Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Vaarikatomat 1kl, kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab
    Uudistoode

    Vaarikatomat 1kl, kg

    2.59 € per kg
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 2,59 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.27 kg 0.27kg

  • Ploomtomat punane mini 1kl, 250g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Ploomtomat punane mini 1kl, 250g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,96 €/kg

  • Tomat 1kl, kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tomat 1kl, kg

    1.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 1,99 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.42 kg 0.42kg

  • Tomat Romantica Rimi 1kl, 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tomat Romantica Rimi 1kl, 400g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,22 €/kg

  • Kokteilkobartomat 1kl, 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kokteilkobartomat 1kl, 500g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,98 €/kg

  • Lihatomat Intsu talu 1kl, kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Lihatomat Intsu talu 1kl, kg

    5.99 € per kg

    Hind ühiku kohta: 5,99 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.35 kg 0.35kg

  • Tomat Kumato/Chocmande 1kl, kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tomat Kumato/Chocmande 1kl, kg

    4.69 € per kg

    Hind ühiku kohta: 4,69 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.24 kg 0.24kg

  • Kobartomat 1kl, kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kobartomat 1kl, kg

    4.69 € per kg

    Hind ühiku kohta: 4,69 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.63 kg 0.63kg

  • Vaarikatomat Võiste Aiand 1kl, kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Vaarikatomat Võiste Aiand 1kl, kg

    6.39 € per kg

    Hind ühiku kohta: 6,39 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.3 kg 0.3kg

  • Tomat kollane Võiste Aiand 1kl, kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Tomat kollane Võiste Aiand 1kl, kg

    6.59 € per kg

    Hind ühiku kohta: 6,59 €/kg

    Ligikaudne tükkide arv:

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.3 kg 0.3kg

  • Mini ploomtomat mahe Rimi Eco 1kl,250g
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Mini ploomtomat mahe Rimi Eco 1kl,250g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,96 €/kg

  • Kirsstomat punane Intsu Talu 1kl, 250g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Kirsstomat punane Intsu Talu 1kl, 250g

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,96 €/kg

  • Ploomtomat mini oranz Rimi 1kl, 250g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Ploomtomat mini oranz Rimi 1kl, 250g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,56 €/kg

  • Minitomat tume Rimi 250g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Minitomat tume Rimi 250g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,76 €/kg

  • Kirsstomati mix Rimi 1kl, 250g

    Kirsstomati mix Rimi 1kl, 250g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,96 €/kg

  • Ploomtomat mini 1kl, 500g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Ploomtomat mini 1kl, 500g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,98 €/kg

  • Tomati mix Võiste Aiand 500g
    Valmistatud Eestis

    Tomati mix Võiste Aiand 500g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,98 €/kg

  • Tomatid Coeur De Boeuf 1. klass 400g

    Tomatid Coeur De Boeuf 1. klass 400g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,47 €/kg

  • Ploomtomatid mini mix Rimi 1kl, 1kg

    Ploomtomatid mini mix Rimi 1kl, 1kg

    Ei ole saadaval

  • Kirsstomatid Rimi 1kl, 250g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kirsstomatid Rimi 1kl, 250g

    Ei ole saadaval

Filtreeri

Filtreeri