0

I LOVE ECO MÄHKMED JA PÜKSMÄHKMED

Meil on hea meel uudiseid jagada! I love eco pakub nüüd ka mähkmeid, mis on head nii beebile kui ka planeedile. Need on valmistatud 100% looduslikest materjalidest, kasutades tehnoloogiaid, mis tagavad, et mähkmed jäävad kuivaks ja ei leki. Tootmine toimub keskkonnasõbralikul viisil, keskendudes plastijäätmete ja veetarbimise vähendamisele ning 100% rohelise energia kasutamisele.

I love eco mähkmed ja püksmähkmed

Hea beebile

 • Beebide õrna naha mugavuse suurendamiseks kasutatakse kuivuse tagamise süsteemi ja pehmeid kaitsekihte lekete vastu.  
 • Vedeliku imamiseks kuni 12 tundi kasutatakse uudset kanalitehnoloogiat.  
 • Materjal on hingav ja tagab õhuringluse.  
 • Valmistatud pehmest ökoloogilisest puuvillast (sertifikaadiga „Cotton enhanced“), mis tagab pehmustunde.  
 • Ei ole lisatud kreeme, lõhnaaineid ega kloori.  
 • Püksmähkmeid on lihtne jalga panna ja ära võtta. Olenemata sellest, kui palju teie laps liigub, on mähkmevahetus lihtne.
 • 360° veniv vööosa tagab mugavuse ja hea sobivuse.
 • Mähkmetel on painduvad ja reguleeritavad kleebised, mis sobituvad teie beebi kehaga.

Hea planeedile

 • 100% looduslikku päritolu, Ecolabel sertifikaat. See tähendab, et mitte ainult toote iga kiht ei ole keskkonnasõbralik, vaid kogu tootetsükkel toorainest jäätmeteni on kujundatud rangete keskkonna-, funktsionaalsete ja kvaliteedinõuete järgi.
 • OEKO-TEX®-i sertifitseerimismärk pakendil tähendab, et toode vastab kõrgetele inimökoloogilistele nõuetele, nt ei sisalda see tervist kahjustavaid kemikaale. Tooted on läbinud laboratoorsed testid paljude kahjulike ainete suhtes.  
 • Tooted on valmistatud jätkusuutlikul viisil, kasutades 100% rohelist elektrit – energiat, mis on toodetud looduslikest ressurssidest, nagu päikesevalgus, tuul ja vesi. Roheline energia on keskkonna jaoks oluline, kuna see asendab fossiilkütuste negatiivse mõju keskkonnasõbralikumate alternatiividega, mis on taastuvad ja tekitavad vähe või ei tekita üldse kasvuhoonegaase.  
 • Pakend on valmistatud 51% ulatuses taaskäideldud materjalist ja on uuesti taaskäideldav.  

Mähkmete tagasiside

Olen nüüd 3 nädalat oma lapsel Rimi I Love Eco püksmähkmeid kasutanud. Meil olid kasutusel Maxi mähkmed kaaluvahemikus 7-17kg. Minu laps jääb hetkel sinna kaaluvahemiku alumisse otsa, aga mähkmed istusid jalas väga kenasti. Mulle meeldib, et ülemine osa ei ole liiga pika lõikega – mähkmed ei tule rinnuni ka lühema lapse puhul. Elastsed servad ja küljed on super pehmed, ei hõõru kuskilt ega sega last liikudes. Minu laps on väga aktiivne ja mähkmevahetus on kohati korralik maraton – selili rahulikust mähkmevahetusest võin ainult unistada. Neid püksmähkmeid on hästi lihtne jalga tõmmata, näiteks last süles hoides. Äravõtmisel saab küljed lahti rebida, milleks tuleb küll veidi jõudu kasutada, aga kangas on tugev, vähemalt ei rebene lapse rahmeldamise käigus. Materjal on väga mõnus, ei tekita sellist „plastiku“ tunnet. Imav osa koosneb kanalitest, mis painduvad jalge vahel ilusti, et lapsel oleks mugav. Mähkmed hoidsid meil kinni kõik, mis sinna aja jooksul poetati – ei ühtki leket, ka pikema jalasoleku ajal! Samuti ei vajanud lapse pepu suuremat kreemitamist – materjal sobis tema õrna nahaga hästi ega tekitanud ärritust. Kui nüüd tahta veel ideaalilähedast kogemust, siis mulle isiklikult meeldib kui mähkmetel on niiskuse indikaator, aga see ei ole üldse määrav. Võin julgelt öelda, et olen Rimi püksmähkmetega igati rahul ja kasutan neid hea meelega ka edaspidi. Boonuseks näevad need ka armsad välja, toredate loomapiltidega disain.

Minu konto

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Avaleht Kohaletoomine
0 EUR