Parimad pakkumised


Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
Kassahitid
  • Kassimaius veiselihaga 4+kuud Salling 60g

    Kassimaius veiselihaga 4+kuud Salling 60g

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 13,17 €/kg

  • Närimispulk veisenahast 6+kuud Salling 100g

    Närimispulk veisenahast 6+kuud Salling 100g

    2.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 20,90 €/kg

  • Jogurt koorene ploomi-martsipani Farmi 200g
    Valmistatud Eestis

    Jogurt koorene ploomi-martsipani Farmi 200g

    1.09 € per tk
    Tavahind: 1,25 €

    Hind ühiku kohta: 5,45 €/kg

  • Maapähklikreem Crunchy Rimi GreatLife 250g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab Sobib veganitele

    Maapähklikreem Crunchy Rimi GreatLife 250g

    2.49 € per tk
    Tavahind: 3,19 €

    Hind ühiku kohta: 9,96 €/kg

  • Niis. salv.r. Pampers Fresh Clean Pl.Fr. 52tk
    1
    59 €
    0,03 €/tk

    Niis. salv.r. Pampers Fresh Clean Pl.Fr. 52tk

    2.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,05 €/tk

  • Mahe maasikamoos Salling Eko 275g
    Mahetooted

    Mahe maasikamoos Salling Eko 275g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,87 €/kg

  • Viin Smirnoff Red 37,5% 0,5l

    Viin Smirnoff Red 37,5% 0,5l

    11.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 23,98 €/l

  • Rumm Bacardi Carta Blanca 37,5% 1,0L

    Rumm Bacardi Carta Blanca 37,5% 1,0L

    22.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 22,99 €/l

  • Ripsmetušš Maybelline Colossal Smoky

    Ripsmetušš Maybelline Colossal Smoky

    11.39 € per tk
    Tavahind: 16,29 €

    Hind ühiku kohta: 11,39 €/tk

  • Maits.viin Viru Valge Cranb. 37,5% 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Maits.viin Viru Valge Cranb. 37,5% 0,5l

    9.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,98 €/l

  • Cognac Courvoisier VS 40% 0,7l

    Cognac Courvoisier VS 40% 0,7l

    34.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 49,99 €/l

  • Ripsmetušš Maybelline Colossal 100% must

    Ripsmetušš Maybelline Colossal 100% must

    11.39 € per tk
    Tavahind: 16,29 €

    Hind ühiku kohta: 1035,45 €/l

  • Gin Beefeater London Dry 40%vol 0,5l

    Gin Beefeater London Dry 40%vol 0,5l

    12.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 25,98 €/l

  • Vahaplaaster Veet Cold Wax sensitive 12tk

    Vahaplaaster Veet Cold Wax sensitive 12tk

    9.33 € per tk
    Tavahind: 10,39 €

    Hind ühiku kohta: 0,78 €/tk

  • Energiajook Red Bull Zero magusainetega 0,25l

    Energiajook Red Bull Zero magusainetega 0,25l

    0.99 € per tk
    Tavahind: 1,19 €

    Hind ühiku kohta: 3,96 €/l

    Pant 0,10 €

  • Hambapasta Colgate Harry Potter 6+ 50ml
    1
    55 €
    31,00 €/l

    Hambapasta Colgate Harry Potter 6+ 50ml

    2.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 51,80 €/l

  • Hambapasta Colgate Max White Sparkle 75ml

    Hambapasta Colgate Max White Sparkle 75ml

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,87 €/l

  • Jäätis kondenspiim. vahvlitorus Plombir 5x60g

    Jäätis kondenspiim. vahvlitorus Plombir 5x60g

    4.49 € per tk
    Tavahind: 4,99 €

    Hind ühiku kohta: 14,97 €/kg

  • Anšoovisefileed oliiviõlis Coargal 75g

    Anšoovisefileed oliiviõlis Coargal 75g

    2.25 € per tk
    Tavahind: 2,49 €

    Hind ühiku kohta: 50,00 €/kg

  • Kummikommid Haribo Ghostly 90g

    Kummikommid Haribo Ghostly 90g

    1.19 € per tk

    Hind ühiku kohta: 14,88 €/kg

  • Whisky Jameson Irish 40%vol 0,5l

    Whisky Jameson Irish 40%vol 0,5l

    16.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 32,78 €/l

  • Kreem Nivea ns 100 ml

    Kreem Nivea ns 100 ml

    3.69 € per tk

    Hind ühiku kohta: 36,90 €/l

  • Mähkmed Pampers PC S1 2-5kg 26tk
    4
    29 €
    0,17 €/tk

    Mähkmed Pampers PC S1 2-5kg 26tk

    6.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,26 €/tk

  • Maits.viin Viru Valge Waterm. 37,5% 0,5l
    Valmistatud Eestis

    Maits.viin Viru Valge Waterm. 37,5% 0,5l

    9.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,98 €/l

  • Silmakreem L'oreal Hyaluron Specialist 15ml
    5
    99 €
    399,33 €/l

    Silmakreem L'oreal Hyaluron Specialist 15ml

    12.59 € per tk

    Hind ühiku kohta: 839,33 €/l

  • Päevakreem Nivea Q10 50 ml
    12
    59 €
    251,80 €/l

    Päevakreem Nivea Q10 50 ml

    20.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 419,80 €/l

  • Whisky Jack Daniel's Tennessee 40%vol 0,7l

    Whisky Jack Daniel's Tennessee 40%vol 0,7l

    24.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 35,70 €/l

  • Näomask Garnier Hydra Bomb granaatõun

    Näomask Garnier Hydra Bomb granaatõun

    2.29 € per tk
    Tavahind: 3,29 €

    Hind ühiku kohta: 2,29 €/tk

  • Suuvesi Ecodenta Multifunctional 500ml

    Suuvesi Ecodenta Multifunctional 500ml

    4.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 8,78 €/l

  • Alk.vaba jook Koff Pink Grapefruit 0,33l purk
    Valmistatud Eestis

    Alk.vaba jook Koff Pink Grapefruit 0,33l purk

    0.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 2,39 €/l

    Pant 0,10 €

  • Kiisueine Purina One Junior 4x85g

    Kiisueine Purina One Junior 4x85g

    2.49 € per tk

    Hind ühiku kohta: 7,32 €/kg

  • Hambapasta Colgate Max White Crystals 75ml

    Hambapasta Colgate Max White Crystals 75ml

    2.39 € per tk

    Hind ühiku kohta: 31,87 €/l

  • Granola müsli troop. puuviljadega Axa 330g

    Granola müsli troop. puuviljadega Axa 330g

    1.99 € per tk
    Tavahind: 2,75 €

    Hind ühiku kohta: 6,03 €/kg

  • Šok. sojajook kalts. ja vitamiin. Alpro 1l

    Šok. sojajook kalts. ja vitamiin. Alpro 1l

    2.79 € per tk
    Tavahind: 3,55 €

    Hind ühiku kohta: 2,79 €/l

  • Koorejog. marja-plomb.maits. Alma Muah 180g
    Valmistatud Eestis

    Koorejog. marja-plomb.maits. Alma Muah 180g

    1.15 € per tk
    Tavahind: 1,29 €

    Hind ühiku kohta: 6,39 €/kg

  • Valge šokola. õhitud riisi-mustika Kalev 190g
    Valmistatud Eestis

    Valge šokola. õhitud riisi-mustika Kalev 190g

    2.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 15,74 €/kg

  • Apelsinikuubikud Pähklinäpp 85g

    Apelsinikuubikud Pähklinäpp 85g

    1.59 € per tk
    Tavahind: 2,59 €

    Hind ühiku kohta: 18,71 €/kg

  • Palsam Elseve Glycolic Gloss Core 200ml

    Palsam Elseve Glycolic Gloss Core 200ml

    4.19 € per tk
    Tavahind: 5,99 €

    Hind ühiku kohta: 20,95 €/l

  • P. hüg.sid. Ultra Salling tiib. lõhnata 14tk

    P. hüg.sid. Ultra Salling tiib. lõhnata 14tk

    1.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 0,14 €/tk

  • Pesuv. ja šamp. beebidele Salling Fri 250ml

    Pesuv. ja šamp. beebidele Salling Fri 250ml

    2.55 € per tk

    Hind ühiku kohta: 10,20 €/l

Filtreeri

Filtreeri