Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Jahusegu küpsetamiseks universaalne Rimi 1kg
    Gluteenivaba

    Jahusegu küpsetamiseks universaalne Rimi 1kg

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,09 €/kg

  • Bat. puuvilja-pähkli vaarikatega Nakd 4x35g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Bat. puuvilja-pähkli vaarikatega Nakd 4x35g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,64 €/kg

  • Pehme kookoseküpsis india pähk. Frank&Oli 50g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Pehme kookoseküpsis india pähk. Frank&Oli 50g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Küpsised Gullon gluteenivaba 200g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Küpsised Gullon gluteenivaba 200g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,45 €/kg

  • Vegan proteiinikrõp. Popcrop hapuk. m.a. 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Vegan proteiinikrõp. Popcrop hapuk. m.a. 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Kaeraküp. kan. Salling Glutenfri öko 170g
    Gluteenivaba Mahetooted

    Kaeraküp. kan. Salling Glutenfri öko 170g

    4.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,59 €/kg

  • Väiksed riisikrõpsud paprikaga Rimi 60g
    Sobib veganitele

    Väiksed riisikrõpsud paprikaga Rimi 60g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,83 €/kg

  • Prot. küps. šoko.-kak. Frank&Oli mag.ain. 50g

    Prot. küps. šoko.-kak. Frank&Oli mag.ain. 50g

    1.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,80 €/kg

  • Kaeraküpsised mustsõstra The Beginings 80g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Kaeraküpsised mustsõstra The Beginings 80g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 43,63 €/kg

  • Datlibatoon kookospähkliga Rimi 30g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Datlibatoon kookospähkliga Rimi 30g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,67 €/kg

  • Võileivasai Balviten gluteenivaba 190g
    Laktoosivaba Gluteenivaba

    Võileivasai Balviten gluteenivaba 190g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,42 €/kg

  • Veg. prot.krõp. Popcrop BBQ ribi maits. 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Suhkruvaba

    Veg. prot.krõp. Popcrop BBQ ribi maits. 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Datlibatoon porgandi ja maasikatega Rimi 31g
    Laktoosivaba Piimavaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele

    Datlibatoon porgandi ja maasikatega Rimi 31g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,71 €/kg

  • Kakaoküpsised vaniljetäidisega Diablo 176g

    Kakaoküpsised vaniljetäidisega Diablo 176g

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,49 €/kg

  • Soolapulgad Balviten gluteenivaba 80g
    Gluteenivaba

    Soolapulgad Balviten gluteenivaba 80g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,63 €/kg

  • Väiksed maisikrõpsud tilliga Rimi 60g

    Väiksed maisikrõpsud tilliga Rimi 60g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,83 €/kg

  • Proteiinikrõpsud tomati-basiiliku Popcrop 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Proteiinikrõpsud tomati-basiiliku Popcrop 60g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 36,50 €/kg

  • Aprikoosimoos Zero Santa Rosa magusain. 300g

    Aprikoosimoos Zero Santa Rosa magusain. 300g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Seemneleib viilutatud Rimi Free From 250g
    Laktoosivaba Gluteenivaba Sobib veganitele

    Seemneleib viilutatud Rimi Free From 250g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,76 €/kg

  • Puuvilja kummikommid Maasikas Rimi 35g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Puuvilja kummikommid Maasikas Rimi 35g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,71 €/kg

  • Maasikamoos Zero Santa Rosa magusain. 300g

    Maasikamoos Zero Santa Rosa magusain. 300g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Kaeraküp. l.hein-linaseem. Salling öko 140g
    Gluteenivaba Mahetooted

    Kaeraküp. l.hein-linaseem. Salling öko 140g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,50 €/kg

  • Batoon mustsõstra The Beginnings FlapJack 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Batoon mustsõstra The Beginnings FlapJack 60g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,50 €/kg

  • Batoon kakao The Beginnings FlapJack 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Batoon kakao The Beginnings FlapJack 60g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 37,50 €/kg

  • Riisikrõpsud juustu Rice Up 60g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisikrõpsud juustu Rice Up 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Väiksed riisikrõp. juustu-sibulamai. Rimi 60g

    Väiksed riisikrõp. juustu-sibulamai. Rimi 60g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,83 €/kg

  • Lameleib Schar 180g
    3
    99 €
    22,17 €/kg

    Lameleib Schar 180g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,72 €/kg

  • Jahusegu Mix Flour Balviten gluteenivaba 1kg
    Gluteenivaba

    Jahusegu Mix Flour Balviten gluteenivaba 1kg

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,89 €/kg

  • Täisteraleib Balviten gluteenivaba 250g
    Laktoosivaba Gluteenivaba

    Täisteraleib Balviten gluteenivaba 250g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,36 €/kg

  • Proteiinikrõpsud juustu-sibula Popcrop 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Proteiinikrõpsud juustu-sibula Popcrop 60g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 36,50 €/kg

  • Datlibatoon india pähkli-amarandi Rimi 30g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Datlibatoon india pähkli-amarandi Rimi 30g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,67 €/kg

  • Väiksed maisikrõpsud laimi-tšilli Rimi 60g

    Väiksed maisikrõpsud laimi-tšilli Rimi 60g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,83 €/kg

  • Kinoa Rimi Free From 375g
    Sobib veganitele

    Kinoa Rimi Free From 375g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,17 €/kg

  • Kaerahelbed kakao ja banaaniga gv Rimi 55g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kaerahelbed kakao ja banaaniga gv Rimi 55g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,45 €/kg

  • Riisikrõpsud hapukoore ja sibula Rice Up 60g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisikrõpsud hapukoore ja sibula Rice Up 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Riisigaletid chia ja kinoa seem. Rice Up 120g
    Laktoosivaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Riisigaletid chia ja kinoa seem. Rice Up 120g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,42 €/kg

  • Batoon viigim. ja sarapuup. m.ain. Misso 30g

    Batoon viigim. ja sarapuup. m.ain. Misso 30g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Kookosjahu Rimi Free From 300g
    Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kookosjahu Rimi Free From 300g

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,17 €/kg

  • Kreekerid mandliga The Beginnings 80g
    Laktoosivaba Piimavaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele

    Kreekerid mandliga The Beginnings 80g

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 46,13 €/kg

  • Viigimarjamoos Zero Santa Rosa magusain. 300g

    Viigimarjamoos Zero Santa Rosa magusain. 300g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

Filtreeri

Filtreeri