Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Bruschetta küüslaugu ja peters. Rimi 150g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Bruschetta küüslaugu ja peters. Rimi 150g

    2.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,67 €/kg

  • Näkileib köömnetega Finn Crisp 200g

    Näkileib köömnetega Finn Crisp 200g

    1.90 € per tk
    Tavahind: 2,39 €

    Hind ühiku kohta: 9,50 €/kg

  • Magusad rõnglid Eltrum 350g
    Valmistatud Eestis

    Magusad rõnglid Eltrum 350g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,29 €/kg

  • Lehttaignakorvikesed võiga Salling Pr. 54g

    Lehttaignakorvikesed võiga Salling Pr. 54g

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 62,78 €/kg

  • Bruschetta-krõpsud juustuga Maretti 70g

    Bruschetta-krõpsud juustuga Maretti 70g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,00 €/kg

  • Soolased rõngikud Eltrum 270g
    Valmistatud Eestis

    Soolased rõngikud Eltrum 270g

    1.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,26 €/kg

  • Rukkisnäkid Creamy Ranch Finn Crisp 150g

    Rukkisnäkid Creamy Ranch Finn Crisp 150g

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,93 €/kg

  • Riisikrõpsud mee ja sinepi Rice Up 60g
    Gluteenivaba

    Riisikrõpsud mee ja sinepi Rice Up 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Proteiinikrõpsud barbecue Popcrop 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Proteiinikrõpsud barbecue Popcrop 60g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,17 €/kg

  • Riisigaletid Himalaya soolaga Rice Up 120g
    Laktoosivaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Riisigaletid Himalaya soolaga Rice Up 120g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,42 €/kg

  • Leivapulgad täistera Rimi 200g

    Leivapulgad täistera Rimi 200g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,05 €

    Hind ühiku kohta: 8,95 €/kg

  • Küüslauguleivad ämbris Marmiton 300g
    Valmistatud Eestis

    Küüslauguleivad ämbris Marmiton 300g

    4.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,50 €/kg

  • Cheddari juustu riisi suupiste Tastees 65g

    Cheddari juustu riisi suupiste Tastees 65g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,92 €/kg

  • Leivakrõpsud kolme juustuga Bon Chance 120g

    Leivakrõpsud kolme juustuga Bon Chance 120g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,42 €/kg

  • Riisigal. musta riisiga, soolata Rice Up 120g
    Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele

    Riisigal. musta riisiga, soolata Rice Up 120g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,42 €/kg

  • Leivapulgad rukki Rimi 200g

    Leivapulgad rukki Rimi 200g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,25 €/kg

  • Moonirõnglid Eltrum 350g
    Valmistatud Eestis

    Moonirõnglid Eltrum 350g

    2.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,43 €/kg

  • Bruschetta krõpsud krabimaits. Maretti 70g

    Bruschetta krõpsud krabimaits. Maretti 70g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,00 €/kg

  • Riisikrõpsud barbecue Rice Up 60g
    Laktoosivaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Riisikrõpsud barbecue Rice Up 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Leivapulgad mini sibulaga Rimi 360g

    Leivapulgad mini sibulaga Rimi 360g

    2.69 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 7,47 €/kg

  • Hapukoore ja sibula riisi suup. Tastees 65g

    Hapukoore ja sibula riisi suup. Tastees 65g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,92 €/kg

  • Riisikrõp. juust-karam.pirn Rice Up 60g
    Gluteenivaba

    Riisikrõp. juust-karam.pirn Rice Up 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Leivapulgad mini Tee Rimi 300g

    Leivapulgad mini Tee Rimi 300g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,83 €/kg

  • Jaapani m.rõika ja juust. suup. Tastees 65g

    Jaapani m.rõika ja juust. suup. Tastees 65g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,92 €/kg

  • Leivapulgad mini juustuga Rimi 360g

    Leivapulgad mini juustuga Rimi 360g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,31 €/kg

Näkileivad, galetid

Näkileivad ja galetid on krõmpsuv ja mugav valik hommikusöögiks, vahepalaks või kerge eine valmistamiseks. Valikust leiab erineva koostise ja maitsega näkileibasid ning galette, sealhulgas teraviljade, seemnete ja teiste lisanditega tooteid. Näkileib sobib hästi juustu, singi, köögiviljade ja erinevate võileivakatetega ning galetid on mugav alternatiiv tavapärasele leivale või saiale. Kerged ja krõbedad näkileivad ning galetid sobivad hästi ka tööle, kooli või matkale kaasa võtmiseks.

Filtreeri

Filtreeri