Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Maisigaletid linaseemnetega Rimi 115g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Maisigaletid linaseemnetega Rimi 115g

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,19 €

    Hind ühiku kohta: 8,61 €/kg

  • Vanillikuivikud Rimi 500 g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Vanillikuivikud Rimi 500 g

    2.55 € per tk
    Tavahind: 2,95 €

    Hind ühiku kohta: 5,10 €/kg

  • Ürdikrutoonid Land Leben 100g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Ürdikrutoonid Land Leben 100g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,90 €/kg

  • Küüslauguleivad topsis Marmiton 150g
    Valmistatud Eestis

    Küüslauguleivad topsis Marmiton 150g

    1.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,00 €/kg

  • Kaera näkileivad hapukoorega Linkosuo 120g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kaera näkileivad hapukoorega Linkosuo 120g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,58 €/kg

  • Rukki näkil. küüslauguga Linkosuo 150g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Rukki näkil. küüslauguga Linkosuo 150g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,00 €/kg

  • Näkileib seesamiseemnetega Wasa 200g

    Näkileib seesamiseemnetega Wasa 200g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,45 €/kg

  • Riisigaletid seemneseguga Rice Up 120g
    Laktoosivaba Gluteenivaba RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib taimetoitlastele

    Riisigaletid seemneseguga Rice Up 120g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,42 €/kg

  • Näkileivad seemnete ja meresoolaga 90g
    Valmistatud Eestis

    Näkileivad seemnete ja meresoolaga 90g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,89 €/kg

  • Maisivahvlid Rimi Smart 115g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele
    Hea hind iga päev

    Maisivahvlid Rimi Smart 115g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,22 €/kg

  • Kuivikud rosinatega Rimi 200g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Kuivikud rosinatega Rimi 200g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,85 €

    Hind ühiku kohta: 7,95 €/kg

  • Bruschetta tomati ja oreganoga Rimi 150g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Bruschetta tomati ja oreganoga Rimi 150g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,60 €/kg

  • Kaera näkileivad jogurti-tšilli Rimi 120g

    Kaera näkileivad jogurti-tšilli Rimi 120g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,42 €/kg

  • Kaera näkileivad Rimi 120g

    Kaera näkileivad Rimi 120g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,42 €/kg

  • Näkileivad seemnetega 135g
    Valmistatud Eestis

    Näkileivad seemnetega 135g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,48 €/kg

  • Riisiküp. metsamar.mait. jog.glas. Kupiec 60g

    Riisiküp. metsamar.mait. jog.glas. Kupiec 60g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,17 €/kg

  • Riisiküps. mango mait. jog.glas. Kupiec 60g

    Riisiküps. mango mait. jog.glas. Kupiec 60g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,17 €/kg

  • Väiksed riisikrõpsud paprikaga Rimi 60g
    Sobib veganitele

    Väiksed riisikrõpsud paprikaga Rimi 60g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,83 €/kg

  • Rõngassaiad klassik. New York Bakery 4tk 300g

    Rõngassaiad klassik. New York Bakery 4tk 300g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,30 €/kg

  • Leivakr. koore-sibulapealsete Bon Chance 120g

    Leivakr. koore-sibulapealsete Bon Chance 120g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,42 €/kg

  • Bruschetta-krõpsud hapuk.-sibula Maretti 70g

    Bruschetta-krõpsud hapuk.-sibula Maretti 70g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,00 €/kg

  • Rukkisnäkid cheddar juustu Finn Crisp 150g

    Rukkisnäkid cheddar juustu Finn Crisp 150g

    3.35 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,33 €/kg

  • Vegan proteiinikrõp. Popcrop hapuk. m.a. 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Vegan proteiinikrõp. Popcrop hapuk. m.a. 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Väiksed maisikrõpsud tilliga Rimi 60g

    Väiksed maisikrõpsud tilliga Rimi 60g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,83 €/kg

  • Riisiküpsised jogurtiglasuuriga Kupiec 60g

    Riisiküpsised jogurtiglasuuriga Kupiec 60g

    1.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,83 €/kg

  • Rõngassai seemnetega New York Bakery 4tk 300g

    Rõngassai seemnetega New York Bakery 4tk 300g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,50 €/kg

  • Leivakrõpsud küüslaugu maits. Bon Chance 120g

    Leivakrõpsud küüslaugu maits. Bon Chance 120g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,42 €/kg

  • Veg. prot.krõp. Popcrop BBQ ribi maits. 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Suhkruvaba

    Veg. prot.krõp. Popcrop BBQ ribi maits. 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Grissinid rosmariiniga Laurieri 125g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Grissinid rosmariiniga Laurieri 125g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,40 €/kg

  • Proteiinikrõpsud tomati-basiiliku Popcrop 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Proteiinikrõpsud tomati-basiiliku Popcrop 60g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,17 €/kg

  • Riisikrõpsud juustu Rice Up 60g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisikrõpsud juustu Rice Up 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Magusad rõngikud Eltrum 270g
    Valmistatud Eestis

    Magusad rõngikud Eltrum 270g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,41 €/kg

  • Väiksed riisikrõp. juustu-sibulamai. Rimi 60g

    Väiksed riisikrõp. juustu-sibulamai. Rimi 60g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,83 €/kg

  • Grissinid seesamiseemnetega Laurieri 125g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Grissinid seesamiseemnetega Laurieri 125g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,40 €/kg

  • Väiksed maisikrõpsud laimi-tšilli Rimi 60g

    Väiksed maisikrõpsud laimi-tšilli Rimi 60g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,83 €/kg

  • Proteiinikrõpsud juustu-sibula Popcrop 60g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Proteiinikrõpsud juustu-sibula Popcrop 60g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 33,17 €/kg

  • Grissinid soolaga Laurieri 125g
    Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Grissinid soolaga Laurieri 125g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,40 €/kg

  • Näkileib Wasa Fibre 230g

    Näkileib Wasa Fibre 230g

    2.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,39 €/kg

  • Riisikrõpsud hapukoore ja sibula Rice Up 60g
    Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Riisikrõpsud hapukoore ja sibula Rice Up 60g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,50 €/kg

  • Riisigaletid chia ja kinoa seem. Rice Up 120g
    Laktoosivaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Riisigaletid chia ja kinoa seem. Rice Up 120g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,42 €/kg

Näkileivad, galetid

Näkileivad ja galetid on krõmpsuv ja mugav valik hommikusöögiks, vahepalaks või kerge eine valmistamiseks. Valikust leiab erineva koostise ja maitsega näkileibasid ning galette, sealhulgas teraviljade, seemnete ja teiste lisanditega tooteid. Näkileib sobib hästi juustu, singi, köögiviljade ja erinevate võileivakatetega ning galetid on mugav alternatiiv tavapärasele leivale või saiale. Kerged ja krõbedad näkileivad ning galetid sobivad hästi ka tööle, kooli või matkale kaasa võtmiseks.

Filtreeri

Filtreeri