0
0,00 €
Vali aeg

LOO MAAILM KOOS RIMI JA LEGOGA!

LEGO® on ülemaailmselt tuntud lastele suunatud bränd. LEGO mänguasjad toovad kokku erinevad põlvkonnad. Selle vahva ja haridusliku kampaaniakontseptsiooniga innustavad RIMI ja LEGO ® lapsi õppima ja ise looma, samal ajal saades rohkem teada tervislikust elustiilist. Kampaanias osalevad ka erinevad LEGO ® tooted: originaalsed LEGO ® mänguasja komplektid kui ka kogutavad kleebised!

Iga 15 eurose ostuga, mis on tehtud Sinu Rimi kliendikaardiga, saad kaks pakki LEGO kleepsudega, ühes pakis on 4 kleepsu. Lisakleebiseid on võimalik koguda ostes LEGO ® märgistust kandvaid tooteid. Kollektsioonis on kokku 140 kleepsu koos erinevate põnevate LEGO® minifiguuridega. Kleebised antakse ostuhetkel kassast või pakitakse kaasa e-poe tellimustega. Kogutud kleebiste arvu näed kassaekraanil või e-poe tellimusel.

Kleepse saab koguda spetsiaalsesse pehmekaanelisse kleepsualbumisse, mis on täis põnevaid tegelaskujusid, vahvaid nuputamisülesandeid, põnevaid fakte toidust ning kuhu saab kleepida kõik kogutud kleebised.

Kampaania kehtib 08.08.-03.10.2023

LEGO PEHMED MÄNGUASJAD

Osta 15 euro eest Sinu Rimi kaardiga ja saad osta LEGO® pehmed mänguasjad 50% soodsamalt (10,99€). Kollektsioonis on 4 erinevat tegelast: Banaanitüüp, Maisitõlvikuvend, Hernekaun ja Arbuusimees.
Tooted pole saadaval e-poes!

LEGO KOMPLEKTID ERIHINDADEGA!

Kogu 5 digitaalset kleebist (15 eur ost Sinu Rimi kaardiga = 1 digikleebis) ja saad osta uue LEGO® komplekti soodushinnaga! Digitaalseid kleebiseid on võimalik lunastada Rimi kauplustes (v.a e-pood ja Rimi Express).

Minu konto

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Avaleht Tarneviis
0 0,00 €