Parimad pakkumised


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
Kassahitid
  • Chilli sin carne Presto 350g
    Valmistatud Eestis

    Chilli sin carne Presto 350g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 2,95 €

    Hind ühiku kohta: 6,83 €/kg

  • Konserv kassidele Encore ookeanikalaga 70g

    Konserv kassidele Encore ookeanikalaga 70g

    1.19 € per tk
    Tavahind: 1,59 €

    Hind ühiku kohta: 17,00 €/kg

  • H.pasta Colgate Max White Purple Reveal 75ml

    H.pasta Colgate Max White Purple Reveal 75ml

    4.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 54,53 €/l

  • Proteiinijook šokolaadimaitseline Alpro 250ml
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Proteiinijook šokolaadimaitseline Alpro 250ml

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 6,36 €/l

  • Küpsised šokolaadikattega Fazer Moomin 175g

    Küpsised šokolaadikattega Fazer Moomin 175g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,66 €/kg

  • Kohvikap.Lavazza AMM Intenso 16tk, 120g

    Kohvikap.Lavazza AMM Intenso 16tk, 120g

    5.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,34 €/tk

  • Kalmuküünal Bolsius 36h valge
    -30%
    1
    04 €
    1,04 €/tk

    Kalmuküünal Bolsius 36h valge

    1.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 1,49 €/tk

  • Pasta krevettide-küüslaugukastmega Rimi 350g

    Pasta krevettide-küüslaugukastmega Rimi 350g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,40 €/kg

  • Palsam Elseve Dream Length 200ml

    Palsam Elseve Dream Length 200ml

    4.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,95 €/l

  • K.toit Nutribalance kalk. vas. pard. 12x100g

    K.toit Nutribalance kalk. vas. pard. 12x100g

    3.99 € per tk
    Tavahind: 5,49 €

    Hind ühiku kohta: 3,32 €/kg

  • Koerte maiuspala pardi Akinu Bites&Fun 85g
    1
    15 €
    13,53 €/kg

    Koerte maiuspala pardi Akinu Bites&Fun 85g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,41 €/kg

  • Tume šokolaad tervete mandlitega Kalev 190g
    Valmistatud Eestis

    Tume šokolaad tervete mandlitega Kalev 190g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,74 €/kg

  • Küpsised vanilje täidisega Oreo Double 157g

    Küpsised vanilje täidisega Oreo Double 157g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,55 €

    Hind ühiku kohta: 10,13 €/kg

  • Kartulikrõpsud juustumaits. Starchipz 150g
    Valmistatud Eestis
    Uudistoode

    Kartulikrõpsud juustumaits. Starchipz 150g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 3,39 €

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Kätepesuseep vahutav Salling Fri 300ml
    Valmistatud Eestis

    Kätepesuseep vahutav Salling Fri 300ml

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,30 €/l

  • Teeküünlad Bolsius 4h 30tk
    -30%
    2
    30 €
    2,30 €/tk

    Teeküünlad Bolsius 4h 30tk

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,29 €/tk

  • Lameleib Schar 180g
    3
    99 €
    22,17 €/kg

    Lameleib Schar 180g

    4.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 27,72 €/kg

  • Nõudepesuvahend Fairy Apple 900ml

    Nõudepesuvahend Fairy Apple 900ml

    3.79 € per tk
    Tavahind: 4,79 €

    Hind ühiku kohta: 4,21 €/l

  • Veganj. sool.ka.maitsel. mag.ai. Valsoia 300g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Veganj. sool.ka.maitsel. mag.ai. Valsoia 300g

    5.19 € per tk
    Tavahind: 5,99 €

    Hind ühiku kohta: 17,30 €/kg

  • Veganj.kaerap. pist.m. mag.ai. Valsoia 400g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Veganj.kaerap. pist.m. mag.ai. Valsoia 400g

    3.79 € per tk
    Tavahind: 4,99 €

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Täiends. kass. Brit Care Cat Soup Turkey 75g
    0
    74 €
    9,87 €/kg

    Täiends. kass. Brit Care Cat Soup Turkey 75g

    0.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,20 €/kg

  • Maitseainesegu kotlettidele Maggi 69g
    1
    25 €
    18,12 €/kg

    Maitseainesegu kotlettidele Maggi 69g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,04 €/kg

  • Kuivšampoon Batiste Medium ns 200 ml

    Kuivšampoon Batiste Medium ns 200 ml

    4.75 € per tk
    Tavahind: 6,79 €

    Hind ühiku kohta: 23,75 €/l

  • Juuksesprei Rich kahu eemaldav. 50ml

    Juuksesprei Rich kahu eemaldav. 50ml

    13.59 € per tk
    Tavahind: 16,99 €

    Hind ühiku kohta: 271,80 €/l

  • Liköör Jägermeister 35% 0,7l

    Liköör Jägermeister 35% 0,7l

    17.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,70 €/l

  • Kuivšampoon Batiste Heavenly Volume200ml

    Kuivšampoon Batiste Heavenly Volume200ml

    4.75 € per tk
    Tavahind: 6,79 €

    Hind ühiku kohta: 23,75 €/l

  • Viin Absolut 40% 0,7l

    Viin Absolut 40% 0,7l

    15.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,84 €/l

  • Dušigeel Nivea Lemon&Oil 500ml

    Dušigeel Nivea Lemon&Oil 500ml

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,58 €/l

  • Palsam Syoss Repair 440ml

    Palsam Syoss Repair 440ml

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,02 €/l

  • Päevakreem Nivea men niisutav orig. 50ml

    Päevakreem Nivea men niisutav orig. 50ml

    7.69 € per tk
    Tavahind: 10,49 €

    Hind ühiku kohta: 153,80 €/l

  • Kärbselehed kleepuvad 5tk

    Kärbselehed kleepuvad 5tk

    1.65 € per tk
    Tavahind: 2,35 €

    Hind ühiku kohta: 0,33 €/tk

  • Konserv kassidele Encore tuunik.&krevett 70g

    Konserv kassidele Encore tuunik.&krevett 70g

    1.19 € per tk
    Tavahind: 1,59 €

    Hind ühiku kohta: 17,00 €/kg

  • Konserv kassidele Encore tuunikalaga 70g

    Konserv kassidele Encore tuunikalaga 70g

    1.19 € per tk
    Tavahind: 1,59 €

    Hind ühiku kohta: 17,00 €/kg

  • Šampoon Pluie de Coco 400ml

    Šampoon Pluie de Coco 400ml

    2.39 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 5,97 €/l

  • Sidrunhape Rimi 30g
    0
    55 €
    18,33 €/kg

    Sidrunhape Rimi 30g

    0.73 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,33 €/kg

  • Kreemjas kassimaius Sheba lõhega 4x12g

    Kreemjas kassimaius Sheba lõhega 4x12g

    1.65 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 34,37 €/kg

  • Vedelseep Almond 300ml
    Valmistatud Eestis

    Vedelseep Almond 300ml

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,30 €/l

  • Päevalilleseemnehalvaa Rimi 200g

    Päevalilleseemnehalvaa Rimi 200g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,45 €/kg

  • Pesupulber Persil color 20pk 1,1 kg

    Pesupulber Persil color 20pk 1,1 kg

    7.29 € per tk
    Tavahind: 10,19 €

    Hind ühiku kohta: 6,63 €/kg

  • Tomatiketšup Rimi 400g

    Tomatiketšup Rimi 400g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 1,99 €

    Hind ühiku kohta: 3,97 €/kg

Filtreeri

Filtreeri