Rimi e-pood laienes Pärnusse

07 Oktoober, 2020
Rimi e-pood pakub alates 28. septembrist kojuveoteenust Pärnu linnas, Paikuse alevikus, Papsaare külas, Sauga alevikus ning Tammiste külas.

„E-kaubanduse jaoks oli koroonakriis hea õppetund – kui senini toimetati tasa ja targu ning uuendusi tehti vastavalt nõudlusele, siis kriis õpetas nägema kõike hoopis teise nurga alt,“ sõnas Rimi e-kaubanduse juht Helen Lednei. „Rimi jaoks on toimunud e-poe areng hüppelise kiirusega ning sama intensiivselt oleme plaani võtnud e-poe teenuse jõudmisega teistesse linnadesse üle Eesti. Plaan laiendada kojuveoteenuse võrgustikku Pärnusse ja Tartusse oli meil niikuinii, kuid täna saab see toimuma tunduvalt rutem, kui oli algselt planeeritud. Järgmine linn, kuhu Rimi e-pood sel aastal veel jõuab, ongi Tartu.“

Rimi e-poe klientidel on võimalik osta kojuveoteenuse pakett tutvumishinnaga 0,99€. Paketi ostnud kliendid saavad 30 päeva jooksul kasutada kojuveoteenust olenemata sellest, kui tihti kaupa koju tellitakse, ostukorvi suurus peab olema vähemalt 20€. Ostud toimetatakse kohale kliendi poolt valitud ajal.

Lisainfo kojuveoteenuse paketi kohta leiad siit >

Lisainfo tarnepiirkonna kohta leiad siit >


Populaarsed artiklid