Kuidas säästa nädalas pea 1 tund?

19 September, 2022
Inglismaal tehtud uuringu kohaselt veedab keskmine inimene toidupoes pea 40 minutit.

Selle ajaga jõuaks juba õhtusöögi valmis teha, lemmiksarjast ühe osa vaadata või lähedastega pärast tööd kvaliteetaega veeta.

Rimi Eesti pakub juba kaks aastat teenust „Click&Collect“, mis teeb toidu ostmise mitu korda kiiremaks. See tähendab, et tellid vajamineva kraami e-poest ette ja lähed seejärel toidukotile poodi järele, ilma, et peaks riiulite vahel vajalikku kaupa otsima. 

Nüüd on see teenus kättesaadav ka Kuressaare Auriga Rimi klientidele, et toit jõuaks kiirelt ja mugavalt inimesteni. „Inimesed väärtustavad üha enam oma aega. Toidupoes ringi liikumine ja valikute tegemine võib aga osutuda tihtipeale pikemaks, kui algselt plaaniti. Nüüd saab inimene kasvõi tööl olles või bussis oma toidu internetist ette ära tellida ning siis pole tal vaja teha muud, kui vaid soovitud kaubale poodi järele tulla,“ rääkis Rimi e-poe juht Helen Lednei, kuidas väikeste nippidega saab oma nädalasse tunde juurde tekitada. 

Klient esitab tellimuse Rimi veebilehel ning kaubale saab järgi minna juba 30 minutit hiljem, mille kohta tuleb telefonile. ka vastav teavitus.


Populaarsed artiklid