Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Praekapsas porgandiga Põltsamaa 820g
    Valmistatud Eestis

    Praekapsas porgandiga Põltsamaa 820g

    3.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,70 €/kg

  • Viie oa segu tomatikastmes Heinz 415g

    Viie oa segu tomatikastmes Heinz 415g

    2.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,39 €/kg

  • Aedoad punased tšillikastmes Rimi 400g/200g

    Aedoad punased tšillikastmes Rimi 400g/200g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,25 €/kg

  • Mustad oliivid Rimi Smart kivideta 280g/110g
    Hea hind iga päev

    Mustad oliivid Rimi Smart kivideta 280g/110g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,55 €/kg

  • Praekapsas porgandiga Salvest 530g
    Valmistatud Eestis

    Praekapsas porgandiga Salvest 530g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,08 €/kg

  • Läätsed Rimi 400g/240g

    Läätsed Rimi 400g/240g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,71 €/kg

  • Oad tomatis valge Bonduelle 430g

    Oad tomatis valge Bonduelle 430g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,09 €/kg

  • Mais hernes ja paprika Bonduelle 340/280g

    Mais hernes ja paprika Bonduelle 340/280g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,96 €/kg

  • Rassolnik lihata Salvest 530g
    Laktoosivaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele Valmistatud Eestis

    Rassolnik lihata Salvest 530g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,15 €/kg

  • Rohel.oliivid Selection kividega 345g/200g

    Rohel.oliivid Selection kividega 345g/200g

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,45 €/kg

  • Jahimehesalat Põltsamaa 550g
    Valmistatud Eestis

    Jahimehesalat Põltsamaa 550g

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,07 €/kg

  • Küüslaugukurk Salvest 675g/360g
    Valmistatud Eestis

    Küüslaugukurk Salvest 675g/360g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,75 €/kg

  • Piknikukurk viilutatud Põltsamaa 680/360g
    Valmistatud Eestis

    Piknikukurk viilutatud Põltsamaa 680/360g

    3.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,03 €/kg

  • Marineeritud kurgid Rimi viilutatud 540g/330g

    Marineeritud kurgid Rimi viilutatud 540g/330g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,45 €/kg

  • Kurgid marineeritud Rimi Smart 680g/350g
    Hea hind iga päev

    Kurgid marineeritud Rimi Smart 680g/350g

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,69 €/kg

  • Talukurk Salvest 675g/360g
    Valmistatud Eestis

    Talukurk Salvest 675g/360g

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,75 €/kg

  • Salat Toome Salvest 520g
    Valmistatud Eestis

    Salat Toome Salvest 520g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,98 €/kg

  • Hernes duopakk Bonduelle 2x212ml/130g

    Hernes duopakk Bonduelle 2x212ml/130g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,97 €/kg

  • Kanafrikadelli supp Salvest 520g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Kanafrikadelli supp Salvest 520g

    3.75 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,21 €/kg

  • Hapukapsaborš lihata Salvest 530g
    Valmistatud Eestis

    Hapukapsaborš lihata Salvest 530g

    3.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,75 €/kg

Filtreeri

Filtreeri