Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Wc-poti tabletid Rimi Smart 2tk
    Hea hind iga päev

    Wc-poti tabletid Rimi Smart 2tk

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,83 €/tk

  • Nõudepesumasina sool Somat 1,5kg

    Nõudepesumasina sool Somat 1,5kg

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,46 €/kg

  • Puhastusvahend Cif kreem sidruni 250ml/300g
    Hea hind iga päev

    Puhastusvahend Cif kreem sidruni 250ml/300g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,16 €/l

  • Svammlapp Vileda 5+1tk

    Svammlapp Vileda 5+1tk

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,92 €/tk

  • Tualettpaber Rimi kummel 3-kih. 8 rulli

    Tualettpaber Rimi kummel 3-kih. 8 rulli

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,35 €/tk

  • Puhastuslapid universaalsed Marine 3tk
    Hea hind iga päev

    Puhastuslapid universaalsed Marine 3tk

    0.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,25 €/tk

  • Nõudepesuvahend Frosch laimi 1l

    Nõudepesuvahend Frosch laimi 1l

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,39 €/l

  • Pesumasina puhastusvahend Dr. Beckmann 250ml

    Pesumasina puhastusvahend Dr. Beckmann 250ml

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,96 €/l

  • Nõudepesumasina loputusvahend Salling 500ml

    Nõudepesumasina loputusvahend Salling 500ml

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,18 €/l

  • Tualettpaber Rimi Natura 3 kihiline, 8 rulli

    Tualettpaber Rimi Natura 3 kihiline, 8 rulli

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,37 €/tk

  • Pesugeel NEUTRAL Sensit.Skin Colour 1l

    Pesugeel NEUTRAL Sensit.Skin Colour 1l

    9.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,69 €/l

  • Prügikotid Eco Line 120l 10tk

    Prügikotid Eco Line 120l 10tk

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,44 €/tk

  • Tualettpaber Zewa ns 4 rulli

    Tualettpaber Zewa ns 4 rulli

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,85 €/tk

  • Tualettpaber Zewa Just1 6 rulli

    Tualettpaber Zewa Just1 6 rulli

    9.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,62 €/tk

  • Tualettpaber Zewa deluxe lavender 8rulli

    Tualettpaber Zewa deluxe lavender 8rulli

    6.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,77 €/tk

  • Märg tualettpaber Rimi kummel 60tk

    Märg tualettpaber Rimi kummel 60tk

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,03 €/tk

  • Aknapuhastusvahend Ajax Optimal 500ml

    Aknapuhastusvahend Ajax Optimal 500ml

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,98 €/l

  • Majapidamispaber Zewa jumbo premium 1r.,3kih,

    Majapidamispaber Zewa jumbo premium 1r.,3kih,

    5.49 € per tk
    Tavahind: 6,49 €

    Hind ühiku kohta: 5,49 €/tk

  • Nõudepesumasina tabletid Tri-bio 50 tab

    Nõudepesumasina tabletid Tri-bio 50 tab

    16.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,33 €/tk

  • Kummikindad Paclan ananassi lõhnalised M

    Kummikindad Paclan ananassi lõhnalised M

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,49 €/tk

  • Pesuäädikas Rabarber&Õun Mayeri Organic 1l
    Valmistatud Eestis

    Pesuäädikas Rabarber&Õun Mayeri Organic 1l

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,19 €/l

  • Nõudepesum.geel Finish Max Power,900ml

    Nõudepesum.geel Finish Max Power,900ml

    11.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,32 €/l

  • Katlakivieem. Frosch vaar.hap. 500ml

    Katlakivieem. Frosch vaar.hap. 500ml

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,38 €/l

  • Plekieemaldaja Vanish Spray 500 ml

    Plekieemaldaja Vanish Spray 500 ml

    6.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,38 €/l

  • WC-värskendaja Clerit Lemon 3x35g

    WC-värskendaja Clerit Lemon 3x35g

    3.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 30,00 €/kg

  • Pesupehmendaja Frosch mandlipiima 1l

    Pesupehmendaja Frosch mandlipiima 1l

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,69 €/l

  • Puhastusgeel Harpic WC-poti 750ml

    Puhastusgeel Harpic WC-poti 750ml

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,72 €/l

  • Prügikotid Clerit 15l 30tk
    Hea hind iga päev

    Prügikotid Clerit 15l 30tk

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,03 €/tk

  • Plekieemald. Frosch sapiseebiga, pih. 500ml

    Plekieemald. Frosch sapiseebiga, pih. 500ml

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,58 €/l

  • Pesugeel Mayeri Org. Color rabar./õun/münt 1l
    Valmistatud Eestis

    Pesugeel Mayeri Org. Color rabar./õun/münt 1l

    6.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,29 €/l

  • Õhuvärskendaja Clerit Summer Blossom 300ml

    Õhuvärskendaja Clerit Summer Blossom 300ml

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,97 €/l

  • Majapidamispaber Rimi 3-kih., 200 lehte

    Majapidamispaber Rimi 3-kih., 200 lehte

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,49 €/tk

  • WC puhastusvahend Domestos tsitrus 750ml

    WC puhastusvahend Domestos tsitrus 750ml

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,92 €/l

  • WC puhastusvahend Frosch sidruni 750ml

    WC puhastusvahend Frosch sidruni 750ml

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,13 €/l

  • Pesugeel NEUTRAL Sens.Skin White 1l

    Pesugeel NEUTRAL Sens.Skin White 1l

    9.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,69 €/l

  • Pesupehmendaja Mayeri Sensitive 750ml
    Valmistatud Eestis

    Pesupehmendaja Mayeri Sensitive 750ml

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,25 €/l

  • Taskurätikud Zewa Softis Menthol 10x9tk

    Taskurätikud Zewa Softis Menthol 10x9tk

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 0,30 €/tk

  • WC puhastusvahend Domestos männi 750 ml

    WC puhastusvahend Domestos männi 750 ml

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,92 €/l

  • Tualettpaber Rimi Smart 2 kihiline, 8 rulli
    Hea hind iga päev

    Tualettpaber Rimi Smart 2 kihiline, 8 rulli

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,20 €/tk

  • Akna- ja klaasipuhastusvahend Rimi Smart 1l
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Akna- ja klaasipuhastusvahend Rimi Smart 1l

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,95 €/l

Filtreeri

Filtreeri