Lemmikloomad | Lai Valik Lemmikloomatarbeid ja Toitu | E-Pood

LEMMIKLOOMAPÄEVAD 🐱🐶

Rimis on lemmiklooma päevad! Suur valik erinevaid lemmikloomatarbeid ja toitu hea hinnaga. Tutvu pakkumistega või hoopis anneta Varjupaikade MTÜ-le. Loe lisa annetamiste võimaluste kohta Rimi e-poes SIIT.

Parimad pakkumised lemmikule

Salling tooted lemmikule

Avasta külmutatud loomatoidud!

PAKKUMISED KASSILE 🐱

Leia oma nurrumootori lemmik söök või katseta uusi põnevaid maitseid!

Konserv kana, veise või hoopis lõhega?

  • Kassisööt Gourmet Gold kanapasteet 85 g

    Kassisööt Gourmet Gold kanapasteet 85 g

    0.47 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,53 €/kg

  • Kiisueine Gourmet Gold tuunikala 85g

    Kiisueine Gourmet Gold tuunikala 85g

    0.47 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,53 €/kg

  • Kassieine Gourmet Gold kana/porgand 85g

    Kassieine Gourmet Gold kana/porgand 85g

    0.47 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,53 €/kg

  • Kiisueine Gourmet Gold kalkunipasteet 85g

    Kiisueine Gourmet Gold kalkunipasteet 85g

    0.47 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,53 €/kg

  • Kassieine Gourmet loomaliha,tükid,85g

    Kassieine Gourmet loomaliha,tükid,85g

    0.47 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,53 €/kg

  • Kassieine Gourmet lõhe/kana,tükid,85g

    Kassieine Gourmet lõhe/kana,tükid,85g

    0.47 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,53 €/kg

  • Kiisueine loomaliha Gourmet gold 85g

    Kiisueine loomaliha Gourmet gold 85g

    0.47 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,53 €/kg

  • Kiisueine Gourmet gold Duo 85 g

    Kiisueine Gourmet gold Duo 85 g

    0.47 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,53 €/kg

  • Kassis. Gourmet küülik-maks,tükid,85g

    Kassis. Gourmet küülik-maks,tükid,85g

    0.47 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,53 €/kg

  • Kassieine Gourmet lammas/uba,tükid,85g

    Kassieine Gourmet lammas/uba,tükid,85g

    0.47 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,53 €/kg

  • Kassikonserv Suc. Delight kalaga Gourmet 85g

    Kassikonserv Suc. Delight kalaga Gourmet 85g

    0.47 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,53 €/kg

  • Kassieine Sheba linnuliha. 4x85 g

    Kassieine Sheba linnuliha. 4x85 g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,56 €/kg

  • Kassieine Sheba kalaga 4*85g

    Kassieine Sheba kalaga 4*85g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,56 €/kg

  • Kassisööt One Adult kanaga 4x85g

    Kassisööt One Adult kanaga 4x85g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,32 €/kg

  • Kassitoit One Steriliseeri. kassid lõhe 4x85g

    Kassitoit One Steriliseeri. kassid lõhe 4x85g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,32 €/kg

  • Kassieine Gourmet Suc. Del. veiselihaga 85g

    Kassieine Gourmet Suc. Del. veiselihaga 85g

    0.47 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,53 €/kg

  • Kassisööt lõhe.tursk.NutriBalance 415g

    Kassisööt lõhe.tursk.NutriBalance 415g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,14 €/kg

  • Kassisööt Nutribalance kana-vasikaliha 415g

    Kassisööt Nutribalance kana-vasikaliha 415g

    0.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,14 €/kg

  • Kiisueine Sheba lihaga, 4 pakk

    Kiisueine Sheba lihaga, 4 pakk

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,56 €/kg

  • Konservtoit Gourmet Gold Mousse vasikas 85g

    Konservtoit Gourmet Gold Mousse vasikas 85g

    0.47 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,53 €/kg

Kuivsööt kassidele

Kiida ja premeeri oma lemmikut!

Asendamatu kassiliiv

Rõõmusta oma lemmikut mänguasjaga!

PAKKUMISED KOERALE🐶

Parimale sõbrale parimad toidud.

Millist huvitavat maitset seekord valida?

Kuivsööt koertele

Kiida ja premeeri oma lemmikut!

Vajalikud lisavahendid ja tarvikud

Rõõmusta oma lemmikut mänguasjaga!

Paku oma lemmikule puu- ja köögivilju!

Värsked puu- ja köögiviljad annavad sinu lemmikule energiat ja toetavad tervist iga päev.

Õuntest saab A ja C vitamiini ning rohkelt kiudaineid
Arbuus on hea veeallikas
Porgandid on mõnusad närimiseks
Punasest paprikast saab C vitamiine ning antioksüdante
Lehtkapsas on hea K ja C vitamiini nind kaltsiumi allikas
Bataadist saab kiduaineid.

 NB! Iga loom on erinev — alusta alati väikestest kogustest ja väldi kõike, mis tekitab seedimisvaevusi. Vajadusel küsi nõu loomaarstilt.

Puu- ja köögviljad lemmikloomadele

Õnnelikum lemmikloom - praktilised nõuanded