Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Pistaatsiapähklid Rimi röstit.ja soolat. 400g

    Pistaatsiapähklid Rimi röstit.ja soolat. 400g

    7.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,22 €/kg

  • Küpsised juustumaitselised Tuc Mini 100g

    Küpsised juustumaitselised Tuc Mini 100g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,90 €/kg

  • Linaseemned Rimi 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Linaseemned Rimi 200g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,45 €/kg

  • Kummikomm Tropical mix 100g

    Kummikomm Tropical mix 100g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Pekanipähkel Rimi 150g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Pekanipähkel Rimi 150g

    6.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 41,27 €/kg

  • Munaküpsised suhkrukat. Ladyfingers Rimi 200g

    Munaküpsised suhkrukat. Ladyfingers Rimi 200g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,95 €/kg

  • Tume šokolaad 87% Kalev Bitter 100g
    Valmistatud Eestis

    Tume šokolaad 87% Kalev Bitter 100g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,90 €/kg

  • Soolapulgad Rimi 125g

    Soolapulgad Rimi 125g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,92 €/kg

  • Pumatikommid rummimaitsel. Kalev Tõmmu 175g
    Valmistatud Eestis

    Pumatikommid rummimaitsel. Kalev Tõmmu 175g

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,51 €/kg

  • Piimašokolaad Poesia 100g
    Hea hind iga päev

    Piimašokolaad Poesia 100g

    0.94 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,40 €/kg

  • Nacho krõpsud Santa Maria 185g

    Nacho krõpsud Santa Maria 185g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,00 €/kg

  • Küpsised originaal Domino vegan 350g
    Sobib veganitele

    Küpsised originaal Domino vegan 350g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,83 €/kg

  • Pralineekommid Kalev 175g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Pralineekommid Kalev 175g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,29 €/kg

  • Tortiljakrõpsud juustu Santa Maria 475g

    Tortiljakrõpsud juustu Santa Maria 475g

    5.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,77 €/kg

  • India pähkel Awake 150g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    India pähkel Awake 150g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,93 €/kg

  • Marmelaadikommid Jelly Roshen kg

    Marmelaadikommid Jelly Roshen kg

    6.79 € per kg

    Hind ühiku kohta: 6,79 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.4 kg 0.4kg

  • Tortiljakrõpsud hapuk.&juustu. Rimi 200g
    2 ja enam
    -34%
    1
    50 €
    2,29 €
    7,50 €/kg

    Tortiljakrõpsud hapuk.&juustu. Rimi 200g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,45 €/kg

  • Batoonikesed Kalev Kaseke 150g
    Valmistatud Eestis
    Hea hind iga päev

    Batoonikesed Kalev Kaseke 150g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,67 €/kg

  • Kartulikrõpsud hapukoore-ürdimait. Lay's 250g

    Kartulikrõpsud hapukoore-ürdimait. Lay's 250g

    4.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,96 €/kg

  • Vahukommid Rimi Mini 150g
    Hea hind iga päev

    Vahukommid Rimi Mini 150g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,60 €/kg

Filtreeri

Filtreeri