0

Soovid aidata?

Sinu panus aitab Toidupangal viia toiduabi puudustkannatavate inimesteni. Vali summa, millega soovid Toidupanka toetada ja lisa see oma ostukorvi. Kui oled ostukorvi lisanud ka kõik teised soovitud tooted, siis soorita ost tavapäraselt. Rimi kogub annetatud summad kokku ja kannab kord kuus Toidupangale. Toidupank kasutab saadud annetusi, et toimetada toiduabi igasse Eestimaa nurka.

Rimi ja Toidupank on väga tänulikud, kui panustad kasvõi veidikene iga kuu!

Vali annetuse suurus:

* Toidupangale annetatud raha loetakse anonüümseks ning ei võimalda annetajale maksusoodustust, sest annetamine ei ole dokumentaalselt tõendatud.

8983€

Märkasid abivajajat?

Tihti inimesed ei julge abi paluda või sageli isegi ei teata, et abi saamiseks tuleb oma murest rääkida kohalikule sotsiaaltöötajale. Kas Sina tead kedagi oma kogukonnas, kes vajab abi? Abivajaja võib olla sinu naabriks olev vanainimene, üksi lapsi kasvatav lapsevanem, töökaaslane, töötuks jäänud sõber või viiruse tõttu hätta sattunud tuttav.

Kui oled märganud kedagi, kellel on materiaalse kitsikuse tõttu raskusi igapäevase toidu ostmisega endale või oma perele, siis palun anna temast märku kirjutades aitaaidata@toidupank.ee 

Täpsemat infot leiab Toidupanga kodulehelt: www.toidupank.ee/aitaaidata/

Minu konto

Tähelepanu!

Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.

Kohaletoomine
0 EUR