Filtreeri

Filtreeri
Näita tooteid
Sorteeri
  • Mustikad Rimi 400g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Mustikad Rimi 400g

    6.99 € per tk

    Hind ühiku kohta: 17,47 €/kg

  • Kultuurmustikad Rimi 125g
    RIMI toitumisnõustaja soovitab

    Kultuurmustikad Rimi 125g

    3.09 € per tk

    Hind ühiku kohta: 24,72 €/kg

  • Mahe pohl Eesti 250g
    Mahetooted RIMI toitumisnõustaja soovitab Valmistatud Eestis

    Mahe pohl Eesti 250g

    4.79 € per tk

    Hind ühiku kohta: 19,16 €/kg

Filtreeri

Filtreeri