0
0,00 €
Vali aeg

Lego kampaania reeglid

 1. Alates 8.08.2023 kuni 02.10.2023 (kaasa arvatud) või kuni kaupa jätkub saab klient kasutades Sinu Rimi kliendikaarti iga tasutud 15 euro eest kassast kaks pakki LEGO kleepsudega. Ühes pakis on 4 kleepsu.  
 2. Kleebiseid ei jagata tasumisel Rimi raha või rahalise kupongiga, ostes alkoholi, tubakatooteid, energiajooke, beebide rinnapiimaasendajat või tasudes Rimi poolt vahendatavate kaupade ja teenuste eest (ajalehed ja ajakirjad, kinkekaardid, loteriipiletid ja väljamakstav loteriivõit, ostetav ja tagasiostetav taara, Piletimaailma, Piletilevi ja muud piletid, mobiiltelefonide ettemakstud kõnekaardid, kirjamargid jne). E-poes ei arvestata ostusumma hulka pakkimis- ja kohaletoimetamistasusid. 
 3. LEGO kleebised antakse ostuhetkel kassas. Hiljem esitatud ostutšekkide eest kaarte välja ei anta. 
 4. Tasudes ostu eest iseteeninduskassas või puldikassas, ilmub kassaekraanil teavitus, mitu tasuta kaardipakki saadakse ostuga kaasa. Klient peab kaardipakid kassas skaneerima. Kui kaardipakke skaneeritakse rohkem, tuleb lisaks skaneeritud kleebisepakkide eest tasuda. E-poe ostude puhul saab klient kleepsud koos tellimusega. 
 5. Kleebiseid on võimalik koguda ka ostes spetsiaalse märgistusega tooteid. 
 6. Kleebisepakk on läbipaistmatu ja pakendis olevaid kleepse saab näha alles pärast pakendi avamist. Originaalpakendist välja võetud kleebiseid ei vahetata ümber ega võeta tagasi. 
 7. Kleebisekomplekti on võimalik ka osta. Ühe paki hind on 0.19 eurot. 
 8. Kampaanias osalevad ka lisatooted: pehmed mänguasjad ja LEGO komplektid. 
 9. Ostes vähemalt 15 euro eest punktis 1 ja 2 toodud tingimustel saab klient minifiguuri pehme mänguasja (Banaanitüüp, Maisitõlvikuvend, Hernekaun, Arbuusimees) osta soodushinnaga. 
 10. Ostes vähemalt 15 euro eest kogub klient ka digikleebiseid, iga tasutud 15 euro eest saab klient ühe digitaalse kampaaniakleebise, iga kulutatud 30 euro eest 2 digitaalset kleebist jne.  
 11. Digitaalseid kleebiseid saab koguda Rimi kliendikaardile. Kleebiste hetkeseisu on võimalik vaadata Sinu Rimi äpis, kaupluste terminalis või rimi.ee  
 12. Eestis saab kasutada vaid Eestis kogutud digitaalseid kleebiseid.  
 13. Digikleebiseid saab koguda ostudega kõikides Rimi kauplustes, lisatooteid ei saa osta e-poest ega Express kauplustest.  
 14. Kampaaniatooteid on võimalik osta Rimi kauplustest kampaaniaperioodil ka tavahinnaga.  
 15. Kampaaniatingimuste kohaselt on kampaanias osalevate toodete arv piiratud.  
 16. Tooteid ei ole võimalik ümber vahetada, v.a. kui ilmnevad kvaliteediprobleemid.   
 17. Minifiguurid (Banaanitüüp, Maisitõlvikuvend, Hernekaun, Arbuusimees) ja LEGO komplektid ei ole müügil e-poes.  

Minu konto

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Avaleht Tarneviis
0 0,00 €