Parimad pakkumised


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
Kassahitid
  • Koeratoit veisekao ja peediga Piper 800g

    Koeratoit veisekao ja peediga Piper 800g

    2.49 € per tk
    Tavahind: 3,49 €

    Hind ühiku kohta: 3,11 €/kg

  • Varuterad Venus Smooth 8tk

    Varuterad Venus Smooth 8tk

    17.09 € per tk
    Tavahind: 24,49 €

    Hind ühiku kohta: 2,14 €/tk

  • Mezzelune juustu-singiga Salling Princip 200g

    Mezzelune juustu-singiga Salling Princip 200g

    3.19 € per tk
    Tavahind: 3,65 €

    Hind ühiku kohta: 15,95 €/kg

  • Kassimaius lamba ja kalk. 4+kuud Salling 50g

    Kassimaius lamba ja kalk. 4+kuud Salling 50g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,00 €/kg

  • Tahvel topeltšokolaadi KitKat 99g

    Tahvel topeltšokolaadi KitKat 99g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 15,05 €/kg

  • Ferm. sojatoode maasika-vaarika Alpro 150g

    Ferm. sojatoode maasika-vaarika Alpro 150g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 10,60 €/kg

  • Hambapasta Sensodyne comp protect 75ml

    Hambapasta Sensodyne comp protect 75ml

    8.59 € per tk
    Tavahind: 10,39 €

    Hind ühiku kohta: 114,53 €/l

  • Kpn.vvein Zonin Prosecco Cuvee 1821 0,75l
    Itaalia

    Kpn.vvein Zonin Prosecco Cuvee 1821 0,75l

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,65 €/l

  • Šampoon Syoss Volume 440ml

    Šampoon Syoss Volume 440ml

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,02 €/l

  • Õlu Kerge IPA Tanker 5,2% 0,5l purk

    Õlu Kerge IPA Tanker 5,2% 0,5l purk

    1.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,78 €/l

    Pant 0,10 €

  • Deodorant jalanõudele Tri-bio 210ml

    Deodorant jalanõudele Tri-bio 210ml

    3.79 € per tk
    Tavahind: 5,39 €

    Hind ühiku kohta: 18,05 €/l

  • Dušigeel Almeda Nature Care Berries 750ml

    Dušigeel Almeda Nature Care Berries 750ml

    5.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,59 €/l

  • Vahuseep Jasmine 300ml
    Valmistatud Eestis

    Vahuseep Jasmine 300ml

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,17 €/l

  • Kakaojook Nesquik Instant Cocoa 150g

    Kakaojook Nesquik Instant Cocoa 150g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,93 €/kg

  • Kohvikapslid Starbucks Columbia 10tk, 57g

    Kohvikapslid Starbucks Columbia 10tk, 57g

    3.99 € per tk
    Tavahind: 6,99 €

    Hind ühiku kohta: 0,40 €/tk

  • Karastusjook Sprite 0,85l

    Karastusjook Sprite 0,85l

    1.29 € per tk
    Tavahind: 1,69 €

    Hind ühiku kohta: 1,52 €/l

    Pant 0,10 €

  • Ühekordsed raseerijad naistele Almeda 10tk 

    Ühekordsed raseerijad naistele Almeda 10tk 

    3.39 € per tk
    Tavahind: 4,09 €

    Hind ühiku kohta: 0,34 €/tk

  • Huulepalsam Vaseline Rosy 4,8g

    Huulepalsam Vaseline Rosy 4,8g

    3.19 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 638,00 €/kg

  • Chorizo snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g
    Valmistatud Eestis

    Chorizo snäkk Snack 'n' Go Nõo 70g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,29 €

    Hind ühiku kohta: 28,43 €/kg

  • Klaasipesuvedelik suvine Clerit 4l
    -40%
    1
    79 €
    1,79 €/tk
    Valmistatud Eestis

    Klaasipesuvedelik suvine Clerit 4l

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,99 €/tk

  • Kassitoit Animonda Carny kana-hani 85g

    Kassitoit Animonda Carny kana-hani 85g

    1.25 € per tk
    Tavahind: 1,69 €

    Hind ühiku kohta: 14,71 €/kg

  • Snäkiämber Halloween Snako 500g
    Uudistoode

    Snäkiämber Halloween Snako 500g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,98 €/kg

  • Kummikommid Sour Spookers Trolli 150g

    Kummikommid Sour Spookers Trolli 150g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 16,60 €/kg

  • Õhuvärskendajatäide Air Wick Lilly 250ml

    Õhuvärskendajatäide Air Wick Lilly 250ml

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,96 €/l

  • Kangasmask Garnier Anti-Age 32g

    Kangasmask Garnier Anti-Age 32g

    2.29 € per tk
    Tavahind: 3,29 €

    Hind ühiku kohta: 2,29 €/tk

  • Mesi Mesikuma 700g
    Valmistatud Eestis

    Mesi Mesikuma 700g

    8.59 € per tk
    Tavahind: 9,59 €

    Hind ühiku kohta: 12,27 €/kg

  • Mahe marmelaad mustikas Minna 150g
    Mahetooted Valmistatud Eestis

    Mahe marmelaad mustikas Minna 150g

    3.95 € per tk
    Tavahind: 4,39 €

    Hind ühiku kohta: 26,33 €/kg

  • Kuivšampoon Batiste Blonde 200ml

    Kuivšampoon Batiste Blonde 200ml

    4.75 € per tk
    Tavahind: 6,79 €

    Hind ühiku kohta: 23,75 €/l

  • Cognac Hennessy VSOP 40% 0,7l

    Cognac Hennessy VSOP 40% 0,7l

    59.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 85,70 €/l

  • Šampoon Syoss Color 440ml

    Šampoon Syoss Color 440ml

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,25 €/l

  • Šokolaadibatoon sarapuupähklitäidis. Rimi 46g

    Šokolaadibatoon sarapuupähklitäidis. Rimi 46g

    0.65 € per tk
    Tavahind: 0,79 €

    Hind ühiku kohta: 14,13 €/kg

  • Pesukaitse Libresse Extra Protect. Long 42tk

    Pesukaitse Libresse Extra Protect. Long 42tk

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,09 €/tk

  • Rulldeodorant Nivea Men Fresh Sensation 50ml

    Rulldeodorant Nivea Men Fresh Sensation 50ml

    3.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 77,80 €/l

  • Suhkrumais kons. Bonduelle Kids 170g/140g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Suhkrumais kons. Bonduelle Kids 170g/140g

    1.35 € per tk
    Tavahind: 1,59 €

    Hind ühiku kohta: 9,64 €/kg

  • Pesugeel Persil sensitive 20pk 0,9l

    Pesugeel Persil sensitive 20pk 0,9l

    8.39 € per tk
    Tavahind: 10,19 €

    Hind ühiku kohta: 9,32 €/l

  • Karb. jook vit-kof. münt-roh.tee For Me 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Karb. jook vit-kof. münt-roh.tee For Me 0,5l

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,50 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kohv jahvatatud Merrild In-Cup 500g

    Kohv jahvatatud Merrild In-Cup 500g

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,98 €/kg

  • Pedigree DentaStix Mini 110g
    1
    49 €
    13,55 €/kg

    Pedigree DentaStix Mini 110g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,91 €/kg

  • Dušigeel Nivea Creme Soft 750ml

    Dušigeel Nivea Creme Soft 750ml

    6.79 € per tk
    Tavahind: 9,19 €

    Hind ühiku kohta: 9,05 €/l

  • Sinihallitusjuust Silver viil. 50% Rimi 100g
    2 ja enam
    -21%
    1
    69 €
    2,15 €
    16,90 €/kg

    Sinihallitusjuust Silver viil. 50% Rimi 100g

    2.15 € per tk

    Hind ühiku kohta: 21,50 €/kg

Filtreeri

Filtreeri