Parimad pakkumised


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
Kassahitid
  • K.toit Sens. kalkuni ja riisi Purina One 750g

    K.toit Sens. kalkuni ja riisi Purina One 750g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,32 €/kg

  • Kärbselõks Bros vedelikuga 1tk

    Kärbselõks Bros vedelikuga 1tk

    5.24 € per tk
    Tavahind: 7,49 €

    Hind ühiku kohta: 5,24 €/tk

  • Koorejogurt vanilli Alma Muah 380g
    Valmistatud Eestis

    Koorejogurt vanilli Alma Muah 380g

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,68 €

    Hind ühiku kohta: 3,66 €/kg

  • Madala kalorsusega jook tsitruse Belief 0,53l
    Valmistatud Eestis

    Madala kalorsusega jook tsitruse Belief 0,53l

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,00 €/l

    Pant 0,10 €

  • Maisikrõpsud pipramaitselised Doritos 90g

    Maisikrõpsud pipramaitselised Doritos 90g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,67 €/kg

  • Muu alk. jook A. Le Coq Long Melon 5,5% 0,33l
    Valmistatud Eestis

    Muu alk. jook A. Le Coq Long Melon 5,5% 0,33l

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,00 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kassitoit Animonda Carny veis-faasan 85g

    Kassitoit Animonda Carny veis-faasan 85g

    1.25 € per tk
    Tavahind: 1,69 €

    Hind ühiku kohta: 14,71 €/kg

  • Nõudepesum. tabl. Somat All in One Ex. 75tk

    Nõudepesum. tabl. Somat All in One Ex. 75tk

    17.59 € per tk
    Tavahind: 30,49 €

    Hind ühiku kohta: 0,23 €/tk

  • Kehakreem Nivea Rich Nourishing 400ml

    Kehakreem Nivea Rich Nourishing 400ml

    6.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,97 €/l

  • WC puhastusv.Bref Power Active Gel 750ml

    WC puhastusv.Bref Power Active Gel 750ml

    2.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,85 €/l

  • Maisirõngad porgandiga al.9k Semper öko 15g
    Mahetooted

    Maisirõngad porgandiga al.9k Semper öko 15g

    1.69 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 112,67 €/kg

  • Piimašokolaadipulk Only 78g
    Uudistoode

    Piimašokolaadipulk Only 78g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,95 €/kg

  • Patarei Energizer A76/LR44 2tk
    1
    67 €
    0,84 €/tk

    Patarei Energizer A76/LR44 2tk

    2.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,40 €/tk

  • Mahe marmelaad puuvilja Minna 150g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe marmelaad puuvilja Minna 150g

    3.95 € per tk
    Tavahind: 4,39 €

    Hind ühiku kohta: 26,33 €/kg

  • Mahe marmelaad metsamarja Minna 150g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe marmelaad metsamarja Minna 150g

    3.95 € per tk
    Tavahind: 4,39 €

    Hind ühiku kohta: 26,33 €/kg

  • Nõudepesuvahend Fairy Citrus 650ml

    Nõudepesuvahend Fairy Citrus 650ml

    3.05 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 4,69 €/l

  • Silmameigieemaldaja 150ml

    Silmameigieemaldaja 150ml

    4.89 € per tk
    Tavahind: 6,19 €

    Hind ühiku kohta: 32,60 €/l

  • Maisikrõpsud juustumaitselised Estrella 110g

    Maisikrõpsud juustumaitselised Estrella 110g

    1.89 € per tk
    Tavahind: 2,45 €

    Hind ühiku kohta: 17,18 €/kg

  • Nivea kätekreem repair care 75ml

    Nivea kätekreem repair care 75ml

    4.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 61,20 €/l

  • Röstitud kohvioad Espresso 1kg

    Röstitud kohvioad Espresso 1kg

    16.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,99 €/kg

  • Hambapasta Täielik kaitse Almeda Dent 100ml
    Hea hind iga päev

    Hambapasta Täielik kaitse Almeda Dent 100ml

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,79 €

    Hind ühiku kohta: 13,90 €/l

  • Bref WC värsk.Spa Moments Harmony 2x50g
    3
    89 €
    38,90 €/kg

    Bref WC värsk.Spa Moments Harmony 2x50g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 59,90 €/kg

  • Liivataignaküpsised jõhvikatega 130g
    Gluteenivaba

    Liivataignaküpsised jõhvikatega 130g

    2.05 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,77 €/kg

  • Küpsisepulgad suhkruga Rimi 200g

    Küpsisepulgad suhkruga Rimi 200g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,45 €/kg

  • Teeküünlad Bolsius 6h 24tk
    -30%
    4
    40 €
    0,18 €/tk

    Teeküünlad Bolsius 6h 24tk

    6.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,26 €/tk

  • Kaste kanaleTikka Masala Maggi 65g
    1
    29 €
    19,85 €/kg

    Kaste kanaleTikka Masala Maggi 65g

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,92 €/kg

  • Muu alk.jook Alc Long Tropical 5,5% 0,33l prk
    Valmistatud Eestis

    Muu alk.jook Alc Long Tropical 5,5% 0,33l prk

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,00 €/l

    Pant 0,10 €

  • Dušigeel Fa Cream & Oil Cacao 400ml

    Dušigeel Fa Cream & Oil Cacao 400ml

    3.59 € per tk
    Tavahind: 5,49 €

    Hind ühiku kohta: 8,97 €/l

  • Orgaaniline linaseemneõli Bionaturalis 250ml
    3
    69 €
    16,04 €/l
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Orgaaniline linaseemneõli Bionaturalis 250ml

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,70 €/l

  • Orgaaniline avokaadoõli Bionaturalis 250ml
    8
    99 €
    39,09 €/l
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Orgaaniline avokaadoõli Bionaturalis 250ml

    12.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 53,00 €/l

  • Ripsmetušš Sensational Burgundy Brown 9,5 ml

    Ripsmetušš Sensational Burgundy Brown 9,5 ml

    11.99 € per tk
    Tavahind: 17,19 €

    Hind ühiku kohta: 1498,75 €/kg

  • Küpsised kreemitäid. ja tum. šok. Diablo 128g

    Küpsised kreemitäid. ja tum. šok. Diablo 128g

    2.95 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,05 €/kg

  • Kangasmask Garnier Hydra Bomb taas. 28g

    Kangasmask Garnier Hydra Bomb taas. 28g

    2.29 € per tk
    Tavahind: 3,29 €

    Hind ühiku kohta: 81,79 €/kg

  • Koorejogurt troopiline Alma Muah 180g
    Valmistatud Eestis

    Koorejogurt troopiline Alma Muah 180g

    1.15 € per tk
    Tavahind: 1,29 €

    Hind ühiku kohta: 6,39 €/kg

  • Pasta Bolognese Presto 300g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Pasta Bolognese Presto 300g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,63 €/kg

  • Kassitoit Sheba Mini linnulihaga 6x50g

    Kassitoit Sheba Mini linnulihaga 6x50g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 3,19 €

    Hind ühiku kohta: 7,97 €/kg

  • Arktika paalia roogitud jahutatud kg

    Arktika paalia roogitud jahutatud kg

    9.99 € per kg
    Tavahind: 13,19 €

    Hind ühiku kohta: 9,99 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:2 kg 2kg

  • Küünal Bolsius silinder elevandiluu 120/58mm
    -30%
    1
    81 €
    1,81 €/tk

    Küünal Bolsius silinder elevandiluu 120/58mm

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,59 €/tk

  • Küünal Bolsius silinder punane 120/58mm
    -30%
    1
    81 €
    1,81 €/tk

    Küünal Bolsius silinder punane 120/58mm

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,59 €/tk

  • Küünal Bolsius silinder elevandiluu 80/58mm
    -30%
    1
    25 €
    1,25 €/tk

    Küünal Bolsius silinder elevandiluu 80/58mm

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,79 €/tk

Filtreeri

Filtreeri