Parimad pakkumised


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
Kassahitid
  • Päevalilleseemnevõie šokolaadi Sunfly 330g
    Valmistatud Eestis

    Päevalilleseemnevõie šokolaadi Sunfly 330g

    3.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,06 €/kg

  • Juust Gouda tomati-oliivi Deli Q 130g

    Juust Gouda tomati-oliivi Deli Q 130g

    2.79 € per tk
    Tavahind: 3,09 €

    Hind ühiku kohta: 21,46 €/kg

  • Maisisnäkid juustu. Juustosnacks Taffel 190g

    Maisisnäkid juustu. Juustosnacks Taffel 190g

    2.39 € per tk
    Tavahind: 3,59 €

    Hind ühiku kohta: 12,58 €/kg

  • Küpsised kakaotäidisega Oreo Brownie 154g

    Küpsised kakaotäidisega Oreo Brownie 154g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,65 €

    Hind ühiku kohta: 10,32 €/kg

  • Küpsetatud tagakoot Rakvere vp kg
    5
    99 €
    5,99 €/kg
    Valmistatud Eestis

    Küpsetatud tagakoot Rakvere vp kg

    7.49 € per kg

    Hind ühiku kohta: 7,49 €/kg

    Toote koguse sisestusvälja nim:1.5 kg 1.5kg

  • Karastusjook Coca-Cola Cherry 330ml

    Karastusjook Coca-Cola Cherry 330ml

    0.89 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 2,70 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kassimaius lõhega 4+kuud Salling 50g
    ASC-sertifikaadiga farmides kasvatatud mereannid

    Kassimaius lõhega 4+kuud Salling 50g

    1.25 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,00 €/kg

  • Koeramaius mitmevärvil. maiusep. Salling 360g

    Koeramaius mitmevärvil. maiusep. Salling 360g

    2.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,08 €/kg

  • Koeratoit kanasüdam. ja spinatiga Piper 500g

    Koeratoit kanasüdam. ja spinatiga Piper 500g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,69 €

    Hind ühiku kohta: 3,98 €/kg

  • Karastusjook Pepsi Lemon magusainetega 1,5l

    Karastusjook Pepsi Lemon magusainetega 1,5l

    1.55 € per tk
    Tavahind: 1,95 €

    Hind ühiku kohta: 1,03 €/l

    Pant 0,10 €

  • Val.p. High Prot. šo.maits. m.a. Ehrmann 230g

    Val.p. High Prot. šo.maits. m.a. Ehrmann 230g

    1.85 € per tk
    Tavahind: 2,49 €

    Hind ühiku kohta: 8,04 €/kg

  • Alkoholivaba õlu Staropramen 0,33l pdl

    Alkoholivaba õlu Staropramen 0,33l pdl

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,29 €

    Hind ühiku kohta: 3,00 €/l

    Pant 0,10 €

  • Dushigeel Nivea energy men 500ml

    Dushigeel Nivea energy men 500ml

    5.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,58 €/l

  • Suuvesi Sensodyne cool mint 500ml

    Suuvesi Sensodyne cool mint 500ml

    7.39 € per tk
    Tavahind: 8,99 €

    Hind ühiku kohta: 14,78 €/l

  • Päevakreem Nivea Q10 Power Extra 50ml

    Päevakreem Nivea Q10 Power Extra 50ml

    15.69 € per tk
    Tavahind: 21,29 €

    Hind ühiku kohta: 313,80 €/l

  • Dušigeel Palmolive Olive Milk 750Ml
    5
    66 €
    7,55 €/l

    Dušigeel Palmolive Olive Milk 750Ml

    10.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,72 €/l

  • Šampoon Argan Divin 400ml

    Šampoon Argan Divin 400ml

    2.39 € per tk
    Tavahind: 2,99 €

    Hind ühiku kohta: 5,97 €/l

  • Kookosõli orgaaniline Bionaturalis 500ml
    7
    49 €
    14,98 €/kg
    Mahetooted

    Kookosõli orgaaniline Bionaturalis 500ml

    9.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,98 €/kg

  • Toiduželatiin Rimi 20g
    0
    65 €
    32,50 €/kg

    Toiduželatiin Rimi 20g

    0.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 42,50 €/kg

  • Kohv jahvatatud Paulig Mokka 475g

    Kohv jahvatatud Paulig Mokka 475g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,72 €/kg

  • Mini fondant Eesti Pagar 225g
    Valmistatud Eestis

    Mini fondant Eesti Pagar 225g

    3.69 € per tk
    Tavahind: 4,19 €

    Hind ühiku kohta: 16,40 €/kg

  • Küpsised šokolaadikattega Fazer Moomin 175g

    Küpsised šokolaadikattega Fazer Moomin 175g

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,66 €/kg

  • Hambahari Colgate Ultra soft 2tk

    Hambahari Colgate Ultra soft 2tk

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,20 €/tk

  • Orgaaniline seesamiõli Bionaturalis 250ml
    5
    89 €
    25,61 €/l
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Orgaaniline seesamiõli Bionaturalis 250ml

    7.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,30 €/l

  • Küünal Cozy Home kõrvits 6tk HW26
    4
    19 €
    4,19 €/tk

    Küünal Cozy Home kõrvits 6tk HW26

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,99 €/tk

  • Pasta krevettide-küüslaugukastmega Rimi 350g

    Pasta krevettide-küüslaugukastmega Rimi 350g

    3.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 9,40 €/kg

  • Päevalilleseemnevõie krõbisev Sunfly 330g
    Valmistatud Eestis

    Päevalilleseemnevõie krõbisev Sunfly 330g

    3.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,06 €/kg

  • Kitsejuust suitsutatud Deli Q 130g

    Kitsejuust suitsutatud Deli Q 130g

    2.45 € per tk
    Tavahind: 2,75 €

    Hind ühiku kohta: 18,85 €/kg

  • Kangapehmendaja Lenor Sensitive 71pk 1491ml

    Kangapehmendaja Lenor Sensitive 71pk 1491ml

    5.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,02 €/l

  • Tume šokolaad tervete mandlitega Kalev 190g
    Valmistatud Eestis

    Tume šokolaad tervete mandlitega Kalev 190g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,74 €/kg

  • Ananassikuubikud Pähklinäpp 85g

    Ananassikuubikud Pähklinäpp 85g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 18,71 €/kg

  • Kartulikrõpsud juustumaits. Starchipz 150g
    Valmistatud Eestis
    Uudistoode

    Kartulikrõpsud juustumaits. Starchipz 150g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 3,39 €

    Hind ühiku kohta: 13,27 €/kg

  • Krõbedad maapäh. h.koore-sib.mait. Rimi 140g

    Krõbedad maapäh. h.koore-sib.mait. Rimi 140g

    1.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,07 €/kg

  • Vürtsiliha veiselihast, viil. Otepää 100g
    Valmistatud Eestis

    Vürtsiliha veiselihast, viil. Otepää 100g

    3.39 € per tk
    Tavahind: 3,65 €

    Hind ühiku kohta: 33,90 €/kg

  • Kiirnuudlid Maggi Sweet Chilli 185g
    1
    29 €
    6,97 €/kg

    Kiirnuudlid Maggi Sweet Chilli 185g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,22 €/kg

  • Huulepalsam Vaseline aloe 4,8g

    Huulepalsam Vaseline aloe 4,8g

    3.19 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 638,00 €/kg

  • Hügieeniside Libresse Maxi Night Duo 18tk

    Hügieeniside Libresse Maxi Night Duo 18tk

    3.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,19 €/tk

  • Kassitoit steri. kassidele Brit Premium 100g
    0
    59 €
    5,90 €/kg

    Kassitoit steri. kassidele Brit Premium 100g

    0.85 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,50 €/kg

  • Šokolaaditrühvlite valik Pure 74g

    Šokolaaditrühvlite valik Pure 74g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 4,39 €

    Hind ühiku kohta: 40,41 €/kg

  • Dušigeel Nivea creme 500ml

    Dušigeel Nivea creme 500ml

    5.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,18 €/l

Filtreeri

Filtreeri