Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Täistera riisivahvlid meresoolaga Rimi 100g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Suhkruvaba

    Täistera riisivahvlid meresoolaga Rimi 100g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,50 €/kg

  • Maisigaletid chia seemnetega Rimi 120g
    Gluteenivaba
    Hea hind iga päev

    Maisigaletid chia seemnetega Rimi 120g

    0.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,25 €/kg

  • Näkileib rukki Finn Crisp 200g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele
    Hea hind iga päev

    Näkileib rukki Finn Crisp 200g

    1.90 € per tk
    Tavahind: 2,19 €

    Hind ühiku kohta: 9,50 €/kg

  • Leivake juustu-sibula Balsnack 80g
    Valmistatud Eestis

    Leivake juustu-sibula Balsnack 80g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,38 €/kg

  • Must näkileib päevalilleseemnetega Fazer 150g

    Must näkileib päevalilleseemnetega Fazer 150g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,60 €/kg

  • Riisivahvlid šokolaadi&vaarikatük. Kupiec 70g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisivahvlid šokolaadi&vaarikatük. Kupiec 70g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,14 €/kg

  • Rukki näkil.hapukoorega Ruissipsi 150g

    Rukki näkil.hapukoorega Ruissipsi 150g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,00 €/kg

  • Mini läätsevahvlid Rimi 44g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Mini läätsevahvlid Rimi 44g

    0.88 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,00 €/kg

  • Näkileib rukki Finn Crisp 400g

    Näkileib rukki Finn Crisp 400g

    3.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,62 €/kg

  • Täistera rukkisnäkid hapukoore-sibulaga 150g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Täistera rukkisnäkid hapukoore-sibulaga 150g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,93 €/kg

  • Tatragaletid Dr.Nature 110g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Tatragaletid Dr.Nature 110g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,36 €/kg

  • Maisileivakesed meresoolaga Racio 115g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Maisileivakesed meresoolaga Racio 115g

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,09 €/kg

  • Täistera riisivahvlid Rimi Smart 100g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Suhkruvaba
    Hea hind iga päev

    Täistera riisivahvlid Rimi Smart 100g

    0.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,50 €/kg

  • Krutoonid sibula-küüslaugu Land Leben 100g

    Krutoonid sibula-küüslaugu Land Leben 100g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,90 €/kg

  • Näkileib traditsiooniline Finn Crisp 200g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Näkileib traditsiooniline Finn Crisp 200g

    2.09 € per tk
    Tavahind: 2,39 €

    Hind ühiku kohta: 10,45 €/kg

  • Leivakrõpsud  hapuk-sibula Bon Chance 120g
    Hea hind iga päev

    Leivakrõpsud hapuk-sibula Bon Chance 120g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,75 €/kg

  • Rukki näkileivad hapukoorega Rimi 200g

    Rukki näkileivad hapukoorega Rimi 200g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 9,95 €/kg

  • Krutoonid maitsetaimedega Salling 100g

    Krutoonid maitsetaimedega Salling 100g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,90 €/kg

  • Riisi- ja tatravahvlid Rimi 100g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Suhkruvaba

    Riisi- ja tatravahvlid Rimi 100g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,50 €/kg

  • Riisivahvlid Rimi tom. basiilikuga 25g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisivahvlid Rimi tom. basiilikuga 25g

    0.50 € per tk
    Tavahind: 0,59 €

    Hind ühiku kohta: 20,00 €/kg

  • Näkileib kaerajahuga Rimi 100g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Näkileib kaerajahuga Rimi 100g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,90 €/kg

  • Rukki näkil. magusa tšilliga Ruissipsi 150g

    Rukki näkil. magusa tšilliga Ruissipsi 150g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,00 €/kg

  • Näkileib Original Wasa 275g
    Hea hind iga päev

    Näkileib Original Wasa 275g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,82 €/kg

  • Näkileib rukkijahuga Rimi 100g

    Näkileib rukkijahuga Rimi 100g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,90 €/kg

  • Riisivahvlid tumeda šokolaadiga Rimi 100g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisivahvlid tumeda šokolaadiga Rimi 100g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,90 €/kg

  • Kreekerid Focaccine tom. punega Salling 200g

    Kreekerid Focaccine tom. punega Salling 200g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,75 €/kg

  • Riisivahvlid Rimi juustuga 25g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisivahvlid Rimi juustuga 25g

    0.50 € per tk
    Tavahind: 0,59 €

    Hind ühiku kohta: 20,00 €/kg

  • Minirõngikud vanillimaitselised Rimi 220g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele
    Hea hind iga päev

    Minirõngikud vanillimaitselised Rimi 220g

    1.44 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,55 €/kg

  • Rukki näkileivad küüslauguga Rimi 150g

    Rukki näkileivad küüslauguga Rimi 150g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Küüslauguleivake Balsnack 80g
    Valmistatud Eestis

    Küüslauguleivake Balsnack 80g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,38 €/kg

  • Mitmeviljavahvlid Rimi 100g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Mitmeviljavahvlid Rimi 100g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,50 €/kg

  • Rukkikrõpsud hapukoore-tilli Linkosuo 150g

    Rukkikrõpsud hapukoore-tilli Linkosuo 150g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,00 €/kg

  • Näkileib seesamiseemnetega Salling 250g

    Näkileib seesamiseemnetega Salling 250g

    1.75 € per tk
    Tavahind: 1,95 €

    Hind ühiku kohta: 7,00 €/kg

  • Riisivahvlid piimašokolaadiga Rimi 100g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisivahvlid piimašokolaadiga Rimi 100g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,90 €/kg

  • Näkileib mitmevilja Finn Crisp 175g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Näkileib mitmevilja Finn Crisp 175g

    2.09 € per tk
    Tavahind: 2,45 €

    Hind ühiku kohta: 11,94 €/kg

  • Näkileib rukkijahuga täistera Salling 250G

    Näkileib rukkijahuga täistera Salling 250G

    1.75 € per tk
    Tavahind: 1,95 €

    Hind ühiku kohta: 7,00 €/kg

  • Leivakrõpsud küüslaugu-juustu 120g
    Hea hind iga päev

    Leivakrõpsud küüslaugu-juustu 120g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,75 €/kg

  • Kreekerid Focaccine rosmariiniga Salling 200g

    Kreekerid Focaccine rosmariiniga Salling 200g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,75 €/kg

  • Näkileib küüslaugu ja peterselliga Fazer 150g

    Näkileib küüslaugu ja peterselliga Fazer 150g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,60 €/kg

  • Rukki näkil. Ruissipsi Original Linkosuo 150g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Rukki näkil. Ruissipsi Original Linkosuo 150g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,00 €/kg

Näkileivad, galetid

Näkileivad ja galetid on krõmpsuv ja mugav valik hommikusöögiks, vahepalaks või kerge eine valmistamiseks. Valikust leiab erineva koostise ja maitsega näkileibasid ning galette, sealhulgas teraviljade, seemnete ja teiste lisanditega tooteid. Näkileib sobib hästi juustu, singi, köögiviljade ja erinevate võileivakatetega ning galetid on mugav alternatiiv tavapärasele leivale või saiale. Kerged ja krõbedad näkileivad ning galetid sobivad hästi ka tööle, kooli või matkale kaasa võtmiseks.

Filtreeri

Filtreeri