Parimad pakkumised


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
Kassahitid
  • Koorene kanapasta Presto 300g
    Valmistatud Eestis

    Koorene kanapasta Presto 300g

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,63 €/kg

  • Juuksepalsam Salling Fri 375ml

    Juuksepalsam Salling Fri 375ml

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,77 €/l

  • Koeramaius väikesed maiuserullid Salling 360g

    Koeramaius väikesed maiuserullid Salling 360g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,08 €/kg

  • Koorejäätis jõhvikam. Eriti Rammus 110g/200ml
    Valmistatud Eestis

    Koorejäätis jõhvikam. Eriti Rammus 110g/200ml

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,82 €/kg

  • Kreekerid sibulaga Rimi 100g
    2 ja enam
    -34%
    0
    65 €
    0,99 €
    6,50 €/kg

    Kreekerid sibulaga Rimi 100g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,90 €/kg

  • Varuterad Venus Breeze 6tk

    Varuterad Venus Breeze 6tk

    18.09 € per tk
    Tavahind: 24,19 €

    Hind ühiku kohta: 3,02 €/tk

  • Muu a.j. Hart. Or. LD Peach I.Tea 5,5% 0,33l

    Muu a.j. Hart. Or. LD Peach I.Tea 5,5% 0,33l

    1.45 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,39 €/l

    Pant 0,10 €

  • Pesupulber Persil color 20pk 1,1 kg

    Pesupulber Persil color 20pk 1,1 kg

    7.29 € per tk
    Tavahind: 10,19 €

    Hind ühiku kohta: 6,63 €/kg

  • Kassitoit Animonda Carny kana-kassimünt 85g

    Kassitoit Animonda Carny kana-kassimünt 85g

    1.25 € per tk
    Tavahind: 1,69 €

    Hind ühiku kohta: 14,71 €/kg

  • Alkoholivaba õlu Staropramen 0,33l pdl

    Alkoholivaba õlu Staropramen 0,33l pdl

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,29 €

    Hind ühiku kohta: 3,00 €/l

    Pant 0,10 €

  • Piimašokolaad Skeletons and Eyes Only 84g
    Uudistoode

    Piimašokolaad Skeletons and Eyes Only 84g

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,31 €/kg

  • Imavad linad PetPerfect loomad. 60x60cm 10tk

    Imavad linad PetPerfect loomad. 60x60cm 10tk

    2.49 € per tk
    Tavahind: 3,09 €

    Hind ühiku kohta: 0,25 €/tk

  • Kassitoit steri. kassidele Brit Premium 100g
    0
    59 €
    5,90 €/kg

    Kassitoit steri. kassidele Brit Premium 100g

    0.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,50 €/kg

  • Pardi pehme filee koertele Akinu 75g
    2
    15 €
    28,67 €/kg

    Pardi pehme filee koertele Akinu 75g

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 41,20 €/kg

  • Broileripoolkoib Rimi värske A-klass kg
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Broileripoolkoib Rimi värske A-klass kg

    4.29 € per kg
    Tavahind: 5,38 €

    Hind ühiku kohta: 4,29 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:0.2 kg 0.2kg

  • Kassisööt PrimaCat Fillets tuunikala vees 50g

    Kassisööt PrimaCat Fillets tuunikala vees 50g

    1.39 € per tk
    Tavahind: 1,65 €

    Hind ühiku kohta: 27,80 €/kg

  • Hambahari Sensodyne Complete Protect Soft

    Hambahari Sensodyne Complete Protect Soft

    4.29 € per tk
    Tavahind: 5,19 €

    Hind ühiku kohta: 4,29 €/tk

  • Deodorant FA Island vibes fiji dream 150ml

    Deodorant FA Island vibes fiji dream 150ml

    3.19 € per tk
    Tavahind: 4,79 €

    Hind ühiku kohta: 21,27 €/l

  • Deodorant Fa Pink Passion 150ml

    Deodorant Fa Pink Passion 150ml

    3.19 € per tk
    Tavahind: 4,79 €

    Hind ühiku kohta: 21,27 €/l

  • Rulldeodorant Nivea Fresh 50 ml

    Rulldeodorant Nivea Fresh 50 ml

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 77,80 €/l

  • Pesukaitse Libresse Classic Regular 1mm 50tk

    Pesukaitse Libresse Classic Regular 1mm 50tk

    1.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,04 €/tk

  • Juuksepalsam Pluie de Coco 200ml

    Juuksepalsam Pluie de Coco 200ml

    2.39 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 11,95 €/l

  • Mad. kal-ga j. maas-rab. Belief gas-tud 0,53l
    Valmistatud Eestis

    Mad. kal-ga j. maas-rab. Belief gas-tud 0,53l

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,00 €/l

    Pant 0,10 €

  • Metspähkel piimašokolaadis Kalev 140g
    Valmistatud Eestis

    Metspähkel piimašokolaadis Kalev 140g

    3.39 € per tk
    Tavahind: 4,49 €

    Hind ühiku kohta: 24,21 €/kg

  • Katlakivi/rooste eemaldaja Cillit 450ml

    Katlakivi/rooste eemaldaja Cillit 450ml

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,64 €/l

  • Deodorant Nivea Men Fresh Sensation 150ml

    Deodorant Nivea Men Fresh Sensation 150ml

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,93 €/l

  • Kpn.vv Collinobili Valdobbiadene Pros. 0,75l
    Itaalia

    Kpn.vv Collinobili Valdobbiadene Pros. 0,75l

    8.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,32 €/l

  • Maapähklihalvaa Rimi 200g

    Maapähklihalvaa Rimi 200g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,25 €/kg

  • Mad. kal-ga j. passioni Belief gas-tud 0,53l
    Valmistatud Eestis

    Mad. kal-ga j. passioni Belief gas-tud 0,53l

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,00 €/l

    Pant 0,10 €

  • Täistoit koertele PrimaDog lammas-kartul 3kg
    13
    69 €
    4,56 €/kg

    Täistoit koertele PrimaDog lammas-kartul 3kg

    15.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,23 €/kg

  • Kohvikap. Starbucks Smooth Caramel 10tk, 51g

    Kohvikap. Starbucks Smooth Caramel 10tk, 51g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,40 €/tk

  • Riis lõhe-köögiviljadega Oriental Rimi 350g

    Riis lõhe-köögiviljadega Oriental Rimi 350g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,40 €/kg

  • Silmamask Garnier C-vitamiini valgustav 5g

    Silmamask Garnier C-vitamiini valgustav 5g

    1.79 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 358,00 €/kg

  • Pesulehed Vanish 60pk 30tk

    Pesulehed Vanish 60pk 30tk

    6.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,22 €/tk

  • Nektar multivitamiini Cappy 1l

    Nektar multivitamiini Cappy 1l

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,91 €/l

    Pant 0,10 €

  • Veefilter Brita Maxtra Pro Pure Perform. 1tk
    7
    69 €
    7,69 €/tk

    Veefilter Brita Maxtra Pro Pure Perform. 1tk

    10.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,99 €/tk

  • Kgt. vein Primasole Primitivo 13,5%vol 3l
    Itaalia

    Kgt. vein Primasole Primitivo 13,5%vol 3l

    17.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,00 €/l

  • Krõbedad maapähklid juustumaits. Rimi 140g
    2 ja enam
    -25%
    1
    39 €
    1,85 €
    9,93 €/kg

    Krõbedad maapähklid juustumaits. Rimi 140g

    1.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,21 €/kg

  • Mereandide segu Rimi Mare 400g

    Mereandide segu Rimi Mare 400g

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,97 €/kg

  • Maisikrõpsud magusa tšilli Doritos 90g

    Maisikrõpsud magusa tšilli Doritos 90g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,67 €/kg

Filtreeri

Filtreeri