Parimad pakkumised


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
Kassahitid
  • Mõõtekann Keeeper 0,25l AW26
    0
    99 €
    0,99 €/tk

    Mõõtekann Keeeper 0,25l AW26

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,65 €/tk

  • Muu alk.j. Hartwall LD Pink Raspb. 5,5% 0,33l

    Muu alk.j. Hartwall LD Pink Raspb. 5,5% 0,33l

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,39 €/l

    Pant 0,10 €

  • Magusa tšilli mait. kaste Santa Maria 250ml
    2
    59 €
    10,32 €/l

    Magusa tšilli mait. kaste Santa Maria 250ml

    4.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,93 €/l

  • Huulepalsam e-vitamiiniga Salling 2x4,8g

    Huulepalsam e-vitamiiniga Salling 2x4,8g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 189,00 €/kg

  • Kpn. vein Maia Pinot Grigio BIO 12%vol 0,75l
    Mahetooted Itaalia

    Kpn. vein Maia Pinot Grigio BIO 12%vol 0,75l

    6.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,79 €/l

  • Vorst Lõuna-Jüütimaa Salling 100g

    Vorst Lõuna-Jüütimaa Salling 100g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 15,90 €/kg

  • Vürtssink sea väl.fil., viil. Otepää 100g
    Valmistatud Eestis

    Vürtssink sea väl.fil., viil. Otepää 100g

    2.05 € per tk
    Tavahind: 2,20 €

    Hind ühiku kohta: 20,50 €/kg

  • Raseerija Gillette Venus Breeze + 4 varutera

    Raseerija Gillette Venus Breeze + 4 varutera

    13.99 € per tk
    Tavahind: 19,99 €

    Hind ühiku kohta: 13,99 €/tk

  • Teeküünlad Bolsius 4h 100tk
    -30%
    7
    69 €
    7,69 €/tk

    Teeküünlad Bolsius 4h 100tk

    10.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,99 €/tk

  • Kohvikapslid Nespresso Choco Sta. sarapuu 51g

    Kohvikapslid Nespresso Choco Sta. sarapuu 51g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,40 €/tk

  • Koeratoit lambaliha ja porgandi Piper 800g

    Koeratoit lambaliha ja porgandi Piper 800g

    2.49 € per tk
    Tavahind: 3,49 €

    Hind ühiku kohta: 3,11 €/kg

  • Karbonise. jook Passion For Me Zero m.a. 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Karbonise. jook Passion For Me Zero m.a. 0,5l

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,50 €/l

    Pant 0,10 €

  • Pulkdeodorant Old Spice Cold Spice 70ml

    Pulkdeodorant Old Spice Cold Spice 70ml

    5.79 € per tk
    Tavahind: 6,99 €

    Hind ühiku kohta: 82,71 €/l

  • Päevalilleõli Bionaturalis öko 1l
    6
    29 €
    6,29 €/l
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Päevalilleõli Bionaturalis öko 1l

    8.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,39 €/l

  • Pesukapslid värvilisele pesule Persil 22tk

    Pesukapslid värvilisele pesule Persil 22tk

    11.29 € per tk
    Tavahind: 15,79 €

    Hind ühiku kohta: 0,51 €/tk

  • Kassi täiends. Purina One Hydralife kana 50g

    Kassi täiends. Purina One Hydralife kana 50g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,80 €/kg

  • Kuivtoit steril. kassidele Brit Care 2kg
    11
    19 €
    5,60 €/kg

    Kuivtoit steril. kassidele Brit Care 2kg

    13.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,00 €/kg

  • Kassitoidukompl. lihaga Brit Premium 4x100g
    2
    45 €
    6,12 €/kg

    Kassitoidukompl. lihaga Brit Premium 4x100g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,22 €/kg

  • Hapud kommid Mix Woogie Monster 60g
    Uudistoode

    Hapud kommid Mix Woogie Monster 60g

    1.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,50 €/kg

  • Vannivaht Sence Midnight Shadows 500ml

    Vannivaht Sence Midnight Shadows 500ml

    2.79 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 5,58 €/l

  • Närimispulk Pedigree R. Duo kana-peekon 123g
    1
    45 €
    11,79 €/kg

    Närimispulk Pedigree R. Duo kana-peekon 123g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 18,62 €/kg

  • Hambapasta Colgate Max White Charc. 75 ml

    Hambapasta Colgate Max White Charc. 75 ml

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 51,87 €/l

  • Tooniv sprei L'Oreal Magic Retouch 75ml

    Tooniv sprei L'Oreal Magic Retouch 75ml

    7.19 € per tk
    Tavahind: 10,29 €

    Hind ühiku kohta: 95,87 €/l

  • Liköör Valhalla 0,5l

    Liköör Valhalla 0,5l

    10.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,98 €/l

  • Juukselakk Ultimate Taft 250ml

    Juukselakk Ultimate Taft 250ml

    5.19 € per tk
    Tavahind: 7,15 €

    Hind ühiku kohta: 20,76 €/l

  • Kauss Luminarc Stack 7cm 7,5cl
    -30%
    1
    15 €
    1,15 €/tk

    Kauss Luminarc Stack 7cm 7,5cl

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,65 €/tk

  • Pesukaitse Libresse Micro, 44tk

    Pesukaitse Libresse Micro, 44tk

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,07 €/tk

  • Kpn. vahuvein Donelli Prosecco Rose 0,75l
    Itaalia

    Kpn. vahuvein Donelli Prosecco Rose 0,75l

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,32 €/l

  • Õlu Tume Lager Tanker 5% 0,5l purk

    Õlu Tume Lager Tanker 5% 0,5l purk

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,78 €/l

    Pant 0,10 €

  • Intensiivpalsam Syoss Keratin 250ml

    Intensiivpalsam Syoss Keratin 250ml

    5.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,36 €/l

  • Kauss Luminarc Zelie 16cm
    -30%
    1
    18 €
    1,18 €/tk

    Kauss Luminarc Zelie 16cm

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,69 €/tk

  • Kuivtoit koer. veise. Purina Adult 1,5kg

    Kuivtoit koer. veise. Purina Adult 1,5kg

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,33 €/kg

  • Kpn.v. Ruppertsberger Pfalz Sauv.Blanc 0,75l
    Saksamaa

    Kpn.v. Ruppertsberger Pfalz Sauv.Blanc 0,75l

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,32 €/l

  • Prot.jook karamelli-kohvimaits. Alpro 250ml
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Prot.jook karamelli-kohvimaits. Alpro 250ml

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 6,36 €/l

  • Valgendav hambapasta Almeda Dent 100ml
    Hea hind iga päev

    Valgendav hambapasta Almeda Dent 100ml

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 13,90 €/l

  • Rulldeodorant Nivea Fresh Sensation 50ml

    Rulldeodorant Nivea Fresh Sensation 50ml

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 77,80 €/l

  • Silan pesulop. Magic Magnolia 770ml

    Silan pesulop. Magic Magnolia 770ml

    3.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,66 €/l

  • Oliiviõli Extra virgin Kalew 500ml

    Oliiviõli Extra virgin Kalew 500ml

    7.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,92 €/l

  • Kohv jahvatud Paulig Classic Aromatico 500g

    Kohv jahvatud Paulig Classic Aromatico 500g

    6.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,98 €/kg

  • Juuksemask lokkis juustele Fructis 370ml

    Juuksemask lokkis juustele Fructis 370ml

    7.09 € per tk
    Tavahind: 10,19 €

    Hind ühiku kohta: 19,16 €/l

Filtreeri

Filtreeri