Rimi lõpetab Venemaa päritolu kaupade müügi kõigis Balti riikides ja ei tee enam reklaami Vene telekanalites

02 Märts, 2022
Solidaarsuses Ukraina ja ukrainlastega, keda on palju nii Rimi töötajate kui klientide seas, ning olles sügavalt vastu Venemaa kallaletungile Ukrainale, lõpetab Rimi Baltic Venemaa ja Valgevene päritolu kaupade müügi oma kauplustes.

Otsus tähendab, et alates tänasest hakatakse kõigis Rimi poodides Eestis, Lätis ja Leedus eemaldama tootevalikust Venemaa ja Valgevene ettevõtete toodetud kaupu. Rimi Baltic teavitab ka oma varustajaid, et lõpetab Venemaa ja Valgevene päritolu kaupade hankimise.

Rimi Eesti on teinud ka otsuse lõpetada reklaami edastamine kõigis Venemaa päritolu telekanalites.

«Hetkel on Eesti Rimides müüdavast kaubast umbkaudu 1% Venemaa päritolu. Ehkki see moodustab meie sortimendist väga väikese osa, lõpetame praeguse kriisi valguses vene päritolu kaupa hankimise ja müügi oma kauplustes. Samuti oleme teinud otsuse lõpetada Rimi reklaamimine Venemaa telekanalites. Meie ettevõttes töötavad koos erinevast rahvusest, erinevas vanuses inimesed erinevatest kultuuriruumidest. Hindame ja austame erinevaid arvamusi ning toetame igati rahulike lahenduste leidmist mis tahes konfliktiolukorras,» sõnas Rimi Eesti juht Vaido Pajumäe. «Seega on koostöö lõpetamine Venemaa ettevõtetega meie jaoks loogiline ja tänases olukorras vajalik samm.»


Populaarsed artiklid