Rimi e-pood jõudis Tartusse

15 Oktoober, 2020
Rimi pakub alates 15. oktoobrist e-poe kojuveoteenust Tartu linnas, kaasa arvatud Tähtvere, Rahingu, Haage ja Kandikülas ning Märja alevikus.

Kambja vallas jäävad teeninduspiirkonda Lemmatsi, Soinaste, Õssu küla ning Ülenurme ja Tõrvandi Alevik. Tellimusi saab juba vormistada 12. oktoobrist.

„Rimi e-poe kojuveoteenust saavad täna kasutada rohkem kui pooled Eesti elanikud – oleme lühikese ajaga teinud väga suure hüppe,“ sõnas Rimi e-kaubanduse juht Helen Lednei. „Kuna saime kevadel e-poe kullerteenuse väga kiiresti ja tõrgeteta toimima Tallinnas ja Harjumaal, siis andis see meile kindluse minna nii Pärnusse kui Tartusse planeeritust varem. Pärnus alustasime kojuvedu septembri lõpus ning pärnakad kasutavad seda võimalust juba hoolega. Eesmärk on aga loomulikult jõuda ka teistesse Eesti linnadesse.“

Helen Lednei kinnitas, et tartlased saavad novembri lõpus Lõunakeskuse hüperi juurde ka Drive ala. „Drive ala eelis on, et klient ei pea kokku puutuma ühegi teenindajaga – nimelt tõstetakse e-poest eelnevalt tellitud kaubad otse kliendi pagasiruumi. Meie kogemus kahe Tallinna Drive’iga näitab, et 95% klientidest eelistab Drive mugavust kaupluse väljastuspunktile,“ lisas ta.

Ka Tartu Rimi e-poe klientidel on võimalik osta kojuveoteenuse pakett hinnaga 1,99€. Paketi ostnud kliendid saavad 60 päeva jooksul kasutada kojuveoteenust olenemata sellest, kui tihti kaupa koju tellitakse, ostukorvi suurus peab olema vähemalt 20€. Ostud toimetatakse kohale kliendi poolt valitud ajal.

Lisainfo kojuveoteenuse paketi kohta: https://www.rimi.ee/epood/ee/Konto/kojuveo-pakett

Lisainfo tarnepiirkonna kohta: https://www.rimi.ee/epood/ee/kkk/kojuvedu


Populaarsed artiklid