Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Keto leib Rimi Free From 190g
    Laktoosivaba Gluteenivaba

    Keto leib Rimi Free From 190g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,32 €/kg

  • Küp. šokol.,maap. ja kar. m.a. Frank&Oli 50g

    Küp. šokol.,maap. ja kar. m.a. Frank&Oli 50g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,80 €/kg

  • Batoonid datli-maapähkli Nakd 4x35g

    Batoonid datli-maapähkli Nakd 4x35g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,64 €/kg

  • Batoon jõhvik. ja mandlitega m.ain. Misso 30g

    Batoon jõhvik. ja mandlitega m.ain. Misso 30g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Kompvekid piimašokolaadi Diablo mag.ain. 40g

    Kompvekid piimašokolaadi Diablo mag.ain. 40g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 42,25 €/kg

  • Sarapuupäh.bat. jõhvika-sidrun Keto Bites 60g
    Piimavaba Sobib veganitele

    Sarapuupäh.bat. jõhvika-sidrun Keto Bites 60g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,17 €/kg

  • Riisigal. musta riisiga, soolata Rice Up 120g
    Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele

    Riisigal. musta riisiga, soolata Rice Up 120g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,42 €/kg

  • Riisikrõpsud barbecue Rice Up 60g
    Laktoosivaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Riisikrõpsud barbecue Rice Up 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Prot.bat. sarap.päh. kr. mag.ain. Nicks 50g

    Prot.bat. sarap.päh. kr. mag.ain. Nicks 50g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 63,80 €/kg

  • Küpsised mandli-jõhvika The Beginnings 80g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Küpsised mandli-jõhvika The Beginnings 80g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,63 €/kg

  • Keto sõõrik Rimi Free From 150g
    Laktoosivaba Gluteenivaba

    Keto sõõrik Rimi Free From 150g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,93 €/kg

  • Prot.bat. sool. maisipal. mag.ain. Nick's 50g
    Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Prot.bat. sool. maisipal. mag.ain. Nick's 50g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 63,80 €/kg

  • Riisikrõp. juust-karam.pirn Rice Up 60g
    Gluteenivaba

    Riisikrõp. juust-karam.pirn Rice Up 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Hapukoore ja sibula riisi suup. Tastees 65g

    Hapukoore ja sibula riisi suup. Tastees 65g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,92 €/kg

  • Kart.krõpsud Curvies Original gv Schar 170g
    3
    69 €
    21,71 €/kg
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Kart.krõpsud Curvies Original gv Schar 170g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,59 €/kg

  • Batoonid puuvilja-pähkli soolakar. Nakd 4x35g

    Batoonid puuvilja-pähkli soolakar. Nakd 4x35g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,64 €/kg

  • Kaerabatoon suvemarja Flapjack Brynmor 80g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Kaerabatoon suvemarja Flapjack Brynmor 80g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,88 €/kg

  • P.v.ž. kom. an. man. Neobotanica m.ain. 120g

    P.v.ž. kom. an. man. Neobotanica m.ain. 120g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,92 €/kg

  • Batoon Kolm pähklit magusainetega Misso 45g

    Batoon Kolm pähklit magusainetega Misso 45g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 44,22 €/kg

  • Jaapani m.rõika ja juust. suup. Tastees 65g

    Jaapani m.rõika ja juust. suup. Tastees 65g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,92 €/kg

  • Piimašok. suhkruvaba, gluteenivaba Valor 100g
    Gluteenivaba

    Piimašok. suhkruvaba, gluteenivaba Valor 100g

    Ei ole saadaval

  • Amaranti seemned Rimi Free From 375g
    Sobib veganitele

    Amaranti seemned Rimi Free From 375g

    Ei ole saadaval

  • P.vil.žel. kom. maas. Neobotanica m.ain. 120g

    P.vil.žel. kom. maas. Neobotanica m.ain. 120g

    Ei ole saadaval

  • Õhuline piimašokolaadibatoon Diablo 30g

    Õhuline piimašokolaadibatoon Diablo 30g

    Ei ole saadaval

Filtreeri

Filtreeri