Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Võiküpsis Dolyna Assortii Nr1 800g

    Võiküpsis Dolyna Assortii Nr1 800g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,99 €/kg

  • Küpsised džungliloomad Salling 200g

    Küpsised džungliloomad Salling 200g

    1.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,75 €/kg

  • Võipulgad Selection by Rimi 100g

    Võipulgad Selection by Rimi 100g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,50 €/kg

  • Kaeraküpsised krõbedad Marmiton 150g
    Valmistatud Eestis

    Kaeraküpsised krõbedad Marmiton 150g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,93 €/kg

  • Kuivatatud kirsid Rimi 150g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kuivatatud kirsid Rimi 150g

    3.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,33 €/kg

  • Šokolaadikommid Ferrero Rocher 300g

    Šokolaadikommid Ferrero Rocher 300g

    15.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 51,97 €/kg

  • Krõpsud peekoni maitselised Pringles 165g

    Krõpsud peekoni maitselised Pringles 165g

    3.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,33 €/kg

  • Kaerahelbeküpsised kirssidega Flora 300g

    Kaerahelbeküpsised kirssidega Flora 300g

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,97 €/kg

  • Piimašokolaad Toblerone 100g

    Piimašokolaad Toblerone 100g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,90 €/kg

  • Datlibatoon vaarikatega Rimi 30g
    Laktoosivaba Piimavaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele

    Datlibatoon vaarikatega Rimi 30g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,67 €/kg

  • Pistaatsiapähklid Arimex röstitud, sool. 250g

    Pistaatsiapähklid Arimex röstitud, sool. 250g

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,56 €/kg

  • Küpsis maapähklivõiga Frank&Oli glut.vaba 50g
    Gluteenivaba Sobib veganitele

    Küpsis maapähklivõiga Frank&Oli glut.vaba 50g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,00 €/kg

  • Kommid puuviljamaitselised Rimi 16g

    Kommid puuviljamaitselised Rimi 16g

    0.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,37 €/kg

  • Küpsiste ja vahvlite assortii Rimi 400g

    Küpsiste ja vahvlite assortii Rimi 400g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,12 €/kg

  • Küpsised Crunchy Choco Nougat Domino 150g

    Küpsised Crunchy Choco Nougat Domino 150g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,93 €/kg

  • Juustudipp Nacho Style Santa Maria 250g

    Juustudipp Nacho Style Santa Maria 250g

    4.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,00 €/kg

  • Mustikakuubikud Pähklinäpp 85g

    Mustikakuubikud Pähklinäpp 85g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 18,71 €/kg

  • Kartulikrõpsud tomatimaitselised Lay's 180g

    Kartulikrõpsud tomatimaitselised Lay's 180g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,94 €/kg

  • Sarapuupähklid karamellis Toffifee 400g

    Sarapuupähklid karamellis Toffifee 400g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,97 €/kg

  • Mandli-võiküpsis. Almond Thins Selection 100g

    Mandli-võiküpsis. Almond Thins Selection 100g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 28,50 €/kg

Filtreeri

Filtreeri