Flapjack Brynmor 80g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Kaerabatoon pistaatsia Flapjack Brynmor 80g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,88 €/kg

  • Mandlibatoon õuna-kaneeli Keto Bites 60g

    Mandlibatoon õuna-kaneeli Keto Bites 60g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,17 €/kg

  • Proteiinibatoon šok. magusain. Nicks 50g

    Proteiinibatoon šok. magusain. Nicks 50g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 63,80 €/kg

  • Tatar, kooritud Rimi Free From 375g
    Sobib veganitele

    Tatar, kooritud Rimi Free From 375g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,58 €/kg

  • Kummikommid Diablo magusainetega 75g

    Kummikommid Diablo magusainetega 75g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,53 €/kg

  • Koorekompvekid šokolaaditäid. mag.ain. 75g

    Koorekompvekid šokolaaditäid. mag.ain. 75g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,53 €/kg

  • Kakaoküpsised vaniljetäidis. Gullon m.a. 147g

    Kakaoküpsised vaniljetäidis. Gullon m.a. 147g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,58 €/kg

  • Küpsis soolakaramelli Frank&Oli 50g

    Küpsis soolakaramelli Frank&Oli 50g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,80 €/kg

  • Batoon datli ja sarapuup. mag.ain. Misso 30g

    Batoon datli ja sarapuup. mag.ain. Misso 30g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Batoon kirsi, mandli ja kaneeliga m.ain. 45g

    Batoon kirsi, mandli ja kaneeliga m.ain. 45g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,22 €/kg

  • Batoon mango ja kašup. mag.ain. Misso 30g

    Batoon mango ja kašup. mag.ain. Misso 30g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Kaerab. aprik. ja mand. Flapjack Brynmor 80g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Kaerab. aprik. ja mand. Flapjack Brynmor 80g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,88 €/kg

  • Maapähklid piimašok. Diablo mag.ain. 40g

    Maapähklid piimašok. Diablo mag.ain. 40g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 42,25 €/kg

  • Kõrvitsaseemnejahu Rimi Free From 300g
    Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kõrvitsaseemnejahu Rimi Free From 300g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,83 €/kg

  • Sorgo Rimi Free From 375g
    Sobib veganitele

    Sorgo Rimi Free From 375g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,04 €/kg

  • Keto pitsapõhi Rimi Free From 150g

    Keto pitsapõhi Rimi Free From 150g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,60 €/kg

  • Šokolaadikook kirssidega Rimi Free From 220g
    Gluteenivaba

    Šokolaadikook kirssidega Rimi Free From 220g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,77 €/kg

Filtreeri

Filtreeri