Rimi e-poes nüüd kojuveoteenuse pakett ja uus Drive

11 September, 2020
Rimi e-pood pakub alates tänasest klientidele kojuveoteenuse paketti hinnaga 1.99 €

Paketi ostnud kliendid saavad 60 päeva jooksul kasutada kojuveoteenust olenemata sellest, kui tihti kaupa koju tellitakse, ostukorvi suurus peab olema vähemalt 20 euro. Ostud toimetatakse kohale kliendi poolt valitud ajal. Haabersti Rimis avati e-poe ostlejatele uus Drive ala.

„Oleme hetkel ainuke jaekett, kes sellise teenusega on välja tulnud,“ lausus Rimi e-kaubanduse juht Helen Lednei. „Mujal maailmas on sarnane lahendus üpris levinud, kuid Baltikumi turul on Rimi esimene, kes klientidele sellist kojuveoteenuse paketti pakub. Kliendid, kelle ostkorv ei ületa alati tasuta tarne piirmäära võidavad paketi soetades oluliselt kojuveo teenuse maksumuselt ning saavad perioodi jooksul rahumeeli oma ostud sooritada. Näiteks üksi elavatel inimestel ning sealhulgas eriti üksikutel eakatel on üldjuhul ostukorv alla 50 euro, kuid see 2-5 eurot, mis tuleb kullerteenuse eest lisaks maksta, on neile inimestele arvestatav summa. Julgustan seeniore e-poodi kasutama – lisaks mugavusele saab nüüdsest ka Rimi e-poes seenioride esmaspäeva soodustust -10%“.

Helen Lednei sõnul on e-kaubanduses jaekettide konkurents väga tihe ning igaüks pingutab selle nimel, et teistest kuidagi eristuda. „Usun, et Eesti kliendid võtavad kojuveoteenuse paketi hästi vastu.“ Tänasest saab paketi osta tutvumishinnaga ehk 99 sendi eest, kuid Lednei kinnitusel jääb paketi hind ka tulevikus selliseks, et klient võidaks kojuveo teenuse maksumuse pealt.

Haabersti Rimis on nüüd Drive

Septembri algul avati Haabersti Rimi hüperis Drive ala, kust saab tellitud kauba kätte vaid mõne minutiga. „Drive sobib eelkõige neile, kes ei soovi kodus kullerit oodata, vaid eelistavad ostudele järele minna näiteks pärast tööd koduteele jääva Rimi Drive alasse. 95% Click and Collect teenuse kasutajaist eelistab kauba kätte saada Drive alast just selle mugavuse tõttu – teenindaja paneb tellimuse otse kliendi auto pagasiruumi, ilma, et klient peaks autost väljuma“ rääkis Lednei.

Hetkel on Drive ala Laagri ning Haabersti hüperis, kuid Drive’id tulevad ka teistesse autoga mugavalt ligipääsetavate kaupluste juurde –  lähima paari kuu jooksul Peterburi maantee, Mustakivi ning Narva hüperi juurde. Praegu on nendes kauplustes väljastuspunktid.

Koosta Rimi e-poe esimene ostukorv 5€ soodsamalt >


Populaarsed artiklid