Parimad pakkumised


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
Kassahitid
  • Mahe makaron Rimi ECO Trocolor Alphabet 250g
    2 ja enam
    -30%
    1
    15 €
    1,65 €
    4,60 €/kg
    Mahetooted

    Mahe makaron Rimi ECO Trocolor Alphabet 250g

    1.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,60 €/kg

  • Šokolaaditahvel Cookie Dough KitKat 99g

    Šokolaaditahvel Cookie Dough KitKat 99g

    1.49 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 15,05 €/kg

  • Veganjäätis tiramisum. mag.ain. Valsoia 300g
    Laktoosivaba Piimavaba Gluteenivaba Sobib taimetoitlastele

    Veganjäätis tiramisum. mag.ain. Valsoia 300g

    3.79 € per tk
    Tavahind: 4,99 €

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Hambahari HP Colgate Kids Soft 2-pakk
    2
    39 €
    1,20 €/tk

    Hambahari HP Colgate Kids Soft 2-pakk

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,00 €/tk

  • Piimašokolaad Suffeli Salty Karl Fazer 160g

    Piimašokolaad Suffeli Salty Karl Fazer 160g

    2.99 € per tk
    Tavahind: 3,95 €

    Hind ühiku kohta: 18,69 €/kg

  • Kummikommid Super Brain Trolli 100g
    Laktoosivaba

    Kummikommid Super Brain Trolli 100g

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,90 €/kg

  • Gin Hendrick's 41,4% 0,7l

    Gin Hendrick's 41,4% 0,7l

    37.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 54,27 €/l

  • Cognac Larsen VSOP 40%vol 0,5l

    Cognac Larsen VSOP 40%vol 0,5l

    30.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 61,98 €/l

  • Muu alkohoolne jook Aperol 11% 0.7l
    Itaalia

    Muu alkohoolne jook Aperol 11% 0.7l

    15.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,84 €/l

  • Muu alk.jook Bellissimo Long Dr. 5,5%vol 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Muu alk.jook Bellissimo Long Dr. 5,5%vol 0,5l

    1.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 3,18 €/l

    Pant 0,10 €

  • Whisky Jameson Irish 40% 1l

    Whisky Jameson Irish 40% 1l

    29.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 29,99 €/l

  • Raseerimis.palsam Nivea Aftershave 100ml

    Raseerimis.palsam Nivea Aftershave 100ml

    8.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 87,90 €/l

  • Rumm Bacardi Carta Negra 37,5%vol 1l

    Rumm Bacardi Carta Negra 37,5%vol 1l

    22.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,99 €/l

  • Whisky Jim Beam White Label 40% 0,5l

    Whisky Jim Beam White Label 40% 0,5l

    15.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,98 €/l

  • Whiskey Connemara Peated Orig. S.M. 40% 0,7l

    Whiskey Connemara Peated Orig. S.M. 40% 0,7l

    36.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 51,70 €/l

  • Gillette Series raseer.g Sensitive Cool200ml

    Gillette Series raseer.g Sensitive Cool200ml

    5.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 26,95 €/l

  • Kitsepiima jogurt Andri-Peedo 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Kitsepiima jogurt Andri-Peedo 0,5l

    2.49 € per tk
    Tavahind: 2,85 €

    Hind ühiku kohta: 4,98 €/kg

  • Maisikrõpsud juustumaits. Doritos 180g

    Maisikrõpsud juustumaits. Doritos 180g

    2.29 € per tk

    Hind ühiku kohta: 12,72 €/kg

  • Palmolive vedelseep Mandel täitepakend 1l
    4
    01 €
    4,01 €/l

    Palmolive vedelseep Mandel täitepakend 1l

    6.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,69 €/l

  • Vedelseep Sensitive 300ml
    Valmistatud Eestis

    Vedelseep Sensitive 300ml

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 6,30 €/l

  • Kirjud oad Rimi 400g

    Kirjud oad Rimi 400g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 4,72 €/kg

  • Jäätis kaerap. t.šoko. hel. Valsoia m.a. 300g
    Laktoosivaba Piimavaba Sobib taimetoitlastele Sobib veganitele

    Jäätis kaerap. t.šoko. hel. Valsoia m.a. 300g

    3.79 € per tk
    Tavahind: 5,99 €

    Hind ühiku kohta: 12,63 €/kg

  • Koeramaius kuivatatud seakõrvad Salling 110g

    Koeramaius kuivatatud seakõrvad Salling 110g

    3.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 34,45 €/kg

  • Kassitoit kana ja nisuga Purina One 750g

    Kassitoit kana ja nisuga Purina One 750g

    3.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 5,32 €/kg

  • Kassitoit kanaga kastmes My Love 4x85g

    Kassitoit kanaga kastmes My Love 4x85g

    1.35 € per tk
    Tavahind: 1,49 €

    Hind ühiku kohta: 3,97 €/kg

  • Kiirnuudlid Maggi Soy Garlic 185g
    1
    29 €
    6,97 €/kg

    Kiirnuudlid Maggi Soy Garlic 185g

    1.89 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,22 €/kg

  • Kommikott Lagrits mix Fazer 140g

    Kommikott Lagrits mix Fazer 140g

    1.29 € per tk
    Tavahind: 1,69 €

    Hind ühiku kohta: 9,21 €/kg

  • Silmaümbruskreem Nivea q10 , 15ml

    Silmaümbruskreem Nivea q10 , 15ml

    15.49 € per tk
    Tavahind: 20,99 €

    Hind ühiku kohta: 1032,67 €/l

  • Õhuvärskendaja Air Wick Jasm. Blo.-Fre. 250ml

    Õhuvärskendaja Air Wick Jasm. Blo.-Fre. 250ml

    7.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,96 €/l

  • Whisky Jim Beam White Label 40% 1l

    Whisky Jim Beam White Label 40% 1l

    25.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,99 €/l

  • Viin Bartender´s Club Vodka 40% 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Viin Bartender´s Club Vodka 40% 0,5l

    8.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,98 €/l

  • Kuivšampoon Batiste Dark 200ml

    Kuivšampoon Batiste Dark 200ml

    4.75 € per tk
    Tavahind: 6,79 €

    Hind ühiku kohta: 23,75 €/l

  • Liköör Jägermeister 35% 0,7l

    Liköör Jägermeister 35% 0,7l

    17.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,70 €/l

  • Gin Saaremaa Gin Rabarber 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Gin Saaremaa Gin Rabarber 0,5l

    9.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,98 €/l

  • Köögitoorjuust lakt.vaba Farmi 15% 400g
    Laktoosivaba Valmistatud Eestis

    Köögitoorjuust lakt.vaba Farmi 15% 400g

    3.29 € per tk
    Tavahind: 3,69 €

    Hind ühiku kohta: 8,22 €/kg

  • Näkileib köömnetega Finn Crisp 200g

    Näkileib köömnetega Finn Crisp 200g

    1.90 € per tk
    Tavahind: 2,39 €

    Hind ühiku kohta: 9,50 €/kg

  • Vedelseep Citrus & Olive 300ml
    Valmistatud Eestis

    Vedelseep Citrus & Olive 300ml

    1.89 € per tk
    Tavahind: 2,39 €

    Hind ühiku kohta: 6,30 €/l

  • Või 82% Dublin Dairy 200g

    Või 82% Dublin Dairy 200g

    2.75 € per tk
    Tavahind: 3,99 €

    Hind ühiku kohta: 13,75 €/kg

  • Kirsi-hapukoorekook Eesti Pagar 400g
    Valmistatud Eestis

    Kirsi-hapukoorekook Eesti Pagar 400g

    4.19 € per tk
    Tavahind: 4,69 €

    Hind ühiku kohta: 10,47 €/kg

  • Päevalilleseemnevõie šokolaadi Sunfly 330g
    Valmistatud Eestis

    Päevalilleseemnevõie šokolaadi Sunfly 330g

    3.65 € per tk

    Hind ühiku kohta: 11,06 €/kg

Filtreeri

Filtreeri