Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Pesugeel Sensitive Mayer 1,5L
    Valmistatud Eestis

    Pesugeel Sensitive Mayer 1,5L

    6.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,46 €/l

  • Tualettpaber Rimi 24 rulli, 3 kihiline

    Tualettpaber Rimi 24 rulli, 3 kihiline

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,27 €/tk

  • Loputusvahend nõudepesumas. Finish 800ml

    Loputusvahend nõudepesumas. Finish 800ml

    5.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,36 €/l

  • Nõudepesuvahend Mayeri Sensitive 900ml
    Valmistatud Eestis

    Nõudepesuvahend Mayeri Sensitive 900ml

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,43 €/l

  • Prügikotid Eco Line 60l 15tk

    Prügikotid Eco Line 60l 15tk

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,25 €/tk

  • Majapidamispaber Rimi Smart 2 rulli, 2 kihti
    Hea hind iga päev

    Majapidamispaber Rimi Smart 2 rulli, 2 kihti

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,80 €/tk

  • Värvipüüdvad salvrätikud Clerit 20tk
    Hea hind iga päev

    Värvipüüdvad salvrätikud Clerit 20tk

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,13 €/tk

  • Nõudepesutabletid Salling Classic 50tk

    Nõudepesutabletid Salling Classic 50tk

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,09 €/tk

  • Pabertaskurätikud Rimi 10 tk, 4 kihti

    Pabertaskurätikud Rimi 10 tk, 4 kihti

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,20 €/tk

  • Nõudepesusvamm Mclean 10tk

    Nõudepesusvamm Mclean 10tk

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,20 €/tk

  • Svammid Vileda Tip-top 3tk

    Svammid Vileda Tip-top 3tk

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,70 €/tk

  • Kosmeet.salvrätikud Rimi 3- kih.,90 leh.

    Kosmeet.salvrätikud Rimi 3- kih.,90 leh.

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,02 €/tk

  • Majapidamispab.Rimi 2 r.,3-kih.,100 leh.

    Majapidamispab.Rimi 2 r.,3-kih.,100 leh.

    2.19 € per tk
    Tavahind: 2,79 €

    Hind ühiku kohta: 1,10 €/tk

  • Puhastusvahend nõudepesuma. Finish 250ml

    Puhastusvahend nõudepesuma. Finish 250ml

    5.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,16 €/l

  • WC värsk Bref Power Aktiv Lavender 3x50g

    WC värsk Bref Power Aktiv Lavender 3x50g

    6.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 45,93 €/kg

  • Majapidamispaber Rimi 2-kihiline 400 lehte

    Majapidamispaber Rimi 2-kihiline 400 lehte

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,79 €/tk

  • Kosm.salvrätid Zewa softis, 4kih.80tk

    Kosm.salvrätid Zewa softis, 4kih.80tk

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,04 €/tk

  • WC puhastusvahend Harpic hygiene 750ml

    WC puhastusvahend Harpic hygiene 750ml

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,65 €/l

  • Prügikott nööriga 35L, 20 tk.
    Hea hind iga päev

    Prügikott nööriga 35L, 20 tk.

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,09 €/tk

  • Niisked tualettpaberid Zewa Aloe 42tk

    Niisked tualettpaberid Zewa Aloe 42tk

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,08 €/tk

  • Svammid Vileda 651 rainbow 10tk

    Svammid Vileda 651 rainbow 10tk

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,99 €/tk

  • Taskurätikud Zewa Soft&Sensitive 10x9tk

    Taskurätikud Zewa Soft&Sensitive 10x9tk

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 0,30 €/tk

  • Käsnlapp Spontex Top Tex 3tk 15,5x18,5cm

    Käsnlapp Spontex Top Tex 3tk 15,5x18,5cm

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,65 €/tk

  • Nõudepesuvahend Fairy tea tree 450ml
    Hea hind iga päev

    Nõudepesuvahend Fairy tea tree 450ml

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,42 €/l

  • Puhastustab.Finish nõudpesumasinale 3x17

    Puhastustab.Finish nõudpesumasinale 3x17

    8.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,90 €/tk

  • WC puhastusvahend Salling 1000ml
    Hea hind iga päev

    WC puhastusvahend Salling 1000ml

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,65 €/l

  • Nõudepesuvahend aloe vera lõhnaga 1L
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Nõudepesuvahend aloe vera lõhnaga 1L

    1.33 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,33 €/l

  • Nõudepesutabletid All in One Salling Fri 30tk

    Nõudepesutabletid All in One Salling Fri 30tk

    5.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,19 €/tk

  • Nõudepesukapslid All in One Mayer 40tk
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Nõudepesukapslid All in One Mayer 40tk

    9.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,24 €/tk

  • Üldpuhastusvahend Mayeri Sensitive 500ml
    Valmistatud Eestis

    Üldpuhastusvahend Mayeri Sensitive 500ml

    2.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,50 €/kg

  • Valgend.pesul.valgele pesule Clerit 20tk
    Hea hind iga päev

    Valgend.pesul.valgele pesule Clerit 20tk

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,13 €/tk

  • Nõudepesuvahend Clerit jõhvika lõhnaga 500ml
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Nõudepesuvahend Clerit jõhvika lõhnaga 500ml

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,38 €/l

  • Torupuhastusgeel Puhas Kodu 500ml
    Valmistatud Eestis

    Torupuhastusgeel Puhas Kodu 500ml

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,30 €/l

  • Prügikotid Paclan lõhnastatud 35l 14tk

    Prügikotid Paclan lõhnastatud 35l 14tk

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,21 €/tk

  • Loputusv. Somat nõudepesumasinale 750ml

    Loputusv. Somat nõudepesumasinale 750ml

    6.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,05 €/l

  • Prügikott nööriga 60L, 15 tk.
    Hea hind iga päev

    Prügikott nööriga 60L, 15 tk.

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,12 €/tk

  • Majapidamispaber Zewa 2 rulli

    Majapidamispaber Zewa 2 rulli

    5.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,60 €/tk

  • Paberrätikud Zewa Everyday Jumbo XXL

    Paberrätikud Zewa Everyday Jumbo XXL

    3.49 € per tk
    Tavahind: 4,99 €

    Hind ühiku kohta: 3,49 €/tk

  • Pesuäädikas Mayeri Bitter Chic hüpoall. 500ml
    Valmistatud Eestis

    Pesuäädikas Mayeri Bitter Chic hüpoall. 500ml

    3.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,98 €/l

  • Niisked salvrätikud Sensitive Rimi 60tk

    Niisked salvrätikud Sensitive Rimi 60tk

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,03 €/tk

Filtreeri

Filtreeri